ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
DC Studio small.jpg
DC Studio small.jpg

2999 zł

Letni Obóz Minecraft z aktorstwem i Ekipą DC STUDIO

Wiek: 9-16

lokalizacja:
Promenada Zegrze

Zapraszamy na wyjątkowy obóz nie tylko fanów Minecraft, ale wszystkich młodych miłośników potęgi wyobraźni, magii teatru i tworzenia nowych historii. Nasz unikalny program łączy pasję do gamingu z profesjonalnym treningiem aktorskim. Chcesz dowiedzieć się, jak rozwinąć swoją kreatywność wykorzystując najpopularniejszą na świecie grę komputerową? Dołącz do nas!

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

21/07/2022 - 01/08/2022

niedostępny 2999 zł

02/08/2022 - 13/08/2022

niedostępny 2999 zł

Program

Minecraft Rodzinka - poznaj nas! Kanał DC Studio to jedyny na polskim Youtubie kanał dla dzieci i młodzieży, który jest prowadzony przez profesjonalnych aktorów. Używamy gry Minecraft do stworzenia animacji (tzw. ‘machinima’), którą następnie dubbingujemy, dzięki czemu powstaje serial animowany. Tworzymy filmy, które przenoszą widzów w inny, magiczny świat. Staramy się, aby nasza historia była czymś więcej niż tylko odmóżdżającą rozrywką, bo wiemy że jest naprawdę ważną częścią życia naszych fanów.

A TERAZ WKRACZAMY W ŚWIAT REALNY I ZAPRASZAMY NA WAKACJE Z RODZINKĄ!


Dubbing w Minecraft. Marzysz o nagrywaniu własnych filmów na Youtube? Nauczymy Cię, jak to robić! Zbudujemy wspólny serwer, stworzymy scenariusz i dostaniesz swoją postać do odegrania. Podzielimy się z Tobą minecraftowymi trickami, pokażemy jak wgrywać modyfikacje oraz zapoznamy z tajnikami montażu. Następnie nagramy prawdziwą fabułę w Minecraft, którą będziesz mógł pokazać wszystkim znajomym! Po obozie serwer będzie dostępny do użytku w trybie survivalowym.

Warsztaty aktorskie. Nasz obóz to również solidny trening aktorskich umiejętności. Będziemy ćwiczyć dykcję, budowanie postaci, improwizację, podstawowe techniki pracy z ciałem. Wykonamy kostiumy, rekwizyty i charakteryzację a następnie stworzymy nagranie lub spektakl przed prawdziwą widownią! Zajęcia będą prowadzone m. in. przez Marię Pawłowską, szerszej publiczności znanej z ról w serialach “M jak miłość”, “Przyjaciółki” czy “Stulecie Winnych” oraz innych profesjonalnych aktorów, którzy chętnie podzielą się tajnikami swojego zawodu.

Turniej e-sportowy z nagrodami! Nasza Ekipa przygotuje dla Was specjalny turniej e-sportowy! Wybierzecie wspólnie grę i rodzaj rozgrywki, a następnie odbędą się wielkie zawody. Dla wygranych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody - sprzęt gamingowy.

Wiele bonusów! Każdy uczestnik obozów dostanie dostęp do naszego wyjątkowego Discorda, na którym nawet po obozie będziecie mieć stały kontakt z Ekipą DC Studio. Ponadto stworzymy dla Was unikalne, spersonalizowane skiny, oraz paczkę modów i map, z których będziecie korzystać podczas obozów. Czeka Was również kilka niespodzianek, bo ciągle wpadamy na nowe pomysły jak sprawić, żeby nasze obozy były jeszcze ciekawsze!

Strefa Aktora

 • Budowanie zespołu. Gry i zabawy integracyjne mające na celu zgranie solidnego zespołu aktorskiego, który będzie sobie ufał i chętnie podejmował wyzwania artystyczne.
 • Zadania aktorskie. Ćwiczenia oparte na świadomym wykorzystaniu ciała, gestu i słowa. Poznasz różne sposoby wyrażania emocji, budowania postaci i wchodzenia w rolę.
 • Dykcja i emisja głosu. Ćwiczenia polegające na usprawnieniu aparatu mowy, łamańce językowe. Ponadto nauka prawidłowego oddychania przeponą, kontrolowania głosu, jego brzmienia i głośności.
 • Ruch sceniczny. Poznaj zasady poruszania się na scenie, podstawy plastyki ruchu, elementy pantomimy.
 • Praca z tekstem. Nauka podawania tekstu, proza i wiersz, rytmizacja tekstu, zadania aktorskie oparte na krótkich fragmentach literackich, ćwiczenie dialogów.
 • Improwizacje aktorskie. Tworzenie krótkich scenek aktorskich  bez scenariusza -solo, w parach lub małych grupach, do muzyki, hasła lub z przedmiotem,
 • Wokół aktora. Kostium, charakteryzacja, scenografia i rekwizyt - magia zaczyna się dużo wcześniej... Ponadto praca z mikrofonem - to się na pewno przyda w dubbingu.
 • Przygotowanie spektaklu lub nagrania finałowego. Omówienie procesu produkcji profesjonalnego przedstawienia teatralnego, próby do pokazu końcowego  i w końcu premiera!

