ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Obóz Joga Morze.jpg
Obóz Joga Morze.jpg

3199 zł

Obóz Joga & Chillout - Morze

Wiek: 13-18

lokalizacja:
Lazur Chłapowo

Marzysz o tym, by się zrelaksować i odprężyć nie tylko ciało, ale i umysł? Zapraszamy na letni obóz z praktyką jogi i uważności (mindfulness). Poranna joga na plaży, medytacje i nauka relaksu, SUP-yoga, a także piesze wędrówki brzegiem morza przy zachodzie słońca, to tylko część atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy. Nie ma to znaczenia czy jesteś nowicjuszem jogowym czy ćwiczysz regularnie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

rezerwuj >
TERMINY TEGO OBOZU

26/06/2023 - 07/07/2023

dostępne rezerwuj > 3199 zł

08/07/2023 - 19/07/2023

dostępne rezerwuj > 3199 zł

20/07/2023 - 31/07/2023

dostępne rezerwuj > 3199 zł

13/08/2023 - 24/08/2023

dostępne rezerwuj > 3199 zł
Program

Zajęcia jogi dla nastolatków skupiają się w głównej mierze na nauce samoakceptacji, samokontroli, technik relaksacji i redukcji stresu. Nabycie tych umiejętności pomaga młodzieży znaleźć swoje miejsce we współczesnym świecie i podchodzić do wydarzeń często trudnych w życiu codziennym ze spokojem, dystansem i z zachowaniem szacunku do siebie oraz otaczającego świata.

Strefa jogi

 • Praktyka jogi. Poznasz jej zróżnicowane formy i odmiany. Joga na krzesłach, hatha joga, zdrowy kręgosłup. Praktykować będziemy przede wszystkim na łonie natury.
 • Joga twarzy i śmiechu. Połączenie elementów jogi z ćwiczeniami śmiechowymi, ćwiczeniami oddechowymi i relaksacją. Śmiech poprawia samopoczucie, obniża stres, dotlenia organizm, poprawia krążenie i zwiększa poziom hormonów szczęścia. 
 • Yoga SUP. Ćwiczenia wykonywane na desce SUP są świetną alternatywą dla klasycznej formy praktyki jogi. Pozwalają nam na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów w postaci dużo lepszej koordynacji czy balansu ciała, a dodatkowo pozwalają nam na bliższe obcowanie z naturą. 
 • Przyroda i medytacja. Coś czego nie znajdziesz praktykując w żadnym wnętrzu. Kontakt z przyrodą, a co za tym idzie spokój i siła, dotlenienie organizmu, rozluźnienie głowy oraz przede wszystkim energia płynącą z kontaktu z Matką Naturą. 
 • Opowieści rodem ze Wschodu. Historia jogi, medytacji, zrównoważenia, fundamenty, na których opiera się styl życia buddystów. 

  Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany i praktykujący instruktor jogi.

Strefa zdrowia

 • Mindfulness. Trening uważności pozwala zajrzeć nam do własnego wnętrza, skupić na oddechu, nazywać emocje, wyciszyć i po prostu lepiej poznać siebie. 
 • Zdrowe ciało. Codzienna rozgrzewka, zróżnicowana aktywność fizyczna, stretching. Nauczymy się mądrego treningu i rozważnego działania w świecie sportu. 
 • Zdrowy duch. Joga jest nie tylko treningiem ciała ale również umysłu. Pozwala nam się odprężyć, zrelaksować a nasze ciało w tym czasie ulega zauważalnej przemianie. Dowiemy się, jak dążyć do samoakceptacji i spełnienia.
 • Zdrowe odżywianie. Wszystko co jemy, jest pokarmem dla naszej duszy.  Dowiemy się jak jeść smacznie i zdrowo. 
 • Domowe SPA. Naturalna pielęgnacja, kosmetyki wegańskie, maseczki z produktów spożywczych. 


Strefa chillout i przygody 

 • Poranny jogging po plaży
 • Park linowy - zabawa na wysokościach
 • Nocna gra terenowa ze wskazówkami
 • Łapanie nadmorskiej opalenizny
 • Liga siatkówki plażowej dla chętnych
 • Spontaniczny aquagym w morzu
 • Planszówki, gry integracyjne i towarzyskie
 • Noc spadających gwiazd na plaży
 • Plener twórczy - wakacyjny DIY: koszulki, bransoletka, łapacze snów 
 • Wieczorny seans filmowy

 

Wyżywienie

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się ciepłą kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Przejażdżka szybką motorówką po Bałtyku 100zł

Wesoła zabawa i skok adrenaliny w trakcie szybkiego ślizgania się po falach, które dostarczy niezwykłych emocji i niezapomnianych wrażeń. Zabawa jest bezpieczna, prowadzona przez wykwalifikowanych instruktorów, uczestnicy mają na sobie kamizelki ratunkowe.

Przygodowy Pakiet Obozowy 150zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:

 • latarka ręczna z kompletem baterii,
 • bidon,
 • dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

*Pakiet gratis przy płatności jednorazowej dla rezerwacji założonych do 28.02.2023. 

Galeria najlepszych zdjęć z obozu 39zł

Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY
cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów oraz ratownika WOPR, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Dojazdu,  dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).

Dopłaty: 

 • przejażdżka szybką motorówką po Bałtyku - 100 zł 
 • galeria najlepszych zdjęć - 39 zł
 • przygodowy pakiet obozowy - 150 zł
Gwarancja aklimatyzacji 200zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -300zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 125zł 200zł
regulamin
LOKALIZACJA I DOJAZD

Lazur Chłapowo

Pensjonat Lazur w Chłapowie. Kameralny i przytulny pensjonat w całości przeznaczony dla naszej grupy. Domowe, pyszne posiłki przyrządzane przez samą właścicielkę obiektu. Duży ogrodzony, zielony terenu wokół obiektu, plac zabaw, boisko do siatkówki, miejsca na ognisko i altana ogrodowa z grillem. W budynku mieści się także duża świetlica. Pokoje 3-,4-,5-osobowe z łaziekami. Do plaży 20 minut spacerkiem przez malowniczy Wąwóz Chłapowski.

https://lazurchlapowo.pl/

Chłapowo
ul. Górnicza 23-25
84-120 Władysławowo

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem

Zastrzegamy sobie prawo do organizowania na trasie przesiadek (zgodnie z regulaminem dojazdów).

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 350 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Bydgoszcz 350zł Chłapowo 0zł
Częstochowa 258zł Gdańsk 138zł
Katowice 268zł Kielce 350zł
Koszalin 350zł Kraków 268zł
Leszno 350zł Lublin 350zł
Łódź 258zł Ostróda 350zł
Poznań 258zł Rzeszów 350zł
Słupsk 350zł Szczecin 258zł
Toruń 218zł Warszawa 268zł
Wrocław 268zł
regulamin
PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, bluzę i spodnie do zajęć terenowych, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), strój kąpielowy/kąpielówki
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne, 
 • wygodny strój do ćwiczeń niekrępujący ruchów (kilka kompletów)
 • własna matę do jogi
 • własny bidon na wodę