KONTAKT
strona główna Strona główna, kolonie i obozy Zimowe Szaleństwo,zimowiska,ferie,narty organizacja imprez, eventy, team building biwaki, zielona szkoła, wycieczki szkolne kursy językowe


PROPOZYCJE KURSÓW:
Kliknij na wybrany typ po szczegóły
Angielski - Kursy dla dzieci i młodzieży
Angielski w RPA
Angielski na Malcie
Angielski w Australii
Angielski w Irlandii
Angielski w Kanadzie
Angielski w Nowej Zelandii
Angielski w USA
Angielski w Wielkiej Brytanii
Francuski - Kursy dla dzieci i młodzieży
Hiszpański - Kursy dla dzieci i młodzież
Język francuski
Język hiszpański
Język niemiecki
Język włoski
Kursy językowe + Sporty
Kursy językowe + Sztuka, Kultura, Muzyka
Niemiecki - Kursy dla dzieci i młodzieży
Włoski - Kursy dla dzieci i młodzieży

KOMPAS BTA on Facebook


Atlantic Language Galway
Impreza od 18 lat
Organizator: BTA KOMPAS
drukuj
przekaż
znajomym
Atlantic Language Galway


Galway – dwunastowieczne miasto w zachodniej Irlandii liczące ponad 70 000 mieszkańców jest obecnie znane z młodzieńczego wigoru, kwitnącego życia nocnego i kulturalnego magnetyzmu. Często określane „stolicą zachodu” – jako centrum języka, sztuki i kultury, każdego roku przyciąga tysiące ludzi barwnymi festiwalami (Galway Arts Festival, Galway Races, Oyster Festival), a w czasie roku akademickiego jest domem dla 13 000 studentów z całego świata. Dzięki unikalnej kombinacji kosmopolitycznego miasta i niezmienionej od wieków okolicy Galway ma coś do zaoferowania każdemu z nas. Miasto jest doskonałą bazą wypadową dla krótszych i dłuższych wycieczek po Zachodniej Irlandii Niedaleko stąd do hrabstwa Shannon ze słynnym zamkiem i skansenem Bunratty, do Klifów Moher i Burren...


Wyświetl większą mapę

Program:

Szkoła Atlantic Language Galway
Atlantic Language Galway jest jedną z najbardziej znanych irlandzkich szkół językowych. Profesjonalizm jej pracowników oraz wysoką jakość szkoleń językowych potwierdza fakt nominowania szkoły (jako jednej z 4 w Europie) do corocznej najważniejszej na świecie nagrody branży wyjazdów Językowych LTM Star Award w kategorii „Najlepsza szkoła języka angielskiego w Europie”. Szkoła ulokowana jest na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku ze szkła i stali. Piętro zostało specjalnie zaprojektowane dla potrzeb szkoły: przestronne pomieszczenia, jasne i dobrze wyposażone sale lekcyjne i dużo przestrzeni wspólnej do dyspozycji wszystkich studentów. Szkoła dysponuje 17 komputerami z dostępem do Internetu, siecią Wi-Fi na terenie szkoły dla posiadaczy własnych laptopów, biblioteczką szkolną z dużym wyborem książek i materiałów naukowych, pokojem nauki indywidualnej, ogrodem na dachu budynku ze wspaniałym widokiem na Atlantyk i Zatokę Galway jak również własną kafeterię w której można zakupić napoje gorące i chłodzące, sałatki, kanapki czy zupy.

Kursy w Atlantic Language Galway
Standard General English
Kurs koncentruje się na poprawie podstawowych umiejętności językowych studenta (czytanie, pisanie, mówienie, rozumienie ze słuchu). Poziomy od elementary do advanced, max 12 osób w grupie.

Intensive General English
Kurs obejmujący program kursu General z dodatkowymi lekcjami przeznaczonymi na konwersacje. Razem 30 lekcji tygodniowo. max 12 osób w grupie.

Nauczyciele, metody nauki
Wszyscy nauczyciele to specjaliści specjalizujący się w nauczaniu języka angielskiego obcokrajowców. Dobór materiałów nauczanie (książki, materiały audio, video, wycinków prasowych etc) jest dostosowany do wieku, zainteresowań studentów oraz ich poziomu językowego.

Video
Zobacz wszystkie szkoły BTA Kompas!

Pokaż Szkoły Językowe - BTA Kompas na większej mapie

Szkoła Atlantic Language Galway

Co zabrać:

- słownik lub translator
- zeszyt, przybory do pisania
- dokumenty ze szkoły (potwierdzenie rezerwacji, adres rodziny)
- dowód osobisty lub paszport
- dwujęzyczną kartę uczestnika (dla uczestników niepełnoletnich)
- telefon komórkowy z aktywowaną usługą roamingu (aby mieć kontakt z rodziną i przyjaciółmi)
- drobne złotówki, funty lub euro (na toalety po drodze jeśli jedziesz autokarem i/lub napoje kanapki na lotniskach i w samolotach)
- karta bankomatowa (najwygodniejsza forma wypłaty gotówki w miejscu nauki)
- wygodne buty na wycieczki
- aparat fotograficzny
- duuuuuużo dobrego humoru!!

Zakwaterowanie i Wyżywienie Rozkład Jazdy Ceny i Rezerwacje
O nas | Nasza kadra | Dla prasy | Napisali o nas | Galeria Zdjęć | Forum | Plytka ze zdjeciami | Praca u nas | Strefa Agenta | Kontakt |

Wszystkie Prawa Zastrzeżone BTA KOMPAS 1998 - 2007
Nasze serwisy: Mikołaje | Interkamp | kolonie | obozy | obozy młodzieżowe | kursy językowe | AT Poland |