Obóz Piłka Nożna & Gaming by Junajted - nowość!

Wiek: 7-18 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
LP. KOD TERMIN CENA
1. GBJ 30.07-10.08.2019 -
2. GBJ 11.08-22.08.2019 - -
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 7 lat do 18 lat
Opis

Zapraszamy na absolutną nowość - obóz dla fanów FIFY, gier i znanego youtubera,  specjalizującego się w e-sporcie, Mistrza Polski FIFA! Obozy te mają pokazać, że bycie znanym gamerem/youtuberem, to nie tylko pasja, sukces i popularność, ale też ciężka praca i ciągły rozwój. Oskar Junajted Siwiec we współpracy z BTA Kompas proponuje aktywne wakacje, podczas których czeka Cię solidna porcja ukochanych rozgrywek FIFA, zajęć sportowych, a także quady, paintball, wypad na zwiedzanie Trójmiasta oraz stadionu Enegra Gdańsk, tajniki produkcji i montażu filmów na YT oraz streamingu. Tego lata musisz być z nami!

 

Opis programu

Na obozie Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy wiekowe: 7-12 lat oraz 13-18 lat.

Oskar Junajted Siwiec -Mistrz Polski FIFA 2015, uczestnik wielu turniejów na świecie m.in.  w Las Vegas czy w Londynie. Jeden z najpopularniejszych youtuberów nagrywających FIFĘ. Junajted na co dzień nagrywa gameplay'e, challenge i wiele, wiele więcej. Oprócz tego, organizuje akcje charytatywne, podczas ostatniej edycji zebrał dla Gabrysi cierpiącej na nowotwór 38 000 w ciągu 24h. Jego kanał na YT ma w tej chwili 481 071 subskrypcji. Więcej na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCQUNgkhi3B2KJJnPkWAG8mw


GAMEPLAY ZONE

- wszystko o grach, najlepszych graczach, konsolach, turniejach i niezbędnym sprzęcie

- warsztaty produkcji filmowej i montażu materiałów na YT

- tajniki streamingu

- pokaz treningu e-sportowca

- szkolenie z Mistrzem:  co trzeba wiedzieć i jak szlifować umiejętności, aby grać w FIFA 20 na najwyższym poziomie

- spotkanie konferencyjne i wspólne turnieje z Junajtedem


UWAGA! W programie również zajęcia z Gościem Specjalnym, którym będzie LisekHD - Vice-Mistrz Polski FIFA, Mistrz Polskiej Ekstraklasy FIFA 17, zwycięzca wielu turniejów w Polsce. Ponadto wielokrotnie znalazł się w TOP 100 graczy na świecie w najnowszych odsłonach FIFA. Na co dzień nagrywa gameplay'e i poradniki do gry. Aktualnie na kanale YT ma 193 339 subskrypcji.  

SPORT ZONE

Piłka nożna. Uczestnicy będą brać udział w codziennych treningach piłkarskich (2h) pod okiem wykwalifikowanego trenera. Do dyspozycji boisko treningowe położone na terenie ośrodka. Zawodnicy będą mieli okazję poćwiczyć elementy taktyki i doskonalić umiejętności techniczne. Oprócz codziennych meczów treningowych, wszyscy wezmą udział w turnieju i powalczą o puchar obozu. Treningi będą odbywały się w poszczególnych grupach wiekowych, a ich intensywność będzie dostosowana do kondycji i możliwości naszych Uczestników.

Drużyna. W skład rzemiosła piłkarskiego wchodzi przede wszystkim nauka pracy w zespole oraz zachowanie zasady fair play. Każdy dobry sportowiec wie, że jedynie dobra współpraca całego zespołu jest kluczem do sukcesu.

Strefa kibica. Jaka drużyna jest aktualnym mistrzem świata w piłce nożnej? Kto prowadzi reprezentację Polski? Jaki był największy sukces reprezentacji Polski na mistrzostwach świata? Reprezentacja jakiego kraju najczęściej zdobywała mistrzostwo? Najlepszym strzelcem w historii mistrzostw świata jest...? Odpowiedzi na te i inne pytania powinni znać wszyscy. W ramach rozpalenia emocji czeka Cię wielki quiz prawdziwego kibica!

