x
ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Chillout narciarsko-snowboardowy dla młodzieży Tyrol, Austria.jpg
Chillout narciarsko-snowboardowy dla młodzieży Tyrol, Austria.jpg

3199 zł

Chillout narciarsko - snowboardowy dla młodzieży Tyrol, Austria

Wiek: 15-19

lokalizacja:
Pensjonat *** Forellenhof

Obóz przeznaczony jest dla młodzieży już jeżdżącej na nartach lub snowboardzie w stopniu umożliwiającym poruszanie się po czerwonych trasach.

Niezapomniany wyjazd dla kochających białe szaleństwo licealistów, którzy pragną spędzić aktywny czas na stoku oraz cieszyć się niepowtarzalnymi chwilami w górskim otoczeniu. Nasz wyjazd skupia się na intensywnej jeździe na nartach lub snowboardzie oraz komfortowym zakwaterowaniu w urokliwym pensjonacie Forellenhof, położonym w malowniczym regionie Angengerg.

rezerwuj >
TERMINY TEGO OBOZU
03/02/2024 - 10/02/2024 niedostępny 3199 zł
Program

Region Angengerg to prawdziwy raj dla miłośników zimowych sportów. Malownicze otoczenie, górzyste tereny i różnorodność tras narciarskich sprawią, że każdy dzień spędzony na stoku będzie unikalnym przeżyciem. Dodatkowo, wieczorne atrakcje i możliwość korzystania z lokalnych atrakcji sprawią, że cały wyjazd będzie nie tylko sportowym wyzwaniem, ale również okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu.

Wolna jazda na stokach. Uczestnicy mogą korzystać z tras zgodnie z własnymi preferencjami. Program zostanie dostosowany do oczekiwań i preferencji młodzieży, pozwalając im cieszyć się aktywnym wypoczynkiem w górach w sposób, który najlepiej odpowiada ich indywidualnym zainteresowaniom. Podczas pobytu na stokach nasi opiekunowie towarzyszą uczestnikom i są w pełni do ich dyspozycji.

Sprzęt. Dobór sprzętu ma duże znaczenie, odpowiedni pomoże w szybszym robieniu postępów. Z Uczestnikami, którzy nie mają własnego sprzętu, nasi opiekunowie wybiorą się do wypożyczalni, gdzie pomogą dobrać odpowiednie wyposażenie. Dobry sprzęt to także bezpieczeństwo – nasi opiekunowie zadbają, o wyregulowanie siły wypięcia wiązań. Wymagamy, aby każdy Uczestnik miał własny kask narciarski/snowboardowy. 

Wyciągi i trasy. SKIWELT WILDER KAISER BRIXENTAL, jest największym regionem narciarskim połączonym jednym skipassem. 280 km tras o każdym poziomie trudności, 90 nowoczesnych wyciągów, tory do pomiaru prędkości, trasy z tyczkami oraz unikalną  BMW SKI MOVIE ROUTE – SCHEFFAU (trasę z tyczkami z pomiarem czasu, gdzie cały przejazd jest nagrywany, a video z nim można obejrzeć on-line po powrocie ze stoku)
https://www.skiwelt.at/en

Videocoaching. Opiekunowie będą nagrywać Wasze poczynania na stoku. Wieczorami będziemy mogli odtworzyć sobie najciekawsze filmiki i omówić style jazdy.

Chillout & Party. Nie samym śniegiem człowiek żyje! Po powrocie ze stoku apres ski, dużo integracji, dobrej zabawy i muzyki.

 

Wyżywienie

HB (śniadania i obiadokolacje), zapewniamy napoje (herbata, kawa, woda) w czasie posiłków. Wyjazd zaczynamy obiadokolacją 03.02, a kończymy śniadaniem 10.02. Wyżywienie w trakcie podróży we własnym zakresie. Wszystkie posiłki przygotowywane są przez naszych sprawdzonych kucharzy, którzy chętnie dogodzą każdym gustom tak, abyście mogli z uśmiechem zregenerować siły po powrocie ze stoku. 

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY
cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie (7 x śniadanie, 7 x obiadokolacja), program zajęć, opiekę wychowawców, ubezpieczenie NNW i KL AXA, dojazd z Gdańska, Łodzi i Katowic.

 

Dojazdu spoza Gdańska, Łodzi i Katowic, Skipassów, opłaty klimatycznej, kaucji zwrotnej za skipass i apartament, ewentualnych kosztów wypożyczenia sprzętu.

1. Skipass

Dorośli: 359,00 €/6 dni

Młodzież: 269,50 €/6 dni (rok urodzenia 2005-2007)

Dzieci: 179,50 €/6 dni (rok urodzenia 2008-2017)

https://www.skiwelt.at/en/individual-tariff.html
 

2. Opłata klimatyczna 12 €/os - płatne na miejscu

3. Kaucja zwrotna 62 €/os (skipass, apartament) - płatne na miejscu

4. Wypożyczenie sprzętu od ok. 150 €

 

Gwarancja aklimatyzacji 200zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu.

Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.

*Gwarancja aklimatyzacji, może zostać dodana tylko do rezerwacji dla dzieci w wieku do 12 lat
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -300zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 125zł 200zł
regulamin
LOKALIZACJA I DOJAZD

Pensjonat *** Forellenhof

Pensjonat Forellenhof*** w Angerbergu. Kameralny pensjonat położony na południe od przepięknej miejscowości Kufstein. Do centrum miejscowości zaledwie 2 km, do kolejki linowej Brixental Hopfgarten 15 km, do przystanku skibusu 200 m, do basenu miejskiego 10 km. Pensjonat dysponuje 27 pokojami 1-, 2-, 3-, 4-osobowymi z łazienkami. Do dyspozycji również sauna (planujemy codzienne saunowanie po powrocie z nart), dwie bawialnie (jedna z kominkiem), narciarnia.

Embach 4, 6320 Embach, Austria

Autokar o najwyższym standardzie, wyposażony w toaletę, DVD itp.

W cenie dojazd z Gdańska, Łodzi i Katowic. 

Dojazd własny do ośrodka 03.02. Powrót własny 10.02.

** UWAGA - wyjazd z Gdańska wieczorem w dniu 02.02.2024 r., a powrót nad ranem 11.02.2024 r.**

Wykaz miejsc zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami na adres podany przy rezerwacji).

 

Angerberg, Austria 0zł Gdańsk 0zł
Katowice 0zł Łódź 0zł
regulamin
PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważny paszport lub dowód osobisty, numer PESEL
 • kask narciarski/snowboardowy (dzieci poniżej 14 roku życia – obowiązkowo!)
 • poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • zapas euro
 • czapkę, szalik, dwie pary rękawiczek
 • odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe
 • przybory do mycia i ręcznik
 • strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, ręcznik kąpielowy
 • krem na mróz z filtrem UV
 • sprzęt narciarski lub snowboardowy lub gotówkę na wypożyczenie
 • wskazane ochraniacze na nadgarstki i kolana
 • zalecamy zabranie karty EKUZ z NFZ

Poniżej rady naszych instruktorów odnośnie sprzętu i ubrań

 • rękawiczki ortalionowe, goretex, skórzane – LUŹNE (nigdy wełniane)
 • skarpety narciarskie długie, do kolan
 • bielizna narciarska, termoaktywna
 • sprzęt narciarski i snowbardowy sprawdzony i dobrany przez fachowca
 • spodnie narciarskie dobrze osłaniające plecy
 • spodnie snowboardowe niekrępujące ruchów, szczelnie zakrywające plecy, nogawki na tyle szerokie by naciągnąć na buty
 • dobrze dobrane gogle z jasnożółtą szybką