ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Londyn Must See.jpg
Londyn Must See.jpg

2520 zł

Londyn - Must See

Wiek: 13-18

lokalizacja:
Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich

organizator:
ATAS SP. Z O.O.

Obóz językowy w Londynie jest dla osób, które chcą rozwinąć umiejętności językowe i poznać główne atrakcje #Mustsee Londynu. Klasyka w najlepszym wydaniu! Zobacz miejsca znane z filmów i teledysków, światowej klasy muzea, królewskie parki i dzielnice

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

05/07/2022 - 13/07/2022

niedostępny 2520 zł

12/07/2022 - 20/07/2022

niedostępny 2520 zł

19/07/2022 - 27/07/2022

niedostępny 2520 zł

26/07/2022 - 03/08/2022

niedostępny 2520 zł

02/08/2022 - 10/08/2022

niedostępny 2520 zł

09/08/2022 - 17/08/2022

niedostępny 2520 zł

16/08/2022 - 24/08/2022

niedostępny 2520 zł

23/08/2022 - 31/08/2022

niedostępny 2520 zł

Program

PROGRAM JĘZYKOWY

Uczestnicy obozu realizują praktyczne ćwiczenia w formie „project in English”, zdobywając informacje podczas zwiedzania oraz wykonując ciekawe zadania. Pozwala to przełamać barierę językową, a kontakt z rodziną brytyjską i czynny udział w 2 lekcjach muzealnych prowadzonych przez anglojęzycznego przewodnika daje szansę osłuchania się z językiem i poszerzenia znajomości słownictwa. Wymagania językowe wobec uczestników: znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym.

1 DZIEŃ Zbiórka, wyjazd wg rozkładu, przejazd nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.

2 DZIEŃ Przeprawa promowa. Widok na Londyn ze wzgórza Greenwich, słynny park przez który przebiega Południk „0”, przejście obok Muzeum Morskiego, klipra herbacianego Cutty Sark. Przejazd komunikacją miejską do dzielnicy zakwaterowania.

3 DZIEŃ LONDYN – Panorama miasta z London Eye, spacer obok Opactwa Westminster, Gmachów Parlamentu, Big Bena, 10 Downing Street. Spacer parkiem Św. Jakuba pod Pałac Buckingham, Muzeum Historii Naturalnej.

4 DZIEŃ LONDYN – Muzeum Brytyjskie - lekcja muzealna w języku angielskim. Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s, spacer po Regent’s Park, Oxford Street.

5 DZIEŃ LONDYN – Galeria Narodowa - lekcja muzealna w języku angielskim, Plac Trafalgar, Plac Leicester, spacer po Covent Garden, Soho i Chinatown, Picadilly Circus.

6 DZIEŃ LONDYN – przejazd przez dzielnice Knightsbridge i South Kensington, Muzeum Nauki, przejście obok Royal Albert Hall, spacer obok fontanny księżnej Diany, Hyde Park, Łuk Marmurowy, Katedra Św. Pawła.

7 DZIEŃ LONDYN – ZAMEK LEEDS – zwiedzanie zamku, ogrodów, labiryntu, ptaszarni, powrót do Londynu.

8 DZIEŃ LONDYN - Spacer: przejście obok Tower of London, przez Tower Bridge, doki Św. Katarzyny spacer południowym brzegiem Tamizy, obok teatru The Shakespeare’s Globe, Most Milenijny, rejs statkiem po Tamizie w kierunku Greenwich.

9 DZIEŃ Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie. Z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 z przyczyn niezależnych od biura niektóre punkty programu mogą nie zostać zrealizowane. Program wyjazdu prowadzony jest w języku polskim.

W przypadku braku minimalnej liczby osób wynoszącej 35 osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

Wyżywienie

W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki: śniadanie: płatki na mleku, tosty z dżemem, sok; lunch: kanapka, owoc, batonik, chipsy, napój (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu); obiadokolacja: jednodaniowy ciepły posiłek, herbata.

 

SPECJALNE DIETY U RODZIN GOSZCZĄCYCH:
Ze względu na specyfikę zakwaterowania u rodzin, nie jesteśmy w stanie zagwarantować sterylnych warunków przygotowania posiłków. Rodziny mogą kupić bezglutenowe lub bezlaktozowe zamienniki produktów takich jak mleko, płatki czy makaron, ale nie mogą zapewnić osobnych naczyń, sztućców czy tostera. Zamienniki mogą również stać w lodówce lub szafce z produktami zawierającymi gluten lub laktozę. Ponadto normy dotyczące zawartości np. glutenu mogą różnić się pomiędzy krajami i np. produkt, który w Polsce byłby zakazany dla osoby z celiakią, w Wielkiej Brytanii może spełniać zalecenia lekarzy.

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Dopłata za dietę 120zł

Dopłata za specjalną dietę uczestnika (wegańską, bezglutenową, bezlaktozową). 

Ubezpieczenie UNIQA KL 250zł

Ubezpieczenie KL (koszty leczenia) dla osób przewlekle chorych. 

Ubezpieczenie UNIQA KR 95zł

Ubezpieczenie UNIQA KR (koszty rezygnacji). Chroni Uczestnika w przypadku zachorowania na COVID-19, nie zabezpiecza go jednak w przypadku skierowania na kwarantannę lub izolację domową. Uwaga: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.

