ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Obóz Piłka Nożna & Gaming by Junajted.JPG
Obóz Piłka Nożna & Gaming by Junajted.JPG

1599 zł

Obóz Piłka Nożna & Gaming by Junajted - II edycja zimowa

Wiek: 7-18

lokalizacja:
Zajazd Jurajski

Zapraszamy na sprawdzony obóz dla fanów FIFY, piłki nożnej i samego Junajteda,  specjalizującego się w e-sporcie oraz Mistrza Polski FIFA. Obozy te mają pokazać, że bycie znanym gamerem/youtuberem, to nie tylko pasja, sukces i popularność, ale też ciężka praca i ciągły rozwój. Oskar Junajted Siwiec we współpracy z BTA Kompas kolejny raz zaprasza na ferie pełne emocji, rozgrywek i po prostu świetnej zabawy. Tym razem spotykamy się w nowym - ale już sprawdzonym i lubianym - miejscu. Obóz odbędzie się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

24/01/2021 - 30/01/2021

niedostępny 1599 zł

Program

Na obozie Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy wiekowe: 7-12 lat oraz 13-18 lat.

Oskar Junajted Siwiec - Mistrz Polski FIFA 2015, uczestnik wielu turniejów na świecie m.in. w Las Vegas i w Londynie. Jeden z najpopularniejszych youtuberów nagrywających FIFĘ. Junajted na co dzień nagrywa gameplay'e, challenge i wiele, wiele więcej. Oprócz tego, organizuje akcje charytatywne.  Jego kanał na YT ma w tej chwili ponad 500 000 subskrypcji. Więcej na kanale: 

https://www.youtube.com/channel/UCQUNgkhi3B2KJJnPkWAG8mw


GAMEPLAY ZONE

 • wszystko o grach, najlepszych graczach, konsolach, turniejach i niezbędnym sprzęcie
 • warsztaty produkcji filmowej - nagrywanie wspólnego odcinka na kanał Junajteda 
 • tajniki streamingu
 • pokaz treningu e-sportowca z Gościem Specjalnym
 • szkolenie z Mistrzem:  co trzeba wiedzieć i jak szlifować umiejętności, aby grać w FIFA 21 na najwyższym poziomie
 • codzienne spotkania i turnieje z Junajtedem!

SPORT ZONE

Piłka nożna. Na terenie obiektu znajduje się boisko do piłki nożnej. Jeśli tylko będzie okazja (i łagodna zima pozwoli ;). Nasi Uczestnicy wezmą udział w kilku treningach piłkarskich. Będzie okazja  poćwiczyć elementy taktyki, umiejętności techniczne oraz rozegrać mecz. Intensywność treningu będzie dostosowana do wieku, kondycji i możliwości naszych Uczestników, a ilość zajęć uzależniona będzie od warunków pogodowych w trakcie trwania obozu.

Drużyna. W skład rzemiosła piłkarskiego wchodzi przede wszystkim nauka pracy w zespole oraz zachowanie zasady fair play. Każdy prawdziwy sportowiec wie, że jedynie dobra współpraca całego zespołu jest kluczem do sukcesu.

Strefa kibica. Jaka drużyna jest aktualnym mistrzem świata w piłce nożnej? Kto prowadzi reprezentację Polski? Jaki był największy sukces naszej reprezentacji na mistrzostwach świata? Najlepszym strzelcem aktualnie jest...? Odpowiedzi na te i inne pytania po obozie powinni znać wszyscy. W ramach rozpalenia emocji czeka Was wielki quiz prawdziwego kibica!

Aleja gwiazd piłki nożnej. Poznamy sylwetki najsłynniejszych współczesnych piłkarzy, którzy swoją grą wzbudzają niezwykłe emocje i podziw kibiców na całym świecie. Prześledzimy ich życiorysy, pogadamy o naszych ulubionych. Kto dzisiaj jest Twoim idolem?

Zajęcia linowe.  Będziecie pokonywać mosty linowe nad przepaściami, zjeżdżać ze skał, wchodzić po drabince alpinistycznej, mierzyć się z lękiem wysokości... Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i super zabawę! Zajęcia będą poprzedzone wykładem instruktorów o zasadach bezpieczeństwa. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę, a my zapewniamy atestowany sprzęt.

Jurajskie jaskinie. Eksploracja jaskiń dostarcza niesamowitych wrażeń, ale wymaga też nieco odwagi. Schylanie, czołganie, przeciskanie przez wąskie szczeliny – a to wszystko w ciemnych i wilgotnych jaskiniach, gdzie mrok rozpraszają jedynie nasze latarki... Nagrodą za to są wspaniałe widoki form naciekowych i możliwość poznania miejsc, do których nie każdy może wejść.

FUN & CHILL

 • bitwy śnieżne
 • team building
 • leśna gra terenowa 
 • wieczór filmowy
 • zimowe ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • pamiątkowa sesja zdjęciowa z Junajtedem
 • strefa najpopularniejszych gier planszowych i karcianych
 • relaks przy konsolach PS3 i PS4 (Need for Speed, Gran Turismo, Nascar)

SPRZĘT

Na obozie będziecie korzystać z konsoli Xbox One oraz Playstation 4, a także profesjonalnego nagłośnienia i projektora. Przez cały obóz prowadzona będzie Wielka Liga w FIFA21 dla wszystkich Uczestników. Na koniec odbędzie się wielki finał, a najlepsi gracze  powalczą o FOTELE GAMINGOWE!


NAGRODY

Oficjalnym sponsorem nagród jest DIABLO Chairs! Dodatkowo na obozie odbędą się MISTRZOSTWA W FIFA VOLTA ORAZ BRAWL STARS! Stań do rywalizacji z najlepszymi i powalcz o cenne nagrody!

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się obiadem pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

Dojazdu.

Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Zajazd Jurajski

Zajaz Jurajski połozony jest w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, u podnóża Rezerwatu Góry Zborów. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych ze świeżo wyremontowanymi łazienkami. Do dyspozycji Uczestników: sztuczna ścianka wspinaczkowa, boiska sportowe (do piłki nożnej typu orlik, siatkówki i koszykówki), wiata grillowa, sale zajęciowe - w tym sala z lustrami na zajęcia taneczne i fitness, tor quadowy, ogrodzony teren do gry w paintball, piłkarzyki, restauracja. W obiekcie jest Wi-Fi i działają telefony wszystkich sieci

Strona obiektu 
www.zajazdjurajski.pl

Podlesice 1,
42-425 Podlesice
k. Kroczyc

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami na adres podany przy rezerwacji).

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii.

Opole 208zł Podlesice 0zł
Warszawa 188zł Wrocław 218zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • legitymację szkolną z numerem PESEL
 • wygodny ubiór do treningów sportowych (kilka na zmianę), dres sportowy, obuwie sportowe, bidon na wodę
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, czapka, szalik
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy, krem z filtrem UV na mróz