ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Baner rodzinka_zmniejszone na www.jpg
Baner rodzinka_zmniejszone na www.jpg

2599 zł

Obóz Minecraft z aktorstwem i Ekipą DC STUDIO - NOWOŚĆ!

Wiek: 9-16

lokalizacja:
Jodłowy Dwór

Zapraszamy na zupełnie nowy obóz nie tylko fanów Minecraft, ale wszystkich młodych miłośników potęgi wyobraźni, magii teatru i tworzenia nowych historii. Jeśli masz ochotę intensywnie spędzić wakacje w gronie pozytywnie zakręconych ludzi,  zasmakować warsztatu aktorskiego, poznać osobiście Ekipę Minecraft Rodzinka, spróbować dubbingu i po prostu kreatywnie i fajnie się bawić, koniecznie dołącz do nas!

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

10/07/2021 - 21/07/2021

dostępne rezerwuj > 2599 zł

22/07/2021 - 02/08/2021

dostępne rezerwuj > 2599 zł

Program


Minecraft Rodzinka - poznaj nas! Kanał DC Studio to jedyny na polskim Youtubie kanał dla dzieci i młodzieży, który jest prowadzony przez profesjonalnych aktorów. Używamy gry Minecraft do stworzenia animacji (tzw. ‘machinima’), którą następnie dubbingujemy, dzięki czemu powstaje serial animowany. Tworzymy filmy, które przenoszą widzów w inny, magiczny świat. Staramy się, aby nasza historia była czymś więcej niż tylko odmóżdżającą rozrywką, bo wiemy że jest naprawdę ważną częścią życia naszych fanów.

A TERAZ WKRACZAMY W ŚWIAT REALNY I ZAPRASZAMY NA WAKACJE Z RODZINKĄ!

Granko z Ekipą. Codziennie zapraszamy na wyjątkowe wieczory gamingowe z Ekipą, wspólne granie na naszym serwerze Rodzinki. Będziemy zgłębiać tajniki budowania obiektów, poznawać kolejne światy i dzielić się różnymi trickami. Pokażemy też, jak powstają odcinki Minecraft Rodzinka i innych serii, oraz co trzeba zrobić, zanim zobaczymy je na Youtube. Będzie dużo emocji i świetna zabawa!

Dubbing. Dubbing jest stosowany w postprodukcji filmów lub gier komputerowych i polega na procesie nagrania głosu do nagranego już materiału. Nagraj próbkę głosu do naszego banku głosów! W trakcie obozu będzie działało specjalne studio dubbingowe, w którym każdy Uczestnik będzie miał szansę spróbować swoich sił i poczuć się jak prawdziwy aktor dubbingowy.

Q&A z Ekipą. Kto wymyślił Minecraft Rodzinka? W jaki sposób rodzą się pomysły na kolejne odcinki? Kto znajduje się w Ekipie? Na te i wiele innych Waszych pytań odpowiemy podczas specjalnego spotkania. Będzie też okazja do pamiątkowej sesji zdjęciowej.

Warsztaty aktorskie. Zapraszamy naszych Uczestników do fascynującego świata teatru i aktora, w których będziemy rozwijać wyobraźnię i umiejętności aktorskie, budować postaci i pracować nad głosem. Codzienne warsztaty będą nie tylko wielką przygodą twórczą, ale i zabawą oraz lekcją pracy zespołowej. Zajęcia będą prowadzone m. in. przez Marię Pawłowską, szerszej publiczności znanej z ról w serialach “M jak miłość”, “Przyjaciółki” czy “Lekarze na start” oraz innych profesjonalnych aktorów, którzy chętnie podzielą się tajnikami swojego zawodu.

Strefa Aktora

 • Budowanie zespołu. Gry i zabawy integracyjne mające na celu zgranie solidnego zespołu aktorskiego, który będzie sobie ufał i chętnie podejmował wyzwania artystyczne.
 • Zadania aktorskie. Ćwiczenia oparte na świadomym wykorzystaniu ciała, gestu i słowa. Poznasz różne sposoby wyrażania emocji, budowania postaci i wchodzenia w rolę.
 • Dykcja i emisja głosu. Ćwiczenia polegające na usprawnieniu aparatu mowy, łamańce językowe. Ponadto nauka prawidłowego oddychania przeponą, kontrolowania głosu, jego brzmienia i głośności.
 • Ruch sceniczny. Poznaj zasady poruszania się na scenie, podstawy plastyki ruchu, elementy pantomimy.
 • Praca z tekstem. Nauka podawania tekstu, proza i wiersz, rytmizacja tekstu, zadania aktorskie oparte na krótkich fragmentach literackich, ćwiczenie dialogów.
 • Improwizacje aktorskie. Tworzenie krótkich scenek aktorskich  bez scenariusza - solo, w parach lub małych grupach, do muzyki, hasła lub z przedmiotem,
 • Happening! Wraz z całą Ekipą zorganizujemy plenerowy happening-niespodziankę.
 • Wokół aktora. Kostium, charakteryzacja, scenografia i rekwizyt - magia zaczyna się dużo wcześniej... Ponadto praca z mikrofonem - to się na pewno przyda w dubbingu.
 • Przygotowanie spektaklu lub etiud finałowych. Omówienie procesu produkcji profesjonalnego przedstawienia teatralnego, próby do pokazu końcowego  i w końcu premiera!