Aleja gwiazd piłki nożnej. Poznamy sylwetki najsłynniejszych współczesnych piłkarzy, którzy swoją grą wzbudzają niezwykłe emocje i podziw kibiców na całym świecie. Prześledzimy ich życiorysy, pogadamy o naszych ulubionych. Kto dzisiaj jest Twoim idolem?

Quady! Spróbuj przejażdżki na quadzie spalinowym. Po krótkim szkoleniu trzeba będzie pokonać tor, na którym czekać będą zadania specjalne – slalom, próba precyzji prowadzenia i ruszanie na czas. Gwarantujemy emocje, adrenalinę oraz doskonałe wspomnienia! Zajęcia odbędą się na pojazdach przystosowanych dla dzieci od 6. roku życia. Są one wyposażone w regulowane ograniczniki prędkości, jazda odbywa się pod okiem instruktora, na specjalnie przygotowanym torze, a Uczestnicy jeżdżą w odpowiednim kasku.

Paintball. To niesamowicie wciągająca gra, ucząca maskowania, podchodów, współdziałania w grupie, a także szybkiego podejmowania samodzielnych decyzji. Uczestnicy podczas zajęć wyposażeni będą w specjalne ubranie, maski ochronne, markery, kulki z farbą (100 sztuk na Uczestnika). Stoczą walki, które pozwolą im nauczyć się planowania i strategicznego myślenia. Tu trzeba będzie szybko działać, podejmować trudne decyzje, a czasami nauczyć się przegrywać z honorem. Uczestnicy poniżej 14 roku życia wezmą udział w strzelaniu do tarczy i ruchomych celów.

Zajęcia ogólnosportowe. Mając do dyspozycji świetny teren do sportu i rekreacji będziemy z niego z pewnością często korzystać. Z pewnością świetną zabawą będzie też specjalny trening na zewnętrznej siłowni typu cross, a także letnia olimpiada na wesoło, a także wieczorne InO, czyli bieg na orientację po lesie.

FUN & CHILL

- wycieczka do Trójmiasta: zwiedzanie stadionu Energa Gdańsk, zwanego AMBER ARENA oraz spacer z przewodnikiem po Starym Mieście

- ognisko z pieczeniem kiełbasek

- team building

- gry terenowe typu Capture the Flag

- wieczór filmowy

- pamiątkowa sesja zdjęciowa z Junajtedem

- strefa najpopularniejszych gier planszowych i karcianych

SPRZĘT

Na obozie będziecie korzystać z konsoli Xbox One oraz Playstation 4, a także profesjonalnego nagłośnienia i projektorów.

Przez cały obóz prowadzona będzie Wielka Liga w FIFA 19 dla wszystkich uczestników. Na koniec odbędzie się wielki finał, a najlepsi gracze  powalczą o FOTELE GAMINGOWE!

Oficjalnym sponsorem nagród jest DIABLO Chairs.

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się obiadokolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

Cena nie zawiera

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dopłaty:

  • Aquapark Reda z prawdziwymi rekinami - 120 zł
  • Świat Labiryntów - Bliziny  - 50 zł 
  • galeria najlepszych zdjęć – 29,90 zł
  • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł

 

Co zabrać
  • wygodny ubiór do treningów sportowych (kilka na zmianę), dres sportowy, obuwie sportowe, bidon na wodę,
  • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, letnie nakrycie głowy,
  • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne,
  • legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL). 

