ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI
KATEGORIE
PASJE wybierz>>
MIEJSCE WYJAZDU

KOLONIE 7-DNIOWE

Interkamp
Junior - Kolonia Plastyczna - NOWOŚĆ

1799 zł

7 - 12 lat
Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Plenery artystyczne oraz mnóstwo gier i zabaw.

#rysunek #malarstwo #plastyka #zajęcia artystyczne #DD

sprawdź >

Interkamp
Junior - Kolonia Aktorsko-Filmowa - NOWOŚĆ

1799 zł

7 - 12 lat
Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Tworzenie własnych kostiumów, budowanie scenografii.

#filmy #charakteryzacja #aktorstwo #DD

sprawdź >

Mini
Moja Pierwsza Kolonia - Morze

1999 zł

5 - 9 lat
Lazur Chłapowo
Maluszki, kąpiele w morzu, magia i nauka, przygoda

#morze #plaża #przygoda #zajęcia artystyczne

sprawdź >

Mini
Moja Pierwsza Kolonia - Wisła

1999 zł

5 - 9 lat
Pensjonat Słoneczny Gród w Wiśle
Pasjonujące przygody, pierwsze kolonie.

#eksperymenty #podróże #zajęcia artystyczne

sprawdź >

Mini
Moja Pierwsza Kolonia - Jura

1999 zł

5 - 9 lat
Gościniec Jurajski
Zagadki, zajęcia terenowe, eksperymenty.

#wspinaczka #survival #zajęcia terenowe #przygoda

sprawdź >

Kolonie 7-dniowe dla dzieci

Co dziecku daje kolonia?

Przede wszystkim uczy samodzielności. Nieodłącznym elementem kolonii jest utrzymywanie porządku w pokoju, pilnowanie czasu, ścielenie łóżka czy poranna i wieczorna toaleta. Niekiedy rodzice nie zdają sobie sprawy, że oczywiste dla nich czynności dla dzieci są wyzwaniem. Nasza kadra ma za zadanie pomóc przełamać lęki i podjąć się tych wyzwań. W trakcie siedmiodniowych kolonii maluchy będą ćwiczyć samoorganizację, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc i spędzając wakacje w wybranym zakątku Polski.

Cykl Moje Pierwsze Kolonie został stworzony z myślą o dzieciach, które pierwszy raz wyjeżdżają na wakacje bez rodziców. W opcji MINI Moja Pierwsza Kolonia pełny program został skrócony do 7 dni, tak aby najmłodsi mogli sprawdzić się na krótszym wyjeździe.

MINI Moja Pierwsza Kolonia odbywa się w trzech lokalizacjach: nad morzem, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oraz w górach. Każdy z programów inspirowany jest otoczeniem i realizuje zajęcia korzystając z uroków Chłapowa, Podlesic czy Wisły. 

Spytajcie swoje pociechy czy chciałyby zobaczyć jaskinię, zbudować zamek z piasku czy cały dzień wędrować po górach? Niech sami zdecydują, jak lubią spędzać wakacje, a na pewno będzie to udana pierwsza kolonia!

A może Twoje dziecko nieustannie rysuje i kocha zabawę farbami? Świetnie odgrywa sceny aktorskie lub kręci filmy? Idealnie odnajdzie się tygodniowych koloniach z serii Interkamp Junior - to kreatywne połączenie wakacyjnego odpoczynku z tematycznymi warsztatami. Celem takich obozów jest rozwój artystyczny uczestników oraz wzmocnienie ich talentów i pasji.

Obozy 7-dniowe dla dzieci


Dla młodych artystów przygotowaliśmy Interkamp Junior - Kolonia Plastyczna. To kolonia inspirowana urokiem Kazimierza Dolnego, malowniczymi uliczkami i zachwycającą infrastrukturą. Z aury tego miasteczka korzystać będą także uczestnicy Interkamp Junior - Kolonia Aktorsko-Filmowa operując kamerą lub występując przed nią.