Oferty pracy

Już teraz zgłoś się do NAJLEPSZEJ KADRY BTA KOMPAS!!!

W związku z przygotowaniami do sezonu Lato 2017 poszukujemy kandydatów do Kadry letnich obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do współpracy:

  • wychowawców obozów tematycznych,
  • kierowników i czynnych nauczycieli,
  • trenerów, instruktorów i pasjonatów piłki nożnej,
  • lektorów języka angielskiego, studentów anglistyki,
  • pełnoletnich znawców i wielbicieli tematyki Star Wars,
  • mistrzów RPG i pasjonatów fantastyki,
  • instruktorów sportu (koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, crossfit, pływanie, fitness),
  • instruktorów tańca (hip-hop, jazz, latino, zumba itd.),
  • instruktorów żeglarstwa i pasjonatów sportów wodnych,
  • instruktorów survivalu, paintballa i ASG,
  • pasjonatów jazdy konnej,
  • fotoreporterów,
  • instruktorów śpiewu, gitary, perkusji,
  • instruktorów teatralnych, aktorów, reżyserów,
  • instruktorów zajęć plastycznych, malarskich,
  • pasjonatów i znawców tematyki manga i anime, Korean-Pop, cosplay,
  • miłośników klocków Lego, instruktorów robotyki,
  • instruktorów zajęć fotograficznych i filmowych, operatorów, fototechników,
  • wychowawców-animatorów obozów dla najmłodszych dzieci,
  • pasjonatów przyrody i doświadczeń naukowych dla dzieci,
  • pasjonatów gotowania, blogerów kulinarnych...

I wielu, wielu innych AKTYWNYCH WYCHOWAWCÓW Z PASJĄ smiley

Wymagania:

  • odpowiednie kompetencje do prowadzenia danego obozu,
  • odpowiedzialność, cierpliwość,
  • pasja i zaangażowanie,
  • kreatywność i pomysłowość,
  • chęć pracy z dziećmi i młodzieżą,
  • wysoka kultura osobista,
  • empatia, otwartość na ludzi,
  • ukończony przed sezonem Lato'2017 kurs wychowawców kolonijnych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą.

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć programowych danego obozu temartycznego,
  • opieka nad uczestnikami,
  • animowanie życia obozowego.

Oferujemy:

  • szkolenie przed sezonem,
  • umowę zlecenie/umowę o dzieło,
  • wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie i wyżywienie,
  • dojazd na obóz lub zwrot kosztów dojazdu,
  • ubezpieczenie NNW,
  • pracę w doświadczonym i ciekawym zespole kadry,
  • możliwość otrzymania referencji po sezonie,
  • możliwość zatrudnienia na eventach i wycieczkach organizowanych przez cały rok!

Wybór i szczegóły dotyczące obozów letnich na http://kompas.pl/lato

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres praca@kompas.pl.

Prowadzimy ciągły proces rekrutacji!

*Ze względu na duże zainteresowanie ofertą pracy na obozach letnich informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.