Czeremosz - Ukraina

Wiek: 0-99 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.

Wybrana impreza jest organizowana na żądanie i jest przygotowywana indywidualnie na potrzeby klienta, Skorzystaj z poniższego przycisku, aby skontaktować się z nami w celu uzgodnienia szczegółów

Zapytaj
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 0 lat do 99 lat
Opis

...huk przelewających się mas brunatnej wody, pod Wami pontonowy katamaran a przed Wami spieniony próg w który za chwilę zatopi się cała załoga - takie wrażenia czekają Was podczas spływu katamaranami dziką rzeką zachodniej Ukrainy. Jest to niewątpliwie wyjazd w najbardziej niesamowite i dzikie miejsce w tej części Europy.

 

Opis programu


Podczas topnienia śniegów w górach Czarnohory rzeka Czeremosz przybiera na tyle, że możliwym staje się ekstremalny spływ specjalnej konstrukcji katamaranami, podczas którego uczestnicy pokonują liczne progi powstałe wskutek naporu mas wody na przeszkody skalne. W okresie kwietnia i maja okolice Czerniowca przeżywają oblężenie ludzi żądnych ekstremalnych wrażeń - dołącz do nich...

Podczas wyjazdu uczestnicy zakwaterowani są w namiotach a posiłki przygotowywane są wspólnie z produktów zapewnionych przez organizatora.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYJAZDU

Dzień 1
Wyjazd z Warszawy ok. godz. 06.00, przejazd do Lwowa (planowany przejazd 15:00-16:00). Zakwaterowanie w Hotelu, zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, obiadokolacja.

Dzień 2
Rano transfer ze Lwowa do wsi Zielonoje; posiłek po drodze; przyjazd do rz. Czeremosz ok. godz. 16:00-17.00; rozbicie obozu; obiadokolacja, zapoznanie ze sprzętem. Zwiedzanie miejscowych perełek architektury drewnianej.

Dzień 3
Śniadanie; przygotowanie pontonów; posiłek; spływ do ujścia rzeki Bystrec; rozbicie obozu; obiadokolacja. Główne przeszkody: progi na rzekach Berda, Dzembroń, Biełaja łoszad’.

Dzień 4
Śniadanie; spływ rzeką Bystrec do wsi Krasnik; posiłek w czasie spływu; rozbicie obozu; obiadokolacja. Główne przeszkody: progi na rzekach Górny Huk (Huczok) oraz Dolny Huk.

Dzień 5
Śniadanie; spływ od wsi Krasnik do miejsca niedaleko wsi Usteryky; posiłek w czasie spływu; rozbicie obozu; obiadokolacja. Główne przeszkody: progi na rzece w rejonie wsi Kryworywnia oraz Górny Jasenow. W międzyczasie lekki trekking w góry i panorama Czarnohory.

Dzień 6
Śniadanie; spływ do wsi Rostoky; obiad; demontaż pontonów; pakowanie sprzętu i plecaków; wyjazd do Lwowa.

Dzień 7
Przyjazd do Lwowa ok. godz. 5.00 rano, przejazd do Warszawy, przyjazd ok. 15.00

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji złóż zapytanie ofertowe, wyślij maila na adres m.boniec@kompas.pl lub zadzwoń 696 40 32 32.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Warszawa . Samolot 00:00 00:00 0 PLN
Brak dostępnych hoteli