(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Grecka Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim 18+.jpg
Grecka Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim 18+.jpg

2799 zł

Grecka Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim 18+

Wiek: 18-25

lokalizacja:
Hotel Orfeas Blue Resort

Uwaga! Wyjazd tylko dla osób pełnoletnich – w dniu wyjazdu należy mieć ukończone 18 lat. Przed wejściem do autokaru będą sprawdzane dowody tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Nie zapewniamy kadry wychowawczej.

Z ekipą 18+ w tym roku jedziemy do ukochanej Grecji! Będziemy odkrywać nowe miejscówki, próbować słynnej kuchni greckiej, opalać się na plaży lub przy basenie tuż obok hotelu, zwiedzać, szaleć i oczywiście twórczo działać na warsztatach z najlepszą ekipą prowadzących! Jak wiadomo nie będzie ciszy nocnej ani grup wychowawczych. Ty decydujesz jak spędzasz czas wolny i w których warsztatach uczestniczysz.  

Grecka Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim została stworzona z myślą o osobach pełnoletnich, które wraz z Dawidem mają ochotę na więcej luzu podczas wspólnych wakacji.

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

07/09/2019 - 16/09/2019

niedostępny 2799 zł

Program

Dawid Kwiatkowski – polski wokalista młodego pokolenia, autor tekstów, kompozytor, głos młodego pokolenia, idol nastolatek, osobowość sceniczna, trener muzycznego programu telewizyjnego TVP2 The Voice Kids, laureat wielu branżowych nagród, m.in. Modny Debiut Eska.pl, Odkrycie Roku (Glam Awards 2013), Wokalista Roku (Bravo), Najlepszy Polski Artysta MTV EMA 2014, 2017 oraz Najlepszy Artysta Europy Wschodniej MTV EMA 2014, czterokrotny zwycięzca nagrody NICKELODEON KCA  2014,2015, 2017, 2018 - Ulubiona Polska Gwiazda, POP CRAVE ADWARDS 2018 - ulubiony polski artysta, Róże Gali 2018 w kategorii ONLINE, Gala Osobowości i Sukcesu 2018 "Osobowość Roku 2018", PLEJADA TOP TEN, Srebrna Spinka SW - za wspieranie akcji charytatywnych, zwycięzca TELEKAMERY 2019 w kategorii JUROR. Dawid Kwiatkowski do tej pory zagrał ponad 600 koncertów klubowych i plenerowych. Każdy z koncertów to energetyczne show ze świetnymi muzykami, grane 100% live. Debiutancki album pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. 19 listopada 2014 ukazała się kolejna płyta Dawida pt. Pop & Roll, która osiągnęła status platyny przed sklepową premierą. 2 grudnia 2015 pojawił się album pt. Element trzeci, końcem 2016 anglojęzyczna płyta Countdown. Ponadto Dawid zajął 3 miejsce w 14. edycji Tańca z Gwiazdami i był jurorem show telewizyjnego SuperDzieciak stacji Polsat. Kojarzony jest z takimi markami, jak: Reeebok, Garnier, Kaktus, Empik, UNO, Monopoly, Salon Media Markt, Puma, Lipton, SMS Audio oraz Saturn i B.U., oraz Sims 4. Jest artystą na stałe współpracującym z Fundacją Mam Marzenie. W rankingu czasopisma „Wprost” Najbardziej wpływowych ludzi show-biznesu w Polsce 2015 Dawid zajął 1. miejsce wśród muzyków, a 18. w ogólnym zestawieniu.  

Pierwsza edycja letnia 18+ odbyła się w zeszłym roku w Hiszpanii. Tym razem jedziemy na Riwierę Olimpijską w Grecji!

Oto nasz plan na tydzień wspólnych, niezapomnianych wakacji... Pamiętaj jednak, że na naszej Strefie Twórczej 18+ mnóstwo rzeczy dzieje się spontanicznie, więc przygotuj się na wiele niespodzianek :D

NAJLEPSZE WARSZTATY

Do wyboru dla chętnych proponujemy profesjonalne WARSZTATY TANECZNE lub WARSZTATY AKTORSKIE z Gośćmi Specjalnymi! Proponujemy 9h intensywnych zajęć. Rezerwując obóz należy zaznaczyć jedną z trzech możliwości:

 • warsztaty taneczne
 • warsztaty aktorskie
 • nie biorę udziału w warsztatach

Uwaga! Możesz zapisać się tylko na jeden warsztat. Wybór należy do Ciebie. Decyzję o ewentualnej zmianie wariantu można podjąć najpóźniej do 10 lipca! Proponujemy intensywne warsztaty z profesjonalistami, którzy zadbają nie tylko o rozwój Twoich umiejętności, ale także swoją charyzmą i postawą pokażą, jak żyć z pasją i dodadzą Ci skrzydeł ;)

WARSZTATY AKTORSKIE poprowadzi Piotr Balicki.

Aktor, reżyser, lektor radiowy i telewizyjny, scenarzysta, współtwórca programów telewizyjnych, konferansjer, animator publiczności, trener w zakresie autoprezentacji. Absolwent Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Warm-upper podczas realizacji programów telewizyjnych. Na swoim koncie ma ponad 50 produkcji, m.in.: Taniec z Gwiazdami, Rozmowy w toku, Sopot Festiwal, Jak Oni Śpiewają, Mam talent, Must be the music – tylko muzyka, X Factor, Kocham Cię, Polsko, Mali giganci, Voice Kids, National Day of Qatar. Prowadzący festiwale muzyczne na antenie telewizji Polsat. Piotr ma także duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Przez 5 lat uczył aktorstwa w szkołach artystycznych, przez 3 lata był dyrektorem artystycznym Teatru Sztuk Wielu. Przez ten czas wyreżyserował kilka produkcji z udziałem młodych artystów, a także film pełnometrażowy Tam, gdzie świeci słońce (premiera Kino Luna, wyróżnienie za najlepszy film fabularny na 7. Festiwalu Solanin). Ponadto Piotr jest trenerem w dziecięcym w programie TVN Mali giganci, reżyserem klipów do singla Jesteś, Sam 1.0 oraz filmu dokumentalnego o Dawidzie Kwiatkowskim.

