MINI Moja Pierwsza Kolonia w Dłutowie

Wiek: 5-9 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
LP. KOD TERMIN CENA
1. PPO 08.07-15.07.2017 - -
2. PPO 05.08-12.08.2017 - -
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 5 lat do 9 lat
Opis

Kolonia przeznaczona jest dla dzieci, które chcą zasmakować pierwszego samodzielnego wyjazdu na wakacje. Czeka na Was moc atrakcji w przepięknym miejscu: zagadki, tajemnice, ulubione zabawy, konkurencje sportowe, niezwykłe eksperymenty, artystyczne popisy i niezapomniane przygody! Przygotowaliśmy wszystko tak, abyście pokochali wyjazdy na obozy i mieli przez cały rok piękne wspomnienia. 

 

Opis programu

Dzień Sprytnych Sportowców. Weź udział w obozowej olimpiadzie i pokaż swoje możliwości! Biegaj, rzucaj, skacz i wygrywaj! Dowiedz się również, jakie są rekordy świata w różnych dziedzinach i kto jest najszybszym biegaczem świata.

Dzień Nadzwyczajnych Naukowców. Wybuchy, tajemnicze eliksiry, dziwne mieszanki, buzujące bąbelki, zmieniające się kolory… Przy użyciu całkiem zwyczajnych rzeczy zabawimy się w chemików i fizyków, a efekty naszych eksperymentów zrobią piorunujące wrażenie!

Dzień Dociekliwych Detektywów. Po Pałacu grasuje chochlik, który podkrada dzieciom różne rzeczy i chowa je w dziwnych miejscach… Poznamy kilka detektywistycznych trików, będziemy tropić po śladach i odczytywać zaszyfrowane wiadomości. Z takimi umiejętnościami rozwiążemy niejedną zagadkę! Nauczymy się też piosenki o psie Scooby-Doo.

Dzień Absolutnie Angielski. One little, two little, three little numbers… Spróbujemy nauczyć się kilku angielskich słówek i zwrotów dzięki nieocenionej pomocy zabawnych Muppetów. Będziemy śpiewać piosenki i zapamiętywać wierszyki, aby później odegrać scenki dla innych obozów – oczywiście po angielsku!

Dzień Szalonej Sztuki. Dziś damy się ponieść naszej wyobraźni i stworzymy niezwykłe arcydzieła. Okładki naszych wakacyjnych dzienników powstaną dzięki metodzie kolażu. Przy malowaniu pejzażu z jeziorem pędzle zastąpimy naszymi dłońmi i stopami. Za materiał rzeźbiarski posłuży nam kostka mydła. Pachnące latem zajęcia artystyczne odbędą się w plenerze!

Dzień Pasjonującej Przygody. Wybierzemy się na niezwykłą wyprawę, gdzie poznamy tajniki przetrwania. Zaczniemy od spakowania naszych plecaczków i zabrania niezbędnych rzeczy. Po drodze nauczymy się posługiwać mapą i wyznaczać kierunki świata, aby nie zabłądzić. Zbudujemy schronienia i spróbujemy wytropić ślady dzikich zwierząt lub… leśnych elfów.

Dzień Kapitalnej Kuchni. Ciasteczka, muffinki, cukiereczki, kolorowa sałatka, owocowy koktajl, a może lody…? Zrobimy to, co tylko podpowie nam fantazja i smak. Przy okazji dowiemy się, do czego służą różne kuchenne sprzęty i poznamy różne kulinarne sztuczki, żeby nasz smakołyk był jak najlepszy. Gotowe danie przyozdobimy różnymi apetycznymi kremami, lukrami i kwiatkami.

Plusk! Jeśli pogoda pozwoli, wybierzemy się na kąpielisko do pobliskiego Lidzbarka, gdzie będziemy szaleć do woli w wodzie. Oczywiście wszystko  pod czujnym okiem ratownika WOPR i wychowawców.

Ponadto w programie:

 • gry i zabawy integracyjne
 • dyskoteka przebierana z motywem przewodnim
 • muzyczne ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • wieczorne czytanie bajek
 • zgadywanki i quizy
 • seanse najpiękniejszych filmów i bajek dla dzieci
   
Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się obiadem pierwszego dnia, i kończy obiadem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Cena zawiera

Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów oraz lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł). 

 

Cena nie zawiera

Dojazdu. 

Dopłaty:

 • płyta CD ze zdjęciami z obozu – 29,90 zł
 • przygodowy  pakiet obozowy – 100 zł 

 

Co zabrać
 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), strój kąpielowy/kąpielówki
 • ulubione kolekcje zabawek
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne

Tylko dojazd własny.

 

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Dłutowo Pałac w Dłutowie 13-203 Stare Dłutowo ul. Wolności 2A Własny 14:00 13:00 0 PLN

Pałac w Dłutowie

Pałac Dłutowo we wsi Stare Dłutowo. Położony w województwie warmińsko-mazurskim. Wieś leży około 160 km od Warszawy i 200 km od Gdańska. Uczestnicy będą zakwaterowani w przestronnych pokojach 3-, 4-, 5-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Przepiękny i kameralny zespół pałacowo-parkowy, wpisany do rejestru zabytków. Cały Park zajmuje około 7,4 ha i otoczony jest ceglanym murem, co jest gwarancją bezpiecznego pobytu.  Do dyspozycji maluchów sale do zabaw, boisko do piłki nożnej, mini plac zabaw, krąg ogniskowy i mnóstwo zielonego terenu do biegania.  Na terenie pałacu działają telefony wszystkich sieci. Strona obiektu: http://palacwdlutowie.pl/
Uwaga: Przykładamy dużą wagę do odpowiedniego doboru wiekowego grup, dlatego Pałac Dłutowo przeznaczony będzie tylko dla Dzieci w wieku 5-9 lat.

 

13-203 Stare Dłutowo, ul. Wolności 2A