 

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 4 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

 

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Białystok Negocjowany
2 Bydgoszcz Negocjowany
3 Częstochowa parking przy McDonald's, ul. Drogowców 1, kierunek Łódź / parking przy McDonald's, al.Wojska Polskiego 263/271, kierunek Katowice Autokar 07:20 18:30 188 PLN
4 Cząstkowo Sentoza-Golf Cząstkowo 49, 83-042 Ełganowo Własny 16:00 10:00 0 PLN
5 Gdańsk parking przy hipermarkecie Auchan, ul.Szczęśliwa 3 Autokar 14:15 12:15 98 PLN
6 Katowice parking przy McDonald's, ul.Ofiar Katynia 5, kierunek Opole Autokar 05:50 20:00 198 PLN
7 Kraków parking przy hipermarkecie Carrefour, ul.Zakopiańska 62, 30-001 Autokar 04:25 21:25 198 PLN
8 Leszno Negocjowany
9 Łódź stacja paliw BP, ul. Kątna 1, 92-638 Autokar 09:15 16:25 188 PLN
10 Olsztyn Negocjowany
11 Poznań parking przy Centrum Handlowym M1, ul. Szwajcarska 14, 61-285 Autokar 08:20 17:15 188 PLN
12 Szczecin . Łączony 00:00 00:00 188 PLN
13 Toruń stacja paliw Orlen ul.Słupska 1, 87-100 Autokar 11:30 14:10 168 PLN
14 Warszawa Pałac Kultury i Nauki, parking przy Pałacu Młodzieży (od strony ul.Świętokrzyskiej) Autokar 06:55 19:05 198 PLN
15 Wrocław stacja paliw Circle K, ul. Sucha 15C, 50-086 Autokar 04:20 21:20 198 PLN

Sentoza Golf

Nowoczesny obiekt hotelowy położony na pograniczu Kaszub i Kociewia, zaledwie 24 kilometry od Gdańska, w miejscowości Cząstkowo. Do dyspozycji uczestników komfortowe pokoje 2-osobowe z łazienkami. Obiekt jest ogrodzony, posiada duży parking, teren zielony, wielofunkcyjne boisko, zewnętrzną siłownię typu cross, wiatę grillową, niewielki basen zewnętrzny, salę multimedialną 2 sale warsztatowe, 2 sale bankietowo-konferencyjne. siłownię wewnętrzną, plac zabaw, a w bezpośrednim sąsiedztwie las sosnowy.

 

Sentoza Golf, Cząstkowo 49, Ełganowo

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe realizowane za dopłatą. 
​Realizacja zajęć uzależniona od ilości zapisanych osób.

Aquapark Reda z prawdziwymi rekinami - 120 zł

 Nowo wybudowany, największy i najnowocześniejszy kryty park wodny w Polsce. Na ponad 7 tysiącach metrów kwadratowych znajduje się mnóstwo atrakcji dla odwiedzających. Basen zamkowy, zatoka pirata, pontonowa zjeżdżalnia rodzinna, rzeczna ekspedycja (ponad 300 metrów spływu), zjeżdżalnia z rekinami, 3 zjeżdżalnie rurowe (w tym 2 pontonowe), basen ze sztuczną falą oraz wulkan. Uczestnicy spędzą tu na zabawie 2 godziny.

Świat Labiryntów - Bliziny  - 50 zł 

 Na Kaszubach, kilkanaście kilometrów od Drzewiny, powstało miejsce niezwykle. Zapraszamy na fantastyczną grę terenową w drewnianym labiryncie: 4 RÓŻNE TRASY TEMATYCZNE; 1,3 km ŚCIEŻEK, 4 MOSTY, 5 WIEŻ, CODZIENNIE INNY UKŁAD ŚCIEŻEK. Co roku zmienia się konwencja zabawy, ale cel jest jeden - wyjść z labiryntu. Można zaliczyć aż 4 różne trasy zróżnicowane pod kątem długości i trudności ich rozwiązania. Twórcą tych labiryntów jest światowej sławy projektant labiryntów - Adrian Fisher. Jego firma stworzyła ponad 600 projektów labiryntów m.in. w UK, Francji, Włoszech, Holandii, a także w Ameryce Południowej, Indiach, Japonii i Korei Południowej. Jego labirynty sześciokrotnie były wpisywane do Księgi Rekordów Guinnessa.