x
ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Kolonia – Szpindlerowy Młyn, Czechy.jpg
Kolonia – Szpindlerowy Młyn, Czechy.jpg

3399 zł

Rodzinny wyjazd zimowy - Tyrol, Austria

Wiek: 0-99

lokalizacja:
Pensjonat Chalet Bergerblick

Kolejna odsłona naszego zimowego obozu rodzinnego tym razem w Alpach austriackich. Zapraszamy do uroczego Pensjonatu Chalet Bergerblick w dolinie Zillertal (na wyłączność dla naszej grupy) położonego na styku dwóch ośrodków narciarskich - Zillertal Arena (Hoch Krimml – Königleiten) i Wildkogel Arena (Neukirchen). Dodatkową atrakcją będzie na pewno pyszne domowe jedzenie przygotowywane przez naszych kucharzy smiley

rezerwuj >
TERMINY TEGO OBOZU
20/01/2024 - 27/01/2024 niedostępny 3399 zł
Program

Wieczorem zapewniamy animacje dla wszystkich chętnych dzieci. Nasi doświadczeni animatorzy zapewnią dużo śmiechu i radości, oczywiście do zabawy zapraszamy też dorosłych. Zajęcia integracyjne, kalambury, zajęcia plastyczne, karaoke czy bitwy na śnieżki (jeśli komuś nadal będzie za mało ruchu!)

Opcje do wyboru:

Zajęcia narciarskie z instruktorem dla dorosłych. 

 • Codziennie w wymiarze 2 godzin pod okiem wykwalifikowanych polskich instruktorów (uprawnienia PZN, PZS, UKFiS) będziemy się szkolić na różnych poziomach zaawansowania. 
 • Grupy dobieramy biorąc pod uwagę umiejętności, aby zwiększyć skuteczność szkolenia.
 • Różnorodne, dobrze przygotowane trasy pozwolą robić bardzo szybkie postępy. 
 • Podczas szkolenia wykorzystywać będziemy też kamerę, która pomoże wychwycić błędy i szybko opanować zasady jazdy carvingowej. 
 • Dla bardziej zaawansowanych przewidzieliśmy naukę jazdy na muldach, w białym puchu (o ile warunki pozwolą). 
 • Szkolenie przeznaczone dla dorosłych, którzy chcą doskonalić naukę jazdy na nartach, a także dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z narciarstwem. 

Dopłata 490 zł.

Szkółka narciarska dla dzieci

 • Solidne szkolenie narciarskie dla dzieci od 4 do 13 lat (podzielonych na 2 grupy wiekowe). 
 • W ramach dopłaty codziennie uczestnicy 3h spędzą z instruktorem na stoku w tym czasie Rodzice mogą do woli korzystać z jazdy na nartach czy snowboardzie (oczywiście nie ma przeszkód, aby zabrać swoją pociechę na dowolny czas i cieszyć się razem z nią postępami, które zrobiła). 
 • Nasi instruktorzy mają wszelkie wymagane uprawnienia oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki temu wiedzą, jak zmotywować najmłodszych do wysiłku i sprawić, aby pokochały jazdę na nartach. 
 • Wieczorem przygotowaliśmy też animacje dla wszystkich chętnych dzieci. 

Dopłata 590 zł.

PRZYKŁADOWY PLAN DNIA:

08:00 - 08:45 śniadanie
09:00 - 09:40 przejazd na stok (w zależności od miejsca zjazdów może trwać dłużej)
09:40 - 10:00 ubieranie sprzętu, wjazd kolejką na stok
10:00 - 13:00 zajęcia narciarskie/górna stacja kolejki
13:00 - 14:00 przerwa na regenerację/odebranie dzieci przez rodziców
14:00 - 15:30 możliwość zostawienia dzieci instruktorom na drugą część dnia/odebranie dzieci z górnej stacji kolejki
15:30 - 16:00 zjazd na dół, pakowanie
16:00 - 16:40 przejazd do ośrodka
16:40 - 18:00 czas wolny/możliwość wizyty w sklepie w drodze powrotnej ze stoku
18:00 - 19:00 obiadokolacja
19:30 - 21:00 zajęcia wieczorne dla dzieci z instruktorami/możliwość wyjazdu na termy

WYCIĄGI I TRASY:

Ze względu na centralne położenie pensjonatu mamy możliwość wyboru spośród trzech dużych obszarów narciarskich z łączną długością prawie 400 km tras narciarskich, znajdujących się zaledwie kilka minut od nas - Zillertal Arena (Königsleiten – Gerlos), Wildkogel Arena (Neukirchen – Bramberg) i Kitzbühel Arena (Hollersbach – Kitzbühel). 

Wildkogel Arena

Razem Neukirchen am Grossvenediger i Bramberg am Wildkogel tworzą Wildkogel Arena. Jest to obszar narciarski, który szczególnie przyciąga rodzin i osoby szukające spokojnej atmosfery oraz urozmaiconych aktywności zimowych.  Trasy narciarskie położone na wysokości 2 000 metrów. Wildkogel Arena jest idealnym miejscem dla początkujących, rodzin i narciarzy powracających do sportu po przerwie. 75 kilometrów tras narciarskich, z których aż 85 procent ma ocenę niebieską lub czerwoną.

Zillertal Arena

Zillertal Arena to jedno z największych i najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Austrii, znajdujące się w malowniczej dolinie Zillertal. Jest to obszar narciarski oferujący ogromne możliwości zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy oraz miłośników sportów zimowych. 150 kilometrów tras zjazdowych i 52 najnowocześniejszych kolejek linowych i wyciągów. Dzięki swojemu położeniu w Alpach Zillertalskich, Zillertal Arena oferuje wspaniałe widoki na otaczające góry, co dodaje niezapomnianego uroku do doświadczenia narciarskiego.

 
Wyżywienie

HB (śniadania i obiadokolacje), zapewniamy napoje (herbata, kawa, woda) w czasie posiłków. Pierwszy posiłek to obiadokolacja 20.01, a ostatni to śniadanie 27.01. Wyżywienie w trakcie podróży we własnym zakresie. Wszystkie posiłki przygotowywane są przez naszych sprawdzonych kucharzy, którzy chętnie dogodzą każdym gustom tak, abyście mogli z uśmiechem zregenerować siły po powrocie ze stoku. 

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Szkółka narciarska dla dzieci - Austria 590zł

Dla dzieci, od 4 do 13 lat (podzielonych na 2 grupy wiekowe) zaplanowaliśmy solidne szkolenie narciarskie. W ramach dopłaty, codziennie, 3h spędzą z instruktorem na stoku. W tym czasie Rodzice mogą do woli korzystać z jazdy na nartach czy snowboardzie (oczywiście nie ma przeszkód aby zabrać pociechę i cieszyć się razem z nią postępami które zrobiła). Nasi instruktorzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki temu wiedzą jak zmotywować najmłodszych do wysiłku i  sprawić aby zapałały miłością do nart. Wieczorem przygotowaliśmy też animacje dla wszystkich chętnych dzieci.

Zajęcia z instruktorem dla dorosłych - Austria 490zł

Codziennie, w wymiarze 2 godzin, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów (uprawnienia PZN, PZS, UKFiS) będziemy się szkolić na różnych poziomach zaawansowania. Grupy dobieramy biorąc pod uwagę umiejętności, aby zwiększyć skuteczność szkolenia. Różnorodne, dobrze przygotowane trasy pozwolą robić bardzo szybkie postępy. Podczas szkolenia wykorzystywać będziemy też kamerę, która pomoże wychwycić błędy i szybko opanować zasady jazdy carvingowej. Dla bardziej zaawansowanych przewidzieliśmy naukę jazdy na muldach, w białym puchu (o ile warunki pozwolą). Szkolenie przeznaczone dla dorosłych, którzy chcą doskonalić naukę jazdy na nartach, a także dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z narciarstwem.

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY
cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (7 noclegów), opiekę pilota, transport na stok, ubezpieczenie NNW i KL, dojazd z Warszawy i Wrocławia, wyżywienie (7x śniadanie, 7x obiadokolacja).

Zniżki:

 • dzieci 0-3 lat (śpiące z rodzicami lub w łóżeczkach turystycznych) – gratis
 • dzieci 4-8 lat – zniżka 400 zł*
 • dzieci 9 -13 lat – zniżka 200 zł*
 • dojazd własny – zniżka 250 zł*

*od ceny podstawowej

Skipassy:

Zillertal Arena + Wildkogel Arena:
https://www.zillertalarena.com

 • dorośli – 349 euro/6 dni
 • młodzież urodzona w latach 2005-2008 – 278,50 euro/6 dni
 • dzieci urodzone w 2009 roku i później – 156,50  euro/6 dni

Obowiązkowo:

 • Opłata klimatyczna za osobę powyżej 12 roku życia – 12 euro
 • Kaucja zwrotna za skipass i apartament – 50 euro/os.

Dodatkowo:

 • Wypożyczenie sprzętu od ok 150 EUR

 

Gwarancja aklimatyzacji 200zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu.

Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.

*Gwarancja aklimatyzacji, może zostać dodana tylko do rezerwacji dla dzieci w wieku do 12 lat
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -300zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 125zł 200zł
regulamin
LOKALIZACJA I DOJAZD

Pensjonat Chalet Bergerblick

Pensjonat posiada strefę wellness z sauną podczerwieni, tradycyjną sauną, prysznicem i strefą relaksu. Jest profesjonalna kuchnia z piecami do pizzy, przytulna jadalnia dla całej grupy, oraz dwie strefy wypoczynkowe z kącikiem telewizyjnym. Przy jadalni i barze znajduje się duża taras z pięknymi widokami. Z balkonów roztacza się zapierający dech w piersiach widok na pasmo gór Hohe Tauern, w oddali najwyższy wodospad w Europie, Krimmler Wasserfälle. 

 

Hinterwaldberg 39, 5742 Wald im Pinzgau, Austria

Autokar o najwyższym standardzie, wyposażony w toaletę, DVD itp.

W cenie dojazd z Warszawy i Wrocławia

** UWAGA - wyjazd z Warszawy wieczorem w dniu 19.01.2024 r., a powrót nad ranem 28.01.2024 r.**

Wykaz miejsc zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami).

Hinterwaldberg 0zł Warszawa 0zł
Wrocław 0zł
regulamin
PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważny paszport lub dowód osobisty, numer PESEL
 • kask narciarski (dzieci poniżej 14 roku życia – obowiązkowo!)
 • poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • kieszonkowe w euro
 • czapkę, szalik, dwie pary rękawiczek
 • odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe
 • przybory do mycia i ręcznik
 • strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, ręcznik kąpielowy
 • krem na mróz z filtrem UV
 • sprzęt narciarski lub snowboardowy lub gotówkę na wypożyczenie
 • wskazane ochraniacze na nadgarstki i kolana
 • zalecamy zabranie karty EKUZ z NFZ

Poniżej rady naszych instruktorów odnośnie sprzętu i ubrań narciarskich:

 • rękawiczki narciarskie, ortalionowe, goretex, skórzane – LUŹNE (nigdy wełniane)
 • skarpety narciarskie długie, do kolan
 • bielizna narciarska, termoaktywna
 • sprzęt narciarski sprawdzony i dobrany przez fachowca, koniecznie kijki narciarskie odpowiedniej długości
 • spodnie narciarskie dobrze osłaniające plecy
 • dobrze dobrane gogle z jasnożółtą szybką