ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
obozy językowe w Londynie - ATJ Lingwista (2).JPG
obozy językowe w Londynie - ATJ Lingwista (2).JPG

6299 zł

Międzynarodowy obóz językowy w Londynie

Wiek: 10-17

lokalizacja:
Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich AM2

organizator:
Agencja Turystyki Językowej LINGWISTA

Londyn to jedno z najbardziej kosmopolitycznych i barwnych miast świata, to miasto, w którym tradycja i nowoczesność przeplatają się we wszystkich dziedzinach życia: w sztuce, modzie, rozrywce. To miasto, w którym nie sposób się nudzić. Zapraszamy do jednego z największych miast Europy i najprężniejszych ośrodków miejskich świata! 

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

01/07/2020 - 15/07/2020

niedostępny 6299 zł

15/07/2020 - 29/07/2020

niedostępny 6299 zł

Program

Szkoła: To międzynarodowa organizacja zajmująca się nauczaniem języka angielskiego w krajach, gdzie jest on językiem urzędowym i powszechnie używanym. Letnie szkoły Plus akredytowane są zarówno przez brytyjskie, jak i międzynarodowe organizacje zrzeszające szkoły językowe (m. in. British Council, FIYTO, BETA czy ATOSA). W 2019 roku szkoła przygotowała aż 13 kampusów na Wyspach Brytyjskich i 7 w innych krajach angielskojęzycznych. 
 
Kampus: Kampus wakacyjny dla młodzieży znajduje się na uniwersytecie Brunel leżący w Uxbridge, w zachodniej części Londynu, około 40 minut metrem od centrum stolicy. Znajdują się tu udogodnienia sportowe, sklepy, kawiarnie, wifi. Uczestnicy otrzymują karty uprawniające do korzystania z komunikacji lokalnej.

Kurs: Szkoła proponuje 3 rodzaje kursów do wyboru – standardowy, Młody Manager i przygotowanie to międzynarodowego egzaminu IELTS. Lekcje prowadzone są na wszystkich poziomach nauczania: od początkującego po zaawansowany.  
 
Szkoła proponuje ciekawe rozwiązanie organizacji lekcji angielskiego. Uczestnicy podczas 2-tygodniowego pobytu odbędą 40 lekcji angielskiego w 5 sesjach w międzynarodowym składzie. Zajęcia są dostosowane do poziomu uczestników i prowadzone są w przyjemny, komunikatywny i zabawny sposób. Podział ten umożliwia młodzieży integrować się z młodzieżą międzynarodową podczas wspólnych gier, zabaw i wycieczek w pozostałe dni. Przed przyjazdem do szkoły należy wypełnić test on-line, na podstawie którego każdy uczestnik zostanie przypisany do grupy o odpowiednim poziomie.

Kurs standardowy: przeznaczony dla osób, które chcą podciągnąć swoje umiejętności ze standardowego języka. Kurs skupiony jest przede wszystkim na  aspektach komunikacyjnych. Nauczyciele zainicjują między innymi debaty, poproszą o przygotowanie prezentacji. Zajęcia angielskiego odbywają się w grupach międzynarodowych liczących maksymalnie 15 osób. 

Kurs Young Manager (dopłata) – dla młodzieży 14-17 lat o poziomie min. B1. Zajęcia zaprojektowane są tak by poprawić płynność mówienia, rozumienie ze słuchu,  nauczyć się pisania językiem biznesowym przydatnym w kontekście akademickim i rozwijać swoje umiejętności negocjacyjne. Kurs obejmuje praktyczne lekcje, których celem jest przejście od teorii do praktyki przez prace projektowe i dyskusje w grupach. Młodzież zapoznaje się z etykietą biznesową i zasadami założenia firmy. 6 godzin kursu poświęconych jest skonstruowaniu odpowiedniego CV oraz  zachowaniu na rozmowach kwalifikacyjnych, a nacisk położony jest tu na pracy zespołowej i pomysłach na własny biznes. Podczas kolejnych 24 godzin zajęć uczestnicy  będą przeprowadzać burzę mózgów i tworzyć pomysł na produkt lub usługę. Korzystając z poznanych technik komunikacji i z marketingu, każdy zespół opracuje markę i kampanię reklamową, w tym plan promocji i przykładową broszurę. Każdy zespół otrzyma budżet i nauczy się, jak rozdzielać finanse, aby promować swój produkt. Po zakończeniu kursu każdy zespół przedstawi ostateczną prezentację, wykorzystując zdolność do wystąpień publicznych, wyuczoną i przećwiczoną w trakcie zajęć, aby przedstawić swój pomysł biznesowy i plan promocji pozostałym uczestnikom. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę podczas ceremonii ukończenia szkoły. Zajęcia odbywają się w klasach 15-20 osobowych. 
 