WARSZTATY TANECZNE poprowadzi Kamil Kuroczko.

Zawodowy tancerz, Mistrz Świata i Polski Latin Showdance, uczestnik największych produkcji telewizyjnych TVN, Polsat, TVP (Taniec z Gwiazdami, Jaka to melodia, World of dance). Nauczyciel i pedagog z ponad 8 letnim doświadczeniem w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi. Występował na największych scenach w Polsce podczas współtworzenia show z:Tribute to Dirty Dancing, Bodo Musical, Koncerty Justyny Steczkowskiej, Studia Buffo, Eweliny Lisowskiej i innych. Wraz z partnerką taneczną - Sarą Janicką - doszedł do półfinału 1 edycji programu tanecznego World of Dance. Na obozach z Dawidem Kwiatkowskim regularnie prowadzi warsztaty od zimy 2018 roku.

CHIILOUT & PARTY

Riwiera Olimpijska to gwarancja udanych wakacji w przepięknej Grecji. Szerokie piaszczyste plaże, cieplutke Morze Egejskie, tętniący życiem kurort Paralia, liczne kluby i małe greckie tawerny...

Co proponujemy?

 • rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Riwiery Olimpijskiej połączony z imprezą
 • wodne szaleństwa (banany i kanapy dodatkowo płatne)
 • wieczorne pool party
 • plenerowe warsztaty wokalne dla chętnych
 • czas na opalanie, plażowanie i relaks nad morzem lub przy hotelowym basenie
 • nocny clubbing w Paralii - dołączasz do ekipy jeśli chcesz (wstępy do dyskotek dodatkowo płatny)
 • zajęcia sportowe i fitness dla chętnych
 • Waterland Thessaloniki (za dopłatą +24 €)
 • wieczór muzyczny na plaży – ognisko bez ogniska i  muzyczny wehikuł czasu przy gitarce
 • sesja zdjęciowa w greckim stylu
 • totalny chill z Dawidem i jego ekipą przyjaciół

SALONIKI

Zapraszamy na całodzienny wypad z przewodnikiem do drugiego co do wielkości (tuż po Atenach) miasta w Grecji. Wspólnie zobaczymy najciekawsze miejsca i zabytki. Będzie też czas na samodzielne spacerki, obiad oraz shopping.

 W trakcie wyjazdu  zostanie nakręcony PAMIĄTKOWY KLIP, którego premiera odbędzie się już po powrocie do Polski!

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Waterland Thessaloniki 100zł

Waterland Thessaloniki. Zapraszamy na wypad do jednego z największych parków wodnych w Europie. Czekają tam na nas przeróżne zjeżdżalnie, baseny, wyspa piratów i inne wodne szaleństwa, które przyniosą mnóstwo śmiechu i wakacyjnego relaksu. Na miejscu spędzimy ok 4h. Jedziemy oczywiście naszym autokarem. Dodatkowa atrakcja zostanie zorganizowana przy minimum 25 osobach

Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł

Dostęp do galerii z najlepszymi zdjeciami z obozu. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie HB, program, opiekę pilota i animatorów, dojazd z Warszawy, Łodzi lub Katowic, pakiet Kwiatonators, ubezpieczenie NNW i KL.

 

Dodatkowych atrakcji typu Waterland Thessaloniki, wstępu do dyskotek, przejażdżki na wodnych bananach i kanapach, obowiązkowej opłaty klimatycznej 7 € (płatne na miejscu).

Dopłaty.

 • Waterland Thessaloniki - 100 zł (płatne przez biuro) lub 24 euro (płatne na miejsce)
 • Galeria najlepszych zdjęć  - 29,9zł

 

Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Hotel Orfeas Blue Resort

Hotel Orfeas Blue Resort położony w miejscowości Paralia Korinos, 3 km od centrum kurortu Paralia – imprezowego serca greckiej Riwiery Olimpijskiej. Obiekt całkowicie odnowiony i oddany do użytku w 2007 roku, usytuowany w spokojnej okolicy, w pierwszej linii brzegowej, tuż przy piaszczystej plaży. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w 3-, 4- i 5-osobowych pokojach z łazienkami (część z nich jest dwupoziomowa). W pokojach do dyspozycji: suszarka do włosów, Wi-Fi, telewizja satelitarna, klimatyzacja, sejf oraz balkon. Ponadto do dyspozycji gości hotelu: basen, parasole i leżaki przy basenie, beach bar, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, amfiteatr, sala zajęciowa. Dojście do plaży przez hotelowy ogród.


Korinos beach, Pieria, Greece

W cenie obozu dojazd z Warszawy, Łodzi lub Katowic. Wyjazd z Polski 07.09, powrót 16.09.

Dojazd własny: 08.09, powrót własny: 15.09.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

 

Katowice 0zł Korinos 0zł
Łódź 0zł Warszawa 0zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważny paszport lub dowód osobisty
 • kieszonkowe w euro
 • mały plecak, wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub kurtkę, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustę lub kapelusz), strój kąpielowy/kąpielówki, klapki
 • ręcznik plażowy i kąpielowy, przybory toaletowe, krem z wysokim filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne
 • bidon na wodę