Kontakt z nami

 

 

 

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. 
ul. Asesora 72
80-119 Gdańsk

 

tel./fax 058 303 18 78
 

 

 

e-mail: biuro@kompas.pl

 

 

 

TELEFON ALARMOWY
używany w czasie dojazdów 
i powrotów z obozów      

+48 602 60 90 10
 

                    

 

 

 

NIP: 583-286-21-05

Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

 

Konto:
Bank Ochrony Środowiska S.A. 
numer:
62 1540 1098 2109 5553 0057 0001

Dane do przelewów z zagranicy:

IBAN: PL62 1540 1098 2109 5553
0057 0001 konto PLN
SWIFT CODE: EBOSPLPW

Adres banku:
BOŚ Bank
Centrum Korporacyjne w Gdańsku
80-824 Gdańsk
ul. Podwale Przedmiejskie 30

Maciej Sokołowski  - Właściciel 
m.sokolowski@kompas.pl
 

Kuba Marjański - 
Dyrektor 

j.marjanski@kompas.pl


Ewa Piaścik, z-ca Dyrektora ds. Turystyki
Kierownik Działu Organizacji
 

e.piascik@kompas.pl
(Organizacja obozów dla dzieci i młodzieży, HR)

 

Michał Boniec, z-ca dyrektora ds. Kluczowych Projektów
m.boniec@kompas.pl
(klienci instytucjonalni, imprezy integracyjne, wycieczki szkolne)
 

Małgorzata Libera
Specjalista ds. Turystyki

m.libera@kompas.pl
(wycieczki szkolne, imprezy integracyjne)

 

Agnieszka Cheba - HR, Product Manager Obozów Interkamp
a.cheba@kompas.plpraca@kompas.pl

 

Agnieszka Zielińska, 
Kierownik Działu Sprzedaży

a.zielinska@kompas.pl
(Opieka nad Klientem indywidualnym, sprzedaż agencyjna, marketing)


Daria Bałdyga
Specjalista ds. sprzedaży
d.baldyga@kompas.pl


Urszula Obara - 
Specjalista ds. sprzedaży
u.obara@kompas.pl


Karolina Stenka
Specjalista ds. sprzedaży
k.stenka@kompas.pl

 

Paulina Napierała - 
Specjalista ds. Administracji 

p.napierala@kompas.pl


Filip Krasowski
Specjalista ds. turystyki i logistyki


Mateusz Słomkowski
Specjalista ds. turystyki i logistyki
 


Katarzyna Szymala - 
Specjalista ds. rozliczeń

k.szymala@kompas.pl
(Faktury, płatności)

 

Kliknij tutaj, aby poznać adresy biur sprzedających naszą ofertę.