Obozy z Dawidem Kwiatkowskim


od
do

<5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
-lat
+lat


Znaleziono 3 ofert
SORTOWANIE: Cena Data Kategoria Promocja
Grecki Plener Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim - #Lipiec15+

Grecki Plener Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim - #Lipiec15+

Miejsce: Europa > Grecja > Hotel Orfeas Blue Resort

Położenie: Morze

Kategoria: Obozy muzyczne i wokalne

Wiek: 15 - 20 lat


Fanowski Obóz Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim – IV edycja letnia!

Fanowski Obóz Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim – IV edycja letnia!

Miejsce: Europa > Polska > Podlasie > Augustów > Hotel Amber Bay

Położenie: Jeziora, Lasy

Kategoria: Obozy muzyczne i wokalne

Wiek: 12 - 19 lat


Grecki Plener Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim - #Sierpień13+

Grecki Plener Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim - #Sierpień13+

Miejsce: Europa > Grecja > Hotel Orfeas Blue Resort

Położenie: Morze

Kategoria: Obozy muzyczne i wokalne

Wiek: 13 - 20 lat

Dawid Kwiatkowski

Wokalista młodego pokolenia, osobowość sceniczna, idol setek tysięcy nie tylko nastoletnich fanów jego twórczości, laureat wielu branżowych nagród, m.in. Modny Debiut Eska.pl, Odkrycie Roku (Glam Awards 2013), Wokalista Roku (Bravo), Najlepszy Polski Artysta MTV EMA 2014 oraz Najlepszy Artysta Europy Wschodniej MTV EMA, Nickelodeon Kid’s Choice Awards 2014 itd. Dawid Kwiatkowski do tej pory zagrał ok. 300 koncertów klubowych i plenerowych na „Biegnijmy Tour”, „#9893 Tour”, „Pop & Roll Tour”, „Element Trzeci Tour”. Każdy z koncertów Dawida to energetyczne show ze świetnymi muzykami, grane 100% live. Debiutancki album pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. 19 listopada 2014 ukazała się kolejna płyta Dawida pt. Pop & Roll, która osiągnęła status platyny przed sklepową premierą. 2 grudnia 2015 pojawił się następny album pt. Element trzeci, a już za chwilę w sklepach najnowszy pt. Countdown, który zaczyna zupełnie nową erę... Ponadto Dawid zajął 3. miejsce w 14. edycji Tańca z Gwiazdami i był jurorem show telewizyjnego Super Dzieciak stacji Polsat. Jest związany z markami takimi jak: Puma, Garnier, Salony Media Markt, SMS Audio oraz Saturn i B.U. W rankingu czasopisma „Wprost” Najbardziej wpływowych ludzi show-biznesu w Polsce 2015 Dawid zajął 1. miejsce wśród muzyków, a 18. w ogólnym zestawieniu. Jest artystą współpracującym z Fundacją Mam Marzenie, gdzie spełnia marzenia jej młodych podopiecznych. Obozy dla fanów, którzy chcą rozwijać pod jego skrzydłami przeróżne pasje artystyczne, odbywają się z ogromnym powodzeniem od 2014 roku i cieszą się nieustającym zainteresowaniem. Do tej pory wzięło w nich udział ponad 2000 uczestników, którzy wracają cieszyć się kolejnym niezapomnianym spotkaniem ze swoim idolem, przyjaciółmi, muzyką, tańcem i najlepszymi wakacjami, jakie można sobie wymarzyć smiley

Obozy z Dawidem Kwiatkowskim

Zapraszamy na absolutny hit – unikatowe obozy z Dawidem Kwiatkowskim, bijące rekordy popularności od pierwszej edycji letniej 2014!!! Błyskawicznie znikające rezerwacje i długie listy rezerwowe na każdy turnus oraz mnóstwo naśladujących pomysł obozów fanowskich artystów jedynie potwierdzają, że to właśnie obozy muzyczne z Dawidem Kwiatkowskim są najlepsze w Polsce!

Ten wyjątkowy projekt organizowany jest w ramach prestiżowego projektu Interkamp, czyli twórczych wakacji dla Ludzi z Pasją. Biuro Turystyki Aktywnej Kompas jako pierwsze w Polsce zorganizowało autorski obóz twórczy z idolem setek tysięcy nastoletnich (i nie tylko!) fanów. Najlepszy idol to też najlepsi fani - Dawid, jego team, kadra i Kwiatonators tworzą wielką rodzinę, na którą nie ma mocnych ;)

Latem i zimą fani Dawida Kwiatkowskiego mają okazję nie tylko spędzić bezcenny czas tworząc ze swoim idolem, ale i rozwijać pasje muzyczne, taneczne i aktorskie podczas intensywnych warsztatów, poznać specyfikę branży muzycznej "od kuchni" dzięki konferencjom menedżerów Dawida, wziąć udział w nagraniach autorskiej piosenki i pamiątkowego klipu, a także zaprezentować swoje liczne talenty.

Ponadto obóz to czas nie tylko działań twórczych, ale również świetnej zabawy i nawiązywania wieloletnich przyjaźni z ludźmi, których łączy jeden świat – świat muzyki, pasji i pozytywnej mocy Dawida Kwiatkowskiego.

W najbliższym sezonie letnim odbędzie się już 4 (!) edycja letnich Fanowskich Obozów Muzycznych z Dawidem Kwiatkowskim – po Krynicy Zdroju, Kazimierzu Dolnym i Wiśle tym razem spotykamy się w Augustowie!