(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Junajted4.JPG
Junajted4.JPG

2299 zł

Obóz Piłka Nożna & Gaming by Junajted - nowość!

Wiek: 7-18

lokalizacja:
Sentoza Golf

Zapraszamy na absolutną nowość - obóz dla fanów FIFY, gier i znanego youtubera,  specjalizującego się w e-sporcie, Mistrza Polski FIFA! Obozy te mają pokazać, że bycie znanym gamerem/youtuberem, to nie tylko pasja, sukces i popularność, ale też ciężka praca i ciągły rozwój. Oskar Junajted Siwiec we współpracy z BTA Kompas proponuje aktywne wakacje, podczas których czeka Cię solidna porcja ukochanych rozgrywek FIFA, zajęć sportowych, a także quady, paintball, wypad na zwiedzanie Trójmiasta oraz stadionu Enegra Gdańsk, tajniki produkcji i montażu filmów na YT oraz streamingu. Tego lata musisz być z nami!

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

30/07/2019 - 10/08/2019

niedostępny 2299 zł

11/08/2019 - 22/08/2019

niedostępny 2299 zł

Program

Na obozie Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy wiekowe: 7-12 lat oraz 13-18 lat.

Oskar Junajted Siwiec -Mistrz Polski FIFA 2015, uczestnik wielu turniejów na świecie m.in.  w Las Vegas czy w Londynie. Jeden z najpopularniejszych youtuberów nagrywających FIFĘ. Junajted na co dzień nagrywa gameplay'e, challenge i wiele, wiele więcej. Oprócz tego, organizuje akcje charytatywne, podczas ostatniej edycji zebrał dla Gabrysi cierpiącej na nowotwór 38 000 w ciągu 24h. Jego kanał na YT ma w tej chwili 481 071 subskrypcji. Więcej na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCQUNgkhi3B2KJJnPkWAG8mw


GAMEPLAY ZONE

- wszystko o grach, najlepszych graczach, konsolach, turniejach i niezbędnym sprzęcie

- warsztaty produkcji filmowej i montażu materiałów na YT

- tajniki streamingu

- pokaz treningu e-sportowca

- szkolenie z Mistrzem:  co trzeba wiedzieć i jak szlifować umiejętności, aby grać w FIFA 20 na najwyższym poziomie

- spotkanie konferencyjne i wspólne turnieje z Junajtedem


UWAGA! W programie również zajęcia z Gościem Specjalnym, którym będzie LisekHD - Vice-Mistrz Polski FIFA, Mistrz Polskiej Ekstraklasy FIFA 17, zwycięzca wielu turniejów w Polsce. Ponadto wielokrotnie znalazł się w TOP 100 graczy na świecie w najnowszych odsłonach FIFA. Na co dzień nagrywa gameplay'e i poradniki do gry. Aktualnie na kanale YT ma 193 339 subskrypcji.  

SPORT ZONE

Piłka nożna. Uczestnicy będą brać udział w codziennych treningach piłkarskich (2h) pod okiem wykwalifikowanego trenera. Do dyspozycji boisko treningowe położone na terenie ośrodka. Zawodnicy będą mieli okazję poćwiczyć elementy taktyki i doskonalić umiejętności techniczne. Oprócz codziennych meczów treningowych, wszyscy wezmą udział w turnieju i powalczą o puchar obozu. Treningi będą odbywały się w poszczególnych grupach wiekowych, a ich intensywność będzie dostosowana do kondycji i możliwości naszych Uczestników.

Drużyna. W skład rzemiosła piłkarskiego wchodzi przede wszystkim nauka pracy w zespole oraz zachowanie zasady fair play. Każdy dobry sportowiec wie, że jedynie dobra współpraca całego zespołu jest kluczem do sukcesu.

Strefa kibica. Jaka drużyna jest aktualnym mistrzem świata w piłce nożnej? Kto prowadzi reprezentację Polski? Jaki był największy sukces reprezentacji Polski na mistrzostwach świata? Reprezentacja jakiego kraju najczęściej zdobywała mistrzostwo? Najlepszym strzelcem w historii mistrzostw świata jest...? Odpowiedzi na te i inne pytania powinni znać wszyscy. W ramach rozpalenia emocji czeka Cię wielki quiz prawdziwego kibica!

Aleja gwiazd piłki nożnej. Poznamy sylwetki najsłynniejszych współczesnych piłkarzy, którzy swoją grą wzbudzają niezwykłe emocje i podziw kibiców na całym świecie. Prześledzimy ich życiorysy, pogadamy o naszych ulubionych. Kto dzisiaj jest Twoim idolem?

Quady! Spróbuj przejażdżki na quadzie spalinowym. Po krótkim szkoleniu trzeba będzie pokonać tor, na którym czekać będą zadania specjalne – slalom, próba precyzji prowadzenia i ruszanie na czas. Gwarantujemy emocje, adrenalinę oraz doskonałe wspomnienia! Zajęcia odbędą się na pojazdach przystosowanych dla dzieci od 6. roku życia. Są one wyposażone w regulowane ograniczniki prędkości, jazda odbywa się pod okiem instruktora, na specjalnie przygotowanym torze, a Uczestnicy jeżdżą w odpowiednim kasku.

