KONTAKT
strona główna Strona główna, kolonie i obozy Zimowe Szaleństwo,zimowiska,ferie,narty organizacja imprez, eventy, team building biwaki, zielona szkoła, wycieczki szkolne kursy językowe

FILMOTEKA | GALERIA ZDJĘĆ | FACEBOOK


PROPOZYCJE OBOZÓW:
Kliknij na wybrany typ po szczegóły
Obozy w Bułgarii
Obozy we Włoszech
Obozy w Hiszpanii
IzzyKamp (dzieci)
IzzyKamp (młodzież)
Moje Pierwsze Kolonie
Obozy Rodzinne
Klub Urwisa
Obozy nad morzem
Obozy przygody
Obozy fabularne
Interkamp (dzieci)
Interkamp (młodzież)
Obozy Maluszkowe
Obozy sportowe
Obozy wodne
Obozy 7 dniowe
Obozy językowe
Obozy żeglarskie
Obozy survivalowe i militarne
Obozy zagraniczneNasi Agenci
Warunki uczestnictwa w imprezach BTA KOMPAS
Jak dokonac rezerwacji
Jak dokonać wplaty
Jak obnizyc koszty rezygnacji
Pobierz niezbedne dokumenty


KOMPAS BTA on Facebook


Fanowski Obóz Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim
wiek: 12 - 18 lat
Organizator: BTA KOMPAS
drukuj
przekaż
znajomym
Fanowski Obóz Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim
"Fajnie było aż serce ściska jak się tak wspomina, ale cóż raz się żyje i warto mieć wspomnienia, bo dla nich warto jest żyć...!!"
Sandrunia,


Siema! Zapraszam Was na jedyny taki obóz w Polsce! Nazywam się Dawid Kwiatkowski, jestem wokalistą, autorem tekstów i blogerem. W 2013 roku udało mi się uzyskać status Złotej Płyty przed jej premierą (jako jedynemu debiutantowi w historii Polski!) i zagrać dziesiątki wyprzedanych koncertów, a więc muszę się z Wami podzielić wrażeniami! Wraz z moim zespołem dołączyłem do prestiżowego projektu twórczych obozów Interkamp, by wspólnie śpiewać, tworzyć, bawić się i kolejny raz próbować udowodnić, że… marzenia się spełniają! :).Będziecie mogli spotykać się z moim managerem i szefem wytwórni, z którymi porozmawiacie o tym, jak ciężka jest praca "w cieniu" artysty. Poza tym może zrobimy jakąś imprezę i zagramy wspólny koncert z moim zespołem, który też tam będzie?;) Po prostu pokażę Wam część mojego życia! Przygotujcie się - będzie ciekawie... ja już nie mogę się doczekać :)

Program:

Wiek: 12-18 lat...::LEKCJE ŚPIEWU::.. – ucz się śpiewać z najlepszymi! Wraz z Dawidem Kwiatkowskim będziesz miał okazję regularnie szkolić swój głos podczas codziennej porcji intensywnych warsztatów. W programie: klasyczne rozśpiewki, dykcja i emisja głosu, nauka oddychania przeponą, praca nad brzmieniem głosu, impostacja, techniki wokalne. Mistrzowskie lekcje specjalnie dla nas poprowadzi również Bartek Caboń – nauczyciel Dawida, który jako jeden z nielicznych w Polsce jest certyfikowanym nauczycielem metody SLS (Speech Level Singing), którą uczyli się śpiewać wybitni wokaliści m.in. Michael Jackson, Rihanna, Madonna, Justin Timberlake, Alicia Keys, Justin Bieber i Céline Dion.

..::TWORZYMY I NAGRYWAMY!::.. – obóz z Dawidem Kwiatkowskim i jego zespołem to genialna okazja do wspólnego tworzenia i dobrej zabawy! Razem będziemy wymyślać nowe utwory, pisać teksty, komponować, grać i nagrywać. Przekonaj się, że praca nad nowym materiałem na płytę to szczęśliwe spotkanie weny z ciężką pracą twórczą. Dawid z zespołem opowiedzą Ci także o swoich doświadczeniach w studio nagrań, szlifowaniu nowych numerów i tajemnicach nagrania takich hitów, jak "Biegnijmy" czy "Na zawsze".

..::TELEDYSK::.. – po nagranych w studio piosenkach czas na kręcenie teledysku. Pomogą w tym Uczestnicy Obozu Filmowego, którzy dopracują scenariusz, nakręcą materiał i zmontują całość w błyskawicznym tempie. Oczywiście pomysł będzie wspólnym dziełem! Jeszcze w trakcie obozu teledysk - w którym zaśpiewasz i wystąpisz z Dawidem Kwiatkowskim - znajdzie się w Internecie. Nie możesz przegapić takiej okazji!

..::JESZCZE WIĘCEJ MUZYKI!::.. – Krynica, w której będziemy spędzać wakacje, kocha muzykę i muzyków. Dzięki honorowemu patronatowi burmistrza Krynicy działania artystyczne Interkampu wyjdą na ulice! Będziemy improwizować w plenerze, dawać spontaniczne koncerty na miejskim deptaku i grać na scenie w samym centrum uzdrowiska. Jam session odbędzie się w znanym klubie Hydropatia, gdzie regularnie odbywają się koncerty bluesowe, jazzowe, rockowe i folkowe na specjalne zaproszenie właściciela.

..::ŻYWIOŁ: SCENA::.. – obóz ten to nie tylko spotkanie z Twoim idolem, ale też wielkie artystyczne wyzwanie. Może i Ty marzysz o karierze wokalisty? Aby spełniać swoje muzyczne marzenia warto oswoić się ze sceną. Pomogą Ci w tym osobiste rady od Dawida, a także warsztaty aktorskie oraz zajęcia taneczne. W programie: elementarne zadania aktorskie, praca z tekstem, elementy pantomimy, ruch sceniczny, podstawowe kroki, figury i choreografie wybranych technik tanecznych (hip-hop, jazz, dancehall).

..::SPECJALNE SPOTKANIA::.. – w trakcie obozu odwiedzą nas bardzo ważne osoby, które przyczyniły się do sukcesu Dawida Kwiatkowskiego. Będzie okazja pogadać o branży rozrywkowej, zadać wiele pytań i poznać osobiście m.in. menadżera Dawida, producenta jego płyty oraz samego szefa wytwórni.

PONADTO W PROGRAMIE:
- team building
- turnieje sportowe
- dyskoteki przebierane
- maratony filmowe
- górskie wędrówki
- gry terenowe
- muzyczne ogniska
- zwiedzanie atrakcji Krynicy i wiele, wiele innych atrakcji...

...oczywiście wraz z u Uczestnikami pozostałych obozów Interkamp!!! :)
(za wyjątkiem obozu w terminie 17.08.-28.08.2014)

..::Zajęcia otwarte::.. – Interkamp to interdyscyplinarna góra rozmaitości, dlatego naszym Uczestnikom proponujemy otwarty blok zajęć, podczas którego będą mogli przekonać się, na czym polegają zajęcia programowe innych obozów. W ten sposób umożliwiamy poznanie nieznanej dziedziny sztuki, nową aktywność twórczą, a także dajemy szansę na odkrycie kolejnej Interkampowej pasji.

..::Pokaz finałowy::.. – zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec obozu, podczas kilkugodzinnego przeglądu warsztatowego, poszczególne obozy prezentują rezultaty swojej pracy twórczej. W pokazie biorą udział wszyscy Uczestnicy, zaproszenia otrzymają ich Rodzice i Znajomi, a także media oraz przedstawiciele środowiska artystycznego. W skład pokazu wchodzą filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, pokazy mody i spektakle teatralne (tworzone przez Uczestników pod czujnym okiem Instruktorów). Każdy pokaz finałowy jest niepowtarzalnym i szalenie ważnym wydarzeniem kulturalnym. Zadziwia konceptami artystycznymi, wysokim poziomem umiejętności Uczestników i niezwykłą atmosferą.

Podczas gali finałowej Kadra Interkampu przyznaje skrzydlate Interkampki – nagrody specjalne za całokształt pracy twórczej na danym obozie. Nagrody dedykowane są Uczestnikom, którzy w szczególny sposób wyróżniają się pasją, wielką chęcią rozwoju i zaangażowaniem.

Pakiet – każdy Uczestnik otrzymuje pakiet Interkamp zawierający T-shirt, pendrive ze smyczką oraz opaskę na nadgarstek.

Uwaga! Poszczególne dopłaty realizowane będą przy grupie min. 20 osób. Opłatę za dodatkowe atrakcje można uiścić przed i w trakcie trwania obozu.

Co zabrać:

Jeśli grasz na jakimś instrumencie zabierz go ze sobą – może przydać się podczas tworzenia nowych piosenek z Dawidem! Ponadto mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, ręcznik, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL).

Zakwaterowanie i Wyżywienie Rozkład Jazdy Ceny i Rezerwacje
O nas | Nasza kadra | Dla prasy | Napisali o nas | Galeria Zdjęć | Forum | Plytka ze zdjeciami | Praca u nas | Strefa Agenta | Kontakt |

Wszystkie Prawa Zastrzeżone BTA KOMPAS 1998 - 2011
Nasze serwisy: Mikołaje | Interkamp | kolonie | obozy | obozy młodzieżowe | kursy językowe | AT Poland |