ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
madrid-camp-12.jpg
madrid-camp-12.jpg

7769 zł

Międzynarodowy obóz językowy w Madrycie

Wiek: 5-18

lokalizacja:
Kampus w Madrycie

organizator:
Agencja Turystyki Językowej LINGWISTA

Wyjedź na letni obóz językowy do Hiszpanii i mieszkaj oraz baw się na zajęciach pozalekcyjnych z hiszpańskimi rówieśnikami, którzy stanowią aż 60% uczestników obozu! To idealna okazja, aby wypróbować swoje umiejętności językowe w praktyce, a przy okazji poznać język potoczny oraz zwyczaje hiszpańskiej młodzieży. W tym roku proponujemy pełne atrakcji, międzynarodowe obozy w Barcelonie, Madrycie, Marbelli i Walencji! W programie wycieczki kulturoznawcze oraz gry i zabawy, a jeśli to dla Was mało, można zapisać się na dodatkowe zajęcia sportowe: tenis, koszykówka, jazda konna oraz treningi piłkarskie pod okiem licencjonowanych trenerów Arsenalu! 

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

05/07/2020 - 18/07/2020

niedostępny 7769 zł

19/07/2020 - 01/08/2020

niedostępny 7769 zł

Program

Madryt, stolica Hiszpanii, należy do najbardziej ekscytujących i nowoczesnych stolic Europy. Stanowi kulturalne centrum Hiszpanii. Madryt znany jest również jako "miasto, które nigdy nie zasypia" – oferta rozrywkowa jest tu bowiem niezwykle bogata: koncerty, festiwale, pokazy, parki rozrywki. 

Szkoła: Szkoły w Barcelonie, Madrycie, Marbelli i Walencji należą do renomowanej sieci szkół położonych na terenie całej Hiszpanii oraz Ameryki Łacińskiej, oferujących kursy dla dzieci i dorosłych. Posiadają akredytacje Instytutu Cervantesa oraz CEELE, są członkami NAFSA, ALTO, AATSP, UNION LATINA, AEEM, AMACFE, FEDELE, AECAE.  
 
Kurs: do wyboru hiszpański lub angielski! 20 lekcji w tygodniu języka hiszpańskiego lub angielskiego. Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach międzynarodowych, liczących maksymalnie 15 osób. Każda lekcja trwa 45 minut. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu kwalifikacyjnego pierwszego dnia w szkole. Podczas zajęć nacisk położony jest na praktyczne wykorzystanie znajomości języka. Szkoła zapewnia zestaw bezpłatnych materiałów do nauki. Kurs zakończony jest egzaminem i otrzymaniem certyfikatu.

Program pozalekcyjny: Program pozalekcyjny dostosowany do wieku i zainteresowań dzieci i młodzieży to z jednej strony świetna zabawa, a z drugiej – możliwość praktykowania swoich umiejętności językowych nie tylko z uczestnikami z innych krajów, ale też z rówieśnikami z Hiszpanii, którzy stanowią aż 60% wszystkich uczestników obozu! Tu nie ma czasu na nudę! Przewidziano wiele atrakcji, w tym zajęcia sportowe, animacje, gry i zabawy, różne warsztaty artystyczne i kulinarne oraz naukę żonglowania! Ponadto podczas 2-tygodniowego pobytu przewidziano minimum dwie wycieczki półdniowe skupiające się na atrakcjach turystycznych danego miasta i jedną całodniową poza miasto. A po kolacji: wieczory tematyczne, animacje i dyskoteki. 

 

Wyżywienie

3 x dziennie: śniadania, pakowane lunche, obiadokolacje.

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Jazda konna dla początkujących - 2 tygodnie 1125zł
Warsztaty Creative - 2 tygodnie 900zł
Yoga - 2 tygodnie 900zł
Robotics - 2 tygodnie 900zł
Leadership - 2 tygodnie 1125zł
Transfer - Barcelona - 1 osoba 765zł

Dopłata za transfer z lotniska do ośrodka oraz z powrotem za 1 osobę.

Transfer - Barcelona - grupowy 450zł

Dopłata za transfer z lotniska do ośrodka oraz z powrotem za 1 osobę przy 2-3 osobach podróżujących.

Piłka nożna - 2 tygodnie 1125zł
Tenis - 2 tygodnie 900zł

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera
  • Kurs języka hiszpańskiego/ angielskiego: 20 lekcji w tygodniu
  • Zakwaterowanie w kampusie
  • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
  • Program popołudniowy raz z wycieczkami dla dzieci i młodzieży
  • Opieka kadry hiszpańskiej
  • Ubezpieczenie KL/NNW/NWS/bagaż
  • Certyfikat ukończenia kursu

 

Przelotu, transferu z lotniska, opcji dodatkowych.

Ceny transferów:

  • 765 zł w obie strony za 1 osobę
  • 450 zł w obie strony za 1 osobę przy 2-3 osobach podróżujących razem

 

LOKALIZACJA I DOJAZD

Kampus w Madrycie

Uczestnicy będą zakwaterowani na kampusie Uniwersytetu Fransisco de Victoria, mieszczącego się na obrzeżach Madrytu. Obiekt dysponuje pokojami 1- i 2-osobowymi z łazienkami. Ośrodek posiada salę wypoczynkową, salę komputerową, siłownię, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz korty tenisowe.

 

Przelot indywidualny samolotem organizowany na życzenie. Młodzież odbierana jest przez szkołę z lotniska lub dworca w danej miejscowości, gdzie odbywa się obóz, i zawożona do miejsca zakwaterowania. Możliwe są także transfery autokarowe z lotniska w Madrycie w określonych godzinach za dodatkową opłatą.

Madryt 0zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

  • paszport
  • legitymację szkolną
  • kieszonkowe (sugerujemy ok. 150-200 €)
  • słownik
  • adapter do kontaktów
  • kostium kąpielowy
  • nakrycie głowy
  • krem z filtrem
  • napoje i kanapki na drogę
  • ręcznik i kosmetyki
  • wygodne buty