Letnia Strefa Przygody i Zabawy

 • Wakacje nad jeziorem! Na terenie naszego ośrodka znajduje się prywatna plaża z kąpieliskiem i punktami gastronomicznymi. W upalne dni będziemy korzystać z możliwości błogiego relaksu kąpiąc się, opalając i po prostu chillując nad brzegiem jeziora. Fantastyczny ogromny teren zielony daje też możliwość organizacji przeróżnych zajęć terenowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu, a także wakacyjnych imprez plenerowych!
 • Wieczorne animacje. Oprócz ogromu warsztatów i aktywności twórczych, rozwijających przeróżne pasje, będzie też czas na team building, talent show, przebojowe karaoke, dyskoteki przebierane, muzyczne ogniska, leśne gry terenowe, konkursy i po prostu niezapomniane animacje.
 • Zajęcia otwarte. Uczestnikom proponujemy otwarty blok zajęć, podczas którego będzie można przekonać się, na czym polegają zajęcia programowe innych obozów. Może w ten sposób narodzi się nowa pasja?

Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas pokazu finałowego, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej. W scenariuszu m.in. filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, poczęstunek, pokazy mody i spektakle teatralne.

 

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie posiłki przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Park Linowy Jachranka 90zł

Masz okazję na ekscytującą zabawę i różne wyzwania na wysokościach w parku linowym, który oferuje 4 trasy do wyboru, 80 przeróżnych przeszkód i ma w sumie 649 m długości. Gwarantujemy zdrową dawkę adrenaliny! Zapewniamy odpowiedni sprzęt, asekurację i opiekę instruktora.

SUNTAGO - Park of Poland 190zł

Park of Poland SUNTAGO to największy park wodny w Polsce. Zapraszamy na całodzienny wypad, podczas którego będziemy świetnie się bawić w strefie Jamango i oczywiście wypoczywać w strefie Relax. Strefa Jamango to kompleks 18 basenów (m.in. basen z falami, termalny basen na zewnątrz, basen tropikalny, baseny solankowe, basen z hydromasażem i rzeka przygód) oraz 32 zjeżdżalnie o różnym poziomie trudności (m.in. Rainbow Race, Mad Octopus, Jungle Eclipse o długości 320m, Green Mamba, Pirates Playground - idealna dla młodszych dzieci). Podczas pobytu w Suntago skorzystamy również z licznych restauracji i kawiarni, placów zabaw i leżaków. W cenie dojazd autokarem.

Przygodowy Pakiet Obozowy 100zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:
- latarka ręczna z kompletem baterii,
- bidon
- dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł

Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, pakiet Uczestnika Interkampu, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł),składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

 

Dojazdu, dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).

Dopłaty:

 • Park Linowy Jachranka - 90 zł
 • Park of Poland SUNTAGO - 190zł
 • galeria najlepszych zdjęć - 29,90 zł
 • przygodowy pakiet obozowy - 100 zł
Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Promenada Zegrze

Obiekt położony nad Jeziorem Zegrzyńskim. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2-, 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji kompleks sal konferencyjnych i warsztatowych w osobnym budynku, prywatna plaża z kąpieliskiem, sprzęt wodny, boiska sportowe, kilka hektarów prywatnego terenu ośrodka, liczne alejki i zalesiona przestrzeń rekreacyjna, klimatyczna trattoria i punkty gastronomiczne nad jeziorem, grill biesiadny, beach bar, duży parking, Wi-Fi. Ośrodek jest ogrodzony i chroniony. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci komórkowych.

Strona OśrodkaLink do strony:
https://www.promenadazegrze.pl/

ul. Spacerowa 35, 
Nieporęt 05-126

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony:300 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Częstochowa 208zł Gdańsk 228zł
Katowice 228zł Kielce 300zł
Kraków 238zł Leszno 300zł
Lublin 300zł Łódź 198zł
Poznań 208zł Rzeszów 300zł
Szczecin 300zł Toruń 198zł
Warszawa 118zł Wrocław 228zł
Zegrze 0zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy/kąpielówki, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz)
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • czarną i białą koszulkę, czarne legginsy lub spodnie
 • mile widziane własne propozycje tekstów literackich, które chcesz wziąć na warsztat
 • własny bidon na wodę