Livigno to niewielka turystyczna miejscowość, położona w Retyckich Alpach. Bezpośrednio na granicy włosko- szwajcarskiej, w południowo- wschodniej dolinie Engadin. W odległości 270 km od Monachium. 260 km od Stuttgart. 290 km od miasta Basel.
Livigno jest jednym z bardziej znanych kurortów narciarskich w Alpach. Popularność swoją zawdzięcza największemu nasłonecznieniu w tym regionie. Długie, bardzo dobrze przygotowane stoki, pewny śnieg, nowoczesne wyciągi i strefa bezcłowa, uczyniły z Livigno włoską stolicę sportów zimowych. Prócz doskonałych tras w Livigno znajduje się także park snowboardowi oraz liczne trasy biegowe.
Opis domu: Dom LONGA jest domkiem „środkowym” oddalonym o 100 m od wyciągu Galli Sport, del Sole und Pian Della Volpe. Do ski- bus 100m. Sklepy, bary, restauracje w pobliżu. W domu znajduje się sklep bezcłowy. Pomieszczenie narciarskie. Miejsce postojowe. Opis apartamentu: 3 - pokojowe mieszkanie na 2. piętrze o powierzchni okolo 39 m2. Kuchnia (4 palniki, piekarnik) z aneksem jadalnym. Pokój dwuosobowy. Pokój z dwoma miejscami do spania i balkonem. Łazienka z wanną/WC. Inne apartamenty w tym domu: 1. Apartament LIV201, dla 4 osób 2. Apartament LIV200, dla 6 osób
|