(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Mini Moja Pierwsza Kolonia Popowo.jpg
Mini Moja Pierwsza Kolonia Popowo.jpg

1299 zł

Mini Moja Pierwsza Kolonia w Osadzie Popowo

Wiek: 5-9

lokalizacja:
Osada Popowo

Kolonia przeznaczona jest dla dzieci, które chcą zasmakować pierwszego samodzielnego wyjazdu na wakacje. W przepięknym miejscu czeka na Was moc atrakcji: ulubione gry i zabawy, wakacyjne zagadki, sportowe wyzwania, zwierzątka i niezapomniane przygody! Przygotowaliśmy wszystko tak, aby pierwszy obóz obfitował nie tylko w moc wrażeń, ale i był pięknym wspomnieniem dla naszych najmłodszych Uczestników.

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

14/07/2019 - 21/07/2019

niedostępny 1299 zł

Program

Dzień miłośników zwierzątek. Osada Popowo ma swój własny zwierzyniec, który kochają wszystkie dzieci! W mini zoo czekają na nas koniki, daniele, owieczki, osiołki, koziołek, kucyk, a także dumny paw. Będziemy je mogli nakarmić, pogłaskać, dowiedzieć się więcej o ich naturze i zwyczajach i po prostu lepiej poznać, by móc je codziennie odwiedzać i odpowiednio się nimi opiekować.

Dzień małego podróżnika. Wakacje to czas odkrywania i zwiedzania nowych miejsc. Najpierw małe szkolenie, jak przygotować się na wycieczkę i co najważniejszego spakować. Wybierzemy się na niezwykłą wyprawę, gdzie poznamy ABC sztuki przetrwania. Po drodze nauczymy się posługiwać mapą i wyznaczać kierunki świata, aby nie zabłądzić. Zbudujemy szałas, nauczymy się po śladach tropić zwierzęta, a potem na łonie przyrody zorganizujemy letni piknik.

Dzień sportowców. Ogłaszamy otwarcie letniej olimpiady sportowej. Najpierw rozgrzewka i trening na wesoło, aby podczas rozgrywek pokazać maksimum swoich możliwości. Będzie odrobina fitnessu, tanecznych wygibasów, a także pierwsze kroki z piłką nożną i siatkówką plażową na naszych obozowych boiskach. Na koniec będą oczywiście słodkie nagrody i prawdziwe medale!

Dzień naukowców. Wybuchy, tajemnicze eliksiry, dziwne mieszanki, buzujące bąbelki, zmieniające się kolory… Przy użyciu całkiem zwyczajnych rzeczy zabawimy się w chemików i fizyków, a efekty naszych eksperymentów zrobią wrażenie na wszystkich.

Dzień pysznej kuchni. Zamienimy się w małych kucharzy i wyczarujemy prawdziwie rarytasy! Najpierw jednak co nieco dowiemy się o zdrowym odżywianiu i mocy witamin z warzyw i owoców. Tego dnia będziemy przyrządzać sałatki owocowe, letnie koktajle i koreczki. Odbędzie się również konkurs na najciekawsze... ciastko.

Dzień młodych artystów. Lato to czas soczystych barw, więc i my zabawimy się w artystów i stworzymy nasze wyjątkowe dzieła sztuki. Zaczniemy od zrobienia wyjątkowych pocztówek z wakacji, potem wybierzemy się na prawdziwy plener rysunkowy na pobliską polankę lub będziemy po prostu tworzyć kredkami i węglem w cieniu drzewa przepiękne pejzaże. Tego dnia powstaną też oryginalne prezenty hand made, z których każde dziecko z pewnością będzie dumne. Mamy mnóstwo pomysłów na baaaardzo kolorowy dzień!

Ponadto w programie:

 • gry terenowe i integracyjne
 • zgadywanki i quizy
 • wieczorne czytanie bajek
 • beztroskie szaleństwa na placu zabaw
 • przejażdżka bryczką lub wozem konnym
 • dyskoteka przebierana z motywem przewodnim
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek, pląsami i skeczami
 • letnie kino, czyli projekcje ukochanych bajek i filmów dla dzieci 
 • kąpiele i zabawy w wodzie w pobliskim jeziorze pod opieką ratownika WOPR

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Przygodowy Pakiet Obozowy 100zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz.
W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się: - latarka ręczna z kompletem baterii, - manierka/termos z karabinkiem do powieszenia, - 2 szt. światła awaryjnego
tzw. "magiczne pałeczki", które po zgięciu świecą przez kilka godzin, - dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.
Obozowy Pakiet Przygody czekać będzie na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł

Dostęp do galerii z najlepszymi zdjeciami z obozu. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).  

 

Dojazdu.

 

Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Osada Popowo

Położona w gminie Lipno w województwie kujawsko-pomorskim. Wieś leży 180 km od Warszawy i 200 km od Gdańska. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami w Zajeździe Jan. Osada Popowo jest malowniczo położona wśród lasów, pól i łąk. Króluje tu zieleń, woda, zwierzęta. Na około 20 ha terenu znajdują się: Zajazd Jan, Dworek Małgorzata, karczma, letnia kawiarenka, zarybione stawy, ścieżki spacerowe oraz minizoo. Ponadto do dyspozycji teren zielony, boiska sportowe, salki zajęciowe, miejsce na ognisko i plac zabaw.

Strona ośrodka: http://osadapopowo.pl/

Uwaga: Przykładamy dużą wagę do odpowiedniego doboru grupy wiekowej dzieci, dlatego Osada Popowo – Zajazd Jan dedykowana jest jedynie najmłodszym dzieciom w wieku 5-9 lat.

Popowo 40C, 87-600 Lipno

Dojazd własny.

 

Popowo 0zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), kąpielówki
 • ulubione kolekcje zabawek
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne