ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Hiszpania.jpg
Hiszpania.jpg

7769 zł

Międzynarodowy obóz językowy w Barcelonie - beach

Wiek: 5-17

lokalizacja:
Kampus w Barcelonie - beach

organizator:
Agencja Turystyki Językowej LINGWISTA

Wyjedź na letni obóz językowy do Hiszpanii i mieszkaj oraz baw się na zajęciach pozalekcyjnych z hiszpańskimi rówieśnikami, którzy stanowią aż 60% uczestników obozu! To idealna okazja, aby wypróbować swoje umiejętności językowe w praktyce, a przy okazji poznać język potoczny oraz zwyczaje hiszpańskiej młodzieży. W tym roku proponujemy pełne atrakcji, międzynarodowe obozy w Barcelonie, Madrycie, Marbelli i Walencji! W programie wycieczki kulturoznawcze oraz gry i zabawy, a jeśli to dla Was mało, można zapisać się na dodatkowe zajęcia sportowe: tenis, koszykówka, jazda konna oraz treningi piłkarskie pod okiem licencjonowanych trenerów Arsenalu! 

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

05/07/2020 - 18/07/2020

niedostępny 7769 zł

19/07/2020 - 01/08/2020

niedostępny 7769 zł

Program

Barcelona, położona nad Morzem Śródziemnym, jest jednym z największych i najważniejszych miast Hiszpanii. Barcelona słynie ze swej architektury i niepowtarzalnego stylu, gdzie nowoczesność przeplata się z bogatą w historią i kulturą oraz z awangardowymi budowlami Gaudiego. To dynamiczne miasto tętniące życiem przez cały rok! 

Szkoła: Szkoły w Barcelonie, Madrycie, Marbelli i Walencji należą do renomowanej sieci szkół położonych na terenie całej Hiszpanii oraz Ameryki Łacińskiej, oferujących kursy dla dzieci i dorosłych. Posiadają akredytacje Instytutu Cervantesa oraz CEELE, są członkami NAFSA, ALTO, AATSP, UNION LATINA, AEEM, AMACFE, FEDELE, AECAE.  
 
Kurs: do wyboru hiszpański lub angielski! 20 lekcji w tygodniu języka hiszpańskiego lub angielskiego. Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach międzynarodowych, liczących maksymalnie 15 osób. Każda lekcja trwa 45 minut. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu kwalifikacyjnego pierwszego dnia w szkole. Podczas zajęć nacisk położony jest na praktyczne wykorzystanie znajomości języka. Szkoła zapewnia zestaw bezpłatnych materiałów do nauki. Kurs zakończony jest egzaminem i otrzymaniem certyfikatu.

Program pozalekcyjny: Program pozalekcyjny dostosowany do wieku i zainteresowań dzieci i młodzieży to z jednej strony świetna zabawa, a z drugiej – możliwość praktykowania swoich umiejętności językowych nie tylko z uczestnikami z innych krajów, ale też z rówieśnikami z Hiszpanii, którzy stanowią aż 60% wszystkich uczestników obozu! Tu nie ma czasu na nudę! Przewidziano wiele atrakcji, w tym zajęcia sportowe, animacje, gry i zabawy, różne warsztaty artystyczne i kulinarne oraz naukę żonglowania! Ponadto podczas 2-tygodniowego pobytu przewidziano minimum dwie wycieczki półdniowe skupiające się na atrakcjach turystycznych danego miasta i jedną całodniową poza miasto. A po kolacji: wieczory tematyczne, animacje i dyskoteki. 

 

Wyżywienie

3 x dziennie: śniadania, pakowane lunche, obiadokolacje.

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Transfer - Barcelona - 1 osoba 765zł

Dopłata za transfer z lotniska do ośrodka oraz z powrotem za 1 osobę.

Transfer - Barcelona - grupowy 450zł

Dopłata za transfer z lotniska do ośrodka oraz z powrotem za 1 osobę przy 2-3 osobach podróżujących.

Piłka nożna - 2 tygodnie 1125zł
Tenis - 2 tygodnie 900zł

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera
 • Kurs języka hiszpańskiego/ angielskiego: 20 lekcji w tygodniu
 • Zakwaterowanie w kampusie
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
 • Program popołudniowy raz z wycieczkami dla dzieci i młodzieży
 • Opieka kadry hiszpańskiej
 • Ubezpieczenie KL/NNW/NWS/bagaż
 • Certyfikat ukończenia kursu

 

Przelotu, transferu z lotniska, opcji dodatkowych.

Ceny transferów:

 • 765 zł w obie strony za 1 osobę
 • 450 zł w obie strony za 1 osobę przy 2-3 osobach podróżujących razem

 

LOKALIZACJA I DOJAZD

Kampus w Barcelonie - beach

Uczestnicy są zakwaterowani niedaleko Barcelony w miejscowości Castelldafells, w kompleksie parku technologicznego Parc Mediterrani de la Tecnologia, w którym również odbywają się zajęcia. Kompleks ten znajduje się na kompusie uniwerysteckim Politechniki Katalońskiej "Baix Llobregat". Około 10 minut spacerem znajduje się piękna, pięciokilometrowa plaża. Obok ośrodka znajduje się Kanał Olimpijski, z którego Uczestnicy mogą korzystać. Na terenie kompleksu znajduje się duży ogród, udogodnienia sportowe, sala wielofunkcyjna oraz sala komputerowa. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach 1- lub 2-osobowych z łazienkami oraz klimatyzacją.

 

Przelot indywidualny samolotem organizowany na życzenie. Młodzież odbierana jest przez szkołę z lotniska lub dworca w danej miejscowości, gdzie odbywa się obóz, i zawożona do miejsca zakwaterowania. Możliwe są także transfery autokarowe z lotniska w Madrycie w określonych godzinach za dodatkową opłatą.

 

Barcelona 0zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • paszport
 • legitymację szkolną
 • kieszonkowe (sugerujemy ok. 150-200 €)
 • słownik
 • adapter do kontaktów
 • kostium kąpielowy
 • nakrycie głowy
 • krem z filtrem
 • napoje i kanapki na drogę
 • ręcznik i kosmetyki
 • wygodne buty