KONTAKT
strona główna Strona główna, kolonie i obozy Zimowe Szaleństwo,zimowiska,ferie,narty organizacja imprez, eventy, team building biwaki, zielona szkoła, wycieczki szkolne kursy językowe
PROPOZYCJE OBOZÓW:
Kliknij na wybrany typ po szczegóły
Obozy w Bułgarii
Obozy we Włoszech
Obozy w Hiszpanii
IzzyKamp (dzieci)
IzzyKamp (młodzież)
Moje Pierwsze Kolonie
Obozy Rodzinne
Klub Urwisa
Obozy nad morzem
Obozy przygody
Obozy fabularne
Interkamp (dzieci)
Interkamp (młodzież)
Obozy Maluszkowe
Obozy sportowe
Obozy wodne
Obozy 7 dniowe
Obozy językowe
Obozy żeglarskie
Obozy survivalowe i militarne
Obozy zagraniczneNasi Agenci
Warunki uczestnictwa w imprezach BTA KOMPAS
Jak dokonac rezerwacji
Jak dokonać wplaty
Jak obnizyc koszty rezygnacji
Pobierz niezbedne dokumenty


KOMPAS BTA on Facebook
 
Miejsce:
Atrakcje:
Rodzaj:
Wyjazd od: Kliknij aby ustalić datę  Powrót przed: Kliknij aby ustalić datę
wiek: lat
 

 
Obozy Młodzieżowe i Kolonie 2014!

Witamy w świecie turystyki dziecięcej i młodzieżowej BTA Kompas!

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy najnowsze i najciekawsze na polskim rynku oferty z naszego katalogu obozów młodzieżowych i kolonii aktywnych 2014. Zapraszamy do zapoznania się z działami wyszczególnionymi po lewej stronie.  


Dla Dzieci proponujemy kolonie w dwóch odsłonach: Obozy Maluszkowe - to propozycja dla Najmłodszych, oraz Klub Urwisa - dla Dzieci troszkę starszych, które pierwsze kolonie mają już za sobą. Moje Pierwsze Obozy - Najmniejszym Uczestnikom naszych obozów po raz kolejny proponujemy wspaniałą, tygodniową przygodę w sprawdzonym i lubianym Pałacu Pozorty. Fantastyczne programy, profesjonalna i wykwalifikowana kadra sprawia że najmłodsze dzieci jeżdżą z nami od lat.


Obozy przygody: najciekawsze w Polsce obozy aktywne, które zaskakują różnorodnością i ilością dostępnych opcji! Wśród atrakcji: paintball, wspinaczka, quady, jaskinie, orienteering i wiele wiele innych.


Obozy sportowe: obozy piłkarskie, obozy siatkarskie, obozy tenisowe... ale to nie wszystko! W tym roku prezentujemy również obozy jeździeckie w zupełnie nowym miejscu obozy jeździeckie, fitness, obozy kondycyjne fitness&zumba! Na tych obozach sport jest najważniejszy!

Obozy fabularne: tutaj najważniejsza jest fabuła - oparta na szalenie popularnych i uwielbianych bajkach, filmach czy książkach (Obóz Fanów Odległych Galaktyk, Obóz Młodego Indiany Jones'a czy Obóz Piratów z Karaibów), natomiast dla starszych Uczestników w specjalnie stworzonym świecie Tol Calen (Fantastyczny Obóz RPG).


Obozy językowe: to szczególny rodzaj obozów edukacyjnych (stąd osobny dział!) - u nas języków uczymy się na aktywnych obozach przygody - co gwarantuje, że języki "uczą się same"!

Obozy wodne: tutaj wszystko kręci się wokół wody: kajaki, rowery wodne, pontony, tratwy! Jeśli woda jest Twoją pasją to obozy idealne dla Ciebie!

Obozy żeglarskie: tych nie umieszczamy w obozach wodnych, bo zasługują na osobną kategorię! Od lat cieszą się niesłabnącą renomą i powodzeniem. Niezmiennie proponujemy obozy z kursem na patent oraz emocjonujące obozy regatowe a także o wiele więcej sprawdź!


Obozy artystyczne dla młodych Pasjonatów historii sztuki, rysunku, malarstwa i rzeźby proponujemy barwne Obozy Młodych Plastyków oraz Malarsko-Rysunkowe. Dla Pasjonatów sztuk widowiskowych, pragnących poznawać tajniki warsztatu aktora, prezentacji scenicznej czy procesu powstawania spektaklu czeka bogaty wybór propozycji: Obóz Aktorski, Szekspirowskif, Musicalowy, Kabaretowy.

Obozy taneczne i hip-hopowe: jeśli kochasz ekspresję ruchową, taniec i pozytywną energię to opcje dla Ciebie! Od wielu lat specjalizujemy się w obozach tanecznych, na których nasi Uczestnicy mogą poznawać i doskonalić solidny warsztat sztuki tanecznej, przeróżne techniki, choreografie i sposoby prezentacji scenicznej. Proponujemy:
Mała Akademia Tańca, Obóz Taneczny, Hip Hop Camp.