Kurs IELTS i angielski akademicki (dopłata) – dla młodzieży powyżej 15 lat o poziomie min. B1. Ten kurs został opracowany w celu poprowadzenia uczestników przez etapy międzynarodowego egzaminu Cambridge IELTS. Egzamin ten jest akceptowany jako dowód posiadania biegłości w języku angielskim w celu uzyskania dostępu do anglojęzycznych uniwersytetów na całym świecie oraz często wymagany przez firmy podczas poszukiwania pracy. Kurs obejmuje wszystkie aspekty egzaminu, a jednocześnie rozwija umiejętności uczniów w zakresie rozumienia i używania języka akademickiego dla wszystkich czterech umiejętności: czytania, pisania, mówienia i słuchania. Kurs jest specjalnie zaprojektowany tak, aby pomóc 
uczniom zrozumieć strukturę egzaminu, poznać  technikę potrzebną do osiągnięcia pożądanego wyniku, nauczyć się pisać eseje, a także oceniać i poprawiać własne wypowiedzi. Kurs koncentruje się również na tworzeniu wysokiego poziomu języka akademickiego w mowie i w piśmie, co może być przydatne dla studentów, którzy chcą rozwijać te obszary, ale nie myślą o przystąpieniu do egzaminu. Zajęcia odbywają się w klasach 15-20 osobowych. Na egzamin IELTS można zapisać się po powrocie w Polsce. 

Program pozalekcyjny: Program organizowany przez szkołę. W czasie 2-tygodniowego pobytu przewidzianych jest aż 6 całodniowych wycieczek do Londynu, 1 do Brighton i 1 do Oxfordu! W Londynie uczestnicy zobaczą najważniejsze atrakcje stolicy i mają zapewnione następujące atrakcje: przejażdżka na London Eye oraz kolejką linową Emirates Air Line przez Tamizę, Greenwich, kolacja w Planet Hollywood. 

W Brighton wejdziemy do słynnego pałacu Royal Pavilion wyglądającego jak z bajki. 

Wieczorami przewidziane quizy tematyczne, gry i zabawy integracyjne, dyskoteki na kampusie, wieczorki filmowe, karaoke itd.

 

Wyżywienie

3 x dziennie: śniadania, pakowane lunche, obiadokolacje.

Przykładowe posiłki:

 • śniadanie: płatki śniadaniowe, mleko, chleb tostowy, dżem, herbata
 • pakowany lunch: kanapka, owoc, coś słodkiego, chipsy, napój
 • kolacja: ciepły posiłek w formie obiadu, napój

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Kurs Young Manager 550zł

Dopłata do kursu Young Manager. Zajęcia zaprojektowane są tak by poprawić płynność mówienia, rozumienie ze słuchu,  nauczyć się pisania językiem biznesowym przydatnym w kontekście akademickim i rozwijać swoje umiejętności negocjacyjne. Kurs obejmuje praktyczne lekcje, których celem jest przejście od teorii do praktyki przez prace projektowe i dyskusje w grupach. Młodzież zapoznaje się z etykietą biznesową i zasadami założenia firmy.

 

Kurs IELTS 550zł

Dopłata do kursu IELTS.  Kurs dostępny dla młodzieży powyżej 15 lat o poziomie min. B1. Ten kurs został opracowany w celu poprowadzenia uczestników przez etapy międzynarodowego egzaminu Cambridge IELTS. Egzamin ten jest akceptowany jako dowód posiadania biegłości w języku angielskim w celu uzyskania dostępu do anglojęzycznych uniwersytetów na całym świecie oraz często wymagany przez firmy podczas poszukiwania pracy. Kurs obejmuje wszystkie aspekty egzaminu, a jednocześnie rozwija umiejętności uczniów w zakresie rozumienia i używania języka akademickiego dla wszystkich czterech umiejętności: czytania, pisania, mówienia i słuchania. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera
 • Kurs języka angielskiego: 20 lekcji w tygodniu
 • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
 • Opiekę polskiego pilota
 • Ubezpieczenie KL/NNW/NWS/bagaż
 • Materiały do nauki
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Pakiet: zeszyt, długopis, t-shirt, torba szkolna

 

Przelotu, obowiązkowych kosztów realizacji programu oraz dobrowolnych dopłat:

Obowiązkowe koszty realizacji programu:

 • 150 £ - płatne opiekunowi na zbiórce

Dobrowolna dopłata:

 • 550 zł - dopłata do kursu Young Manager i IELTS

 

LOKALIZACJA I DOJAZD

Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich AM2

Uczestnicy zostaną zakwaterowani u rodzin brytyjskich, które mieszkają maksymalnie godzinę transportem lokalnym od kampusu. Do dyspozycji będą pokoje 2- i 3-osobowe z łazienki dzielonymi z domownikami.

Wylot grupowy z Warszawy.

Wielkość bagażu, który można zabrać ze sobą, jest uzależniony od lini lotniczych. 

Dokładne miejsce i godzina zbiórki oraz dozwolona wielkość bagażu będą podane na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

 

Warszawa 1290zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • paszport lub dowód osobisty
 • legitymację szkolną
 • kieszonkowe (sugerujemy ok. 140 £)
 • słownik
 • adapter do kontaktów
 • kostium kąpielowy
 • nakrycie głowy
 • krem z filtrem
 • napoje i kanapki na drogę
 • ręcznik i kosmetyki
 • wygodne buty