Strefa Przygody

 • Świętokrzyskie czarujeInspiracji będziemy szukać podczas rekreacyjnych wędrówek górskich, wypadu na Łysą Górę, z  którą związane są przeróżne legendy...
 • Strefa rozrywki. Będzie oczywiście czas na integrację, letni chill i niezapomniane animacje. W programie ognisko z kiełbaskami, dyskoteki, gry terenowe, planszówki, turnieje sportowe, talent show, quizy i konkursy z nagrodami, letnie kino przygodowe.
 • Zajęcia otwarte. Uczestnikom proponujemy otwarty blok zajęć, podczas którego będzie można przekonać się, na czym polegają zajęcia programowe innych obozów.

Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas pokazu finałowego, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej. W scenariuszu m.in. filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, poczęstunek, pokazy mody i spektakle teatralne.

Nagrody. Podczas gali finałowej kadra Interkampu przyznaje skrzydlate Interkampki – nagrody specjalne za całokształt pracy twórczej na danym obozie.

 

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie posiłki przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Jura Park Bałtów 120zł

Zapraszamy na dzień pełen atrakcji w Bałtowie! Wśród atrakcji fantastyczny park z dinozaurami, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski,  muzeum jurajskie z wystawą "Powrót do przeszłości", a także Sabatówka i Polska w Miniaturze.

Park Rozrywki i Miniatur 120zł

Sabat Krajno to bardzo popularne miejsce dla tych, którzy lubią dobrą zabawę. Zapraszamy do zwiedzenia Alei Miniatur "Cudowny świat" oraz parku linowego, gdzie możesz pokonać wszystkie 3 trasy: łatwą, średnią i trudną z przeróżnymi przeszkodami, zjazdami, ścianką wspinaczkową. Wszystko oczywiście pod opieką instruktora, z odpowiednim sprzętem i asekuracją.

 

Wycieczka do aquaparku w Kielcach 90zł

Trudno wyobrazić sobie upalne lato bez orzeźwienia w basenie. Zapraszamy na relaksujący wypad do aquaparku, gdzie będzie okazja do szaleństwa na różnego typu zjeżdżalniach, pływania w basenach zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych oraz beztroskiej zabawy  z wodą w roli głównej.

Przygodowy Pakiet Obozowy 100zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:
- latarka ręczna z kompletem baterii,
- bidon
- dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.
 

Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł

Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, pakiet Uczestnika Interkampu, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł),składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dopłaty:

 • Jura Park Bałtów - 120zł
 • Park Rozrywki i Miniatur - 120zł
 • Wycieczka do aquaparku - 90zł
 • galeria najlepszych zdjęć – 29,90 zł
 • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł
Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Jodłowy Dwór

Ośrodek położony jest w samym sercu Gór Świętokrzyskich, na skraju Puszczy Jodłowej, u stóp owianej legendami Łysej Góry. Zakwaterowanie w pokojach 2- ,3-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji  liczne sale warsztatowe i pracownie, stylowy zagajnik przystosowany do organizacji zajęć, grilla, teren zielony z miejscem do gry w siatkówkę i piłkę nożną, regionalna restauracja, bilard, winda, Wi-Fi.

Strona obiektu http://www.jodlowydwor.com.pl/

Huta Szklana 34, 26-004 Bieliny

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Białystok 250zł Częstochowa 168zł
Gdańsk 198zł Huta Szklana 0zł
Katowice 168zł Kraków 168zł
Leszno 250zł Lublin 250zł
Łódź 168zł Opole 250zł
Poznań 188zł Rzeszów 250zł
Szczecin 250zł Toruń 198zł
Warszawa 188zł Wrocław 198zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy/kąpielówki, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz)
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • czarną i białą koszulkę, czarne legginsy lub spodnie
 • własny bidon na wodę