Pakiet kwarantanna 80zł

Zabezpieczenie na wypadek kwarantanny Uczestnika, uniemożliwiającej wyjazd na obóz. Zyskują Państwo:

 • gwarancję bezkosztowej zmiany terminu imprezy w przypadku kwarantanny bądź izolacji przed wyjazdem
 • możliwość zmiany imprezy na inną z oferty ATAS, jeżeli zmiana terminu pierwotnej imprezy nie jest możliwa
 • voucher w wysokości 100% wpłaconych na poczet imprezy środków do wykorzystania w 2022 roku jeżeli zmiana nie będzie możliwa
 • brak konieczności rezygnacji z wyjazdu i wiążących się z nią kosztów

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera
 • obowiązkową dopłatę na TFG i TFP (20 PLN )
 • przejazd autokarem i przeprawa promowa
 • zakwaterowanie - 6 noclegów w Londynie
 • wyżywienie 3 × dziennie (6 śniadań, 6 pakowanych lunchów, 6 obiadokolacji), świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją 2. dnia (środa), kończą się ciepłym lunchem przed wyjazdem z Londynu 8. dnia (wtorek)
 • ćwiczenia i konwersacje w języku angielskim w postaci gier i zabaw w terenie
 • opieka kierownika - pilota i wychowawców
 • ubezpieczenie UNIQA (NNW, KL, bagaż)
 • materiały dydaktyczne – zeszyt ćwiczeń w języku angielskim

Cena nie zawiera kosztów wstępu realizacji programu : 115 GBP dla osób, które urodziły się po roku 2006 lub 140 GBP dla osób, które urodziły się w roku 2006 i wcześniej.

 • 120 PLN - zakup produktów wegańskich, bezglutenowych lub bezlaktozowych
 • 95 PLN - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny) Uwaga: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • 250 PLN - ubezpieczenie KL (koszty leczenia) dla osób przewlekle chorych
 • 80 PLN - Pakiet Kwarantanna

 

Płatne w Londynie koszt wstępów i realizacji programu (wiek liczony wg roczników):

 • 115 GBP dla osób, które urodziły się po roku 2006
 • 140 GBP dla osób, które urodziły się w roku 2006 i wcześniej

LOKALIZACJA I DOJAZD

Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich

Zakwaterowanie u rodzin stwarza okazję do poznania zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Rodziny brytyjskie są sprawdzone i starannie dobrane przez naszego partnera z Anglii. Uczestnicy są zakwaterowani na obrzeżach Londynu, u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie. Młodzież zakwaterowana jest w pokojach 2-5 osobowych, możliwe łóżka piętrowe.
Uwaga: W przypadku wyjazdu uczestnika z osobą towarzyszącą (kolega lub koleżanka tej samej płci, brat lub siostra) i chęci wspólnego zakwaterowania prosimy o wpisanie takiej prośby w Uwagi do zamówienia lub przesłanie jej na adres mailowy.

 

Jeździmy komfortowymi autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację oraz DVD. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek. Miejsca w autokarach są nienumerowane.

Zorganizowany transport do autokaru docelowego (realizowany w wybranych turnusach, różnymi środkami transportu – PKS, PKP, bus – zawsze pod opieką konwojenta). Miejsce zbiórki, godzina odjazdu i środek transportu podane zostaną na tydzień przed wyjazdem. Uwaga: W przypadku transportu PKP należy zabrać ważną legitymację szkolną.

 

Trasa północna: Gdańsk, Grudziądz-okolice, Toruń, Bydgoszcz.

Wyjazd realizowany w turnusach: 05.07-13.07, 19.07-27.07, 02.08-10.08.2022

 

Trasa centralna: Warszawa, Łódź, Poznań, Torzym.

Wyjazd realizowany we wszystkich turnusach.

 

Trasa południowa: Kraków, Katowice, Opole - okolice, Wrocław, Lubin, Zielona Góra.

Wyjazd realizowany we wszystkich turnusach.

 

Prosimy o zabranie jednego, średniej wielkości bagażu głównego (zalecany rozmiar 65 x 40 x 25 cm) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego

 

Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

 

Uwaga! W związku z COVID-19 uczestników obozu obowiązują zasady wjazdu do poszczególnych krajów publikowane na www.gov.pl

 

Bydgoszcz 0zł Gdańsk 0zł
Grudziąc(okolice) 0zł Katowice 0zł
Kraków 0zł Lubln 0zł
Łódź 0zł Opole (okolice) 0zł
Poznań 0zł Toruń 0zł
Torzym 0zł Warszawa 0zł
Wrocław 0zł Zielona Góra 0zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • paszport (ważny co najmniej 1 tydzień od daty powrotu)
 • kartę EKUZ
 • kieszonkowe (sugerujemy ok. 10 GBP na dzień)
 • zapas medykamentów, szczególnie jeśli stale bierzesz lekarstwa
 • mały podręczny plecak
 • wygodne buty
 • ciepły sweter, kurtkę przeciwdeszczową, parasolkę
 • nakrycie głowy
 • ręcznik i kosmetyki
 • adapter do kontaktów
 • napoje i kanapki na drogę (plus. ok. 50 PLN na obiad przed granicą polsko – niemiecką oraz śniadanie w drodze powrotnej)
 • małą poduszkę
 • sugerujemy zabranie ok. 5 EUR w monetach na toalety w Niemczech