Obozy fotograficzne i filmowe: dla Młodych Ludzi, którzy świat widzą przez pryzmat obiektywu - do wyboru: kamery filmowej, telewizyjnej lub aparatu cyfrowego czy też analogowego - fascynująca przygoda twórcza zarówno na letnich plenerach jak i w profesjonalnym studio!

Obozy komputerowe i gracza:
gratka dla tych, którzy nie lubią się rozstawać z komputerem nawet w czasie wakacji. Gwarantujemy różne stopnie zaawansowania i zróżnicowane programy, kreatywne sposoby pracy z komputerem i tworzenia gier.

Obozy kreatywne: dla umysłów otwartych, chętnych do eksperymentowania i wymyślania "nowego". W tym dziale proponujemy obozy łączące pasje artystyczne z szeroko pojętą inwencją twórczą. Jeśli masz ochotę projektować modę wybierz Obóz Fashion, jeśli interesujesz się nowoczesnym designem wystroju wnętrz wybierz Obóz Designerów, a jeśli marzysz o rysowaniu własnych komiksów spełniaj swoje marzenia na Obozie Twórców Komiksów!

W dobie otwartych granic i kurczenia się świata zdobywanie wiedzy o innych kulturach to już nie luksus ale wręcz obowiązek! Łącząc warsztaty kulturoznawcze z artystycznymi uczymy i bawimy się na Obozie Latino, Afro czy szalenie popularnej od lat Japońskiej Przygodzie z Mangą.

Obozy muzyczne i wokalne: kochasz muzykę? Chcesz doskonalić swoje umiejętności wokalne, gry na gitarze czy perkusji? Marzysz o zagraniu prawdziwego koncertu dla tłumu fanów? Proponujemy Obóz Muzyczny dla młodszych Pasjonatów muzyki, Obóz Wokalny i Gitarowy dla starszych, czy też Rockowy - dla tych, którzy chcą poczuć prawdziwy smak pracy w zespole rockowym!


Obozy survivalowe i militarne dla najtwardszych jednostek: silnych młodych Facetów i niczego się niebojących młodych Kobiet! Na tych obozach odkrywamy surowe klimaty Szkół Przetrwania, wojskowego życia i ASG!


Proponujemy również Obozy Rodzinne: - unikatowy projekt BTA Kompas, składających się z trzech bloków zajęć. Tylko dla Dzieci, tylko dla Rodziców oraz blok poświęcony dla całych Rodzin. Jako Nowość sezonu proponujemy również zagranincze Obozy Przygody oraz Interkamp we Włoszech. Zapraszamy również na na Obozy Przygody i Interkamp do Bułgarii oraz Hiszpanii.

Najlepsze wakacje tylko z BTA Kompas

Lekarz obozowy

Na każdym obozie organizowanym przez nasze Biuro zatrudniony jest lekarz, którego zadaniem jest czuwanie nad zdrowiem uczestników obozu. Lekarz ten je...więcej
 

Telefon alarmowy

W sezonie Biuro jest czynne w godz. 9.00 - 17.00. Jednak w szczególnie ważnym czasie czyli podczas dojazdów i powrotów - jesteśmy dostępni pod całodo...więcej
 

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik naszych imprez jest potrójnie chroniony! Po pierwsze posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe, po drugie mamy polisę odpowiedzialności ...więcej
 

DODATKOWE ATRAKCJE NA NASZYCH OBOZACHZobacz wszystkie...

...więcej
Płytka ze zdjęciami z obozu Płytka ze zdjęciami z obozu
Płyta DVD zawierająca zdjęcia z obozu, wykonane przez kadrę.

Płytkę może zamówić również Uczestnik w trakcie
...więcej
kula sferyczna kula sferyczna
emocjonujące zajęcia dla miłośników zorbingu, czyli przemieszczania wewnątrz dużych (ponad 3 metry średnicy), przezroczy...więcej
Przygodowy Pakiet Obozowy Przygodowy Pakiet Obozowy
Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się: - latarka ręczna z ...więcej
Pakiet SUPER Parasol Pakiet SUPER Parasol
CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOGĘ JECHAĆ?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołan
...więcej
Pakiet Parasol Pakiet Parasol
CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOGĘ JECHAĆ?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołan
...więcej

 

O nas | Nasza kadra | Dla prasy | Napisali o nas | Galeria Zdjęć | Forum | Plytka ze zdjeciami | Praca u nas | Strefa Agenta | Kontakt |

Wszystkie Prawa Zastrzeżone BTA KOMPAS 1998 - 2011
Nasze serwisy: Mikołaje | Interkamp | kolonie | obozy | obozy młodzieżowe | kursy językowe | AT Poland |