Paintball. To niesamowicie wciągająca gra, ucząca maskowania, podchodów, współdziałania w grupie, a także szybkiego podejmowania samodzielnych decyzji. Uczestnicy podczas zajęć wyposażeni będą w specjalne ubranie, maski ochronne, markery, kulki z farbą (100 sztuk na Uczestnika). Stoczą walki, które pozwolą im nauczyć się planowania i strategicznego myślenia. Tu trzeba będzie szybko działać, podejmować trudne decyzje, a czasami nauczyć się przegrywać z honorem. Uczestnicy poniżej 14 roku życia wezmą udział w strzelaniu do tarczy i ruchomych celów.

Zajęcia ogólnosportowe. Mając do dyspozycji świetny teren do sportu i rekreacji będziemy z niego z pewnością często korzystać. Z pewnością świetną zabawą będzie też specjalny trening na zewnętrznej siłowni typu cross, a także letnia olimpiada na wesoło, a także wieczorne InO, czyli bieg na orientację po lesie.

FUN & CHILL

- wycieczka do Trójmiasta: zwiedzanie stadionu Energa Gdańsk, zwanego AMBER ARENA oraz spacer z przewodnikiem po Starym Mieście

- ognisko z pieczeniem kiełbasek

- team building

- gry terenowe typu Capture the Flag

- wieczór filmowy

- pamiątkowa sesja zdjęciowa z Junajtedem

- strefa najpopularniejszych gier planszowych i karcianych

SPRZĘT

Na obozie będziecie korzystać z konsoli Xbox One oraz Playstation 4, a także profesjonalnego nagłośnienia i projektorów.

Przez cały obóz prowadzona będzie Wielka Liga w FIFA 19 dla wszystkich uczestników. Na koniec odbędzie się wielki finał, a najlepsi gracze  powalczą o FOTELE GAMINGOWE!

Oficjalnym sponsorem nagród jest DIABLO Chairs.

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Aquapark Reda z prawdziwymi rekinami 120zł

Nowo wybudowany, największy i najnowocześniejszy kryty park wodny w Polsce. Na ponad 7 tysiącach metrów kwadratowych znajduje się mnóstwo atrakcji dla odwiedzających. Basen zamkowy, zatoka pirata, pontonowa zjeżdżalnia rodzinna, rzeczna ekspedycja (ponad 300 metrów spływu), zjeżdżalnia z rekinami, 3 zjeżdżalnie rurowe (w tym 2 pontonowe), basen ze sztuczną falą oraz wulkan. Uczestnicy spędzą tu na zabawie 2 godziny.

Świat Labiryntów - Bliziny 50zł

Na Kaszubach, kilkanaście kilometrów od Drzewiny, powstało miejsce niezwykle. Zapraszamy na fantastyczną grę terenową w drewnianym labiryncie: 4 RÓŻNE TRASY TEMATYCZNE; 1,3km ŚCIEŻEK, 4 MOSTY, 5 WIEŻ, CODZIENNIE INNY UKŁAD ŚCIEŻEK. Co roku zmienia się konwencja zabawy, ale cel jest jeden - wyjść z labiryntu. Można zaliczyć aż 4 różne trasy zróżnicowane pod kątem długości i trudności ich rozwiązania. Twórcą tych labiryntów jest światowej sławy projektant labiryntów - Adrian Fisher. Jego firma stworzyła ponad 600 projektów labiryntów m.in. w UK, Francji, Włoszech, Holandii, a także w Ameryce Południowej, Indiach, Japonii i Korei Południowej. Jego labirynty sześciokrotnie były wpisywane do Księgi Rekordów Guinnessa.

Przygodowy Pakiet Obozowy 100zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz.
W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się: - latarka ręczna z kompletem baterii, - manierka/termos z karabinkiem do powieszenia, - 2 szt. światła awaryjnego
tzw. "magiczne pałeczki", które po zgięciu świecą przez kilka godzin, - dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.
Obozowy Pakiet Przygody czekać będzie na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł

Dostęp do galerii z najlepszymi zdjeciami z obozu. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dopłaty:

  • Aquapark Reda z prawdziwymi rekinami - 120 zł
  • Świat Labiryntów - Bliziny  - 50 zł 
  • galeria najlepszych zdjęć – 29,90 zł
  • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł

 

Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Sentoza Golf

Nowoczesny obiekt hotelowy położony na pograniczu Kaszub i Kociewia, zaledwie 24 kilometry od Gdańska, w miejscowości Cząstkowo. Do dyspozycji uczestników komfortowe pokoje 2-osobowe z łazienkami. Obiekt jest ogrodzony, posiada duży parking, teren zielony, wielofunkcyjne boisko, zewnętrzną siłownię typu cross, wiatę grillową, niewielki basen zewnętrzny, salę multimedialną 2 sale warsztatowe, 2 sale bankietowo-konferencyjne. siłownię wewnętrzną, plac zabaw, a w bezpośrednim sąsiedztwie las sosnowy.

 

Sentoza Golf, Cząstkowo 49, Ełganowo

e-mail: info@sentoza-golf.pl

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 4 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

 

Białystok 125zł Bydgoszcz 125zł
Cząstkowo 0zł Częstochowa 94zł
Gdańsk 49zł Katowice 99zł
Kraków 99zł Leszno 125zł
Łódź 94zł Olsztyn 125zł
Poznań 94zł Szczecin 94zł
Toruń 84zł Warszawa 99zł
Wrocław 99zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

  • wygodny ubiór do treningów sportowych (kilka na zmianę), dres sportowy, obuwie sportowe, bidon na wodę,
  • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, letnie nakrycie głowy,
  • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne,
  • legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL).