ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
DK T.3 DZIEN 2-1.jpg
DK T.3 DZIEN 2-1.jpg

3299 zł

Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim IX edycja letnia

Wiek: 12-19

lokalizacja:
Hotel Boss*** pod Warszawą

Jeszcze bardziej intensywny program, kolejna edycja najlepszych warsztatów twórczych, fantastyczna ekipa prowadzących, próby do teledysku i praca na planie zdjęciowym, zdrowa porcja sportu, eventów, animacji, zabawy, niespodzianek i oczywiście niezapomnianych wakacji z Dawidem Kwiatkowskim, który inspiruje, motywuje, tworzy i aktywnie czuwa nad  przebiegiem programu.

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

21/07/2022 - 01/08/2022

Zapytaj o dodatkowe miejsca > 3299 zł

02/08/2022 - 13/08/2022

Zapytaj o dodatkowe miejsca > 3299 zł

Program

Dawid Kwiatkowski  polski wokalista młodego pokolenia, autor tekstów, osobowość sceniczna, trener muzycznego programu telewizyjnego The Voice Kids (aktualnie już 5 edycji), laureat Bursztynowego Słowika TOP OF THE TOP Sopot Festival 2021 oraz innych prestiżowych nagród branżowych: m.in. zwycięzca Telekamery 2019 w kategorii Juror, Modny Debiut Eska.pl, Odkrycie Roku (Glam Awards 2013), Wokalista Roku (Bravo), Najlepszy Polski Artysta MTV EMA 2014, 2017 oraz Najlepszy Artysta Europy Wschodniej MTV EMA 2014, czterokrotny zwycięzca nagrody NICKELODEON KID’S CHOICE AWARDS i wielu wielu innych. Dawid Kwiatkowski do tej pory zagrał ponad 600 koncertów klubowych i plenerowych. Każdy z koncertów to energetyczne show ze świetnymi muzykami, grane 100% live. Debiutancki album pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. Od 2014 roku kolejno ukazały się płyty: Pop&Roll,  Element trzeci, końcem 2016 anglojęzyczna płyta Countdown, w 2019 roku 13 grzechów niczyich. Premiera ostatniej płyty miała miejsce w październiku 2021 roku. Ponadto Artysta zajął 3 miejsce w 14. edycji Tańca z Gwiazdami 


Obozy dla młodzieży, która chce rozwijać pod skrzydłami Dawida przeróżne pasje artystyczne, odbywają się z ogromnym powodzeniem od 2014 roku (!) i cieszą niesłabnącym zainteresowaniem. Dotychczas działaliśmy twórczo w Krynicy-Zdrój, Kazimierzu Dolnym, Wiśle, Ustroniu, Augustowie, Jastrzębiej Górze, Serocku, na Mazurach i w Borach Tucholskich, a także w Bułgarii, Chorwacji, w Grecji oraz Hiszpanii. Od 2018 roku organizowane są również wyjazdy 18+ dla starszych uczestników.


STREFA DAWIDA KWIATKOWSKIEGO I KWIATONATORS

 • powitalna sesja Q&A z Dawidem Kwiatkowskim
 • nagrywanie wyjątkowej piosenki obozowej
 • Kwiatonators GO – nowa edycja letnia
 • kręcenie teledysku obozowego
 • tematyczna sesja zdjęciowa z Idolem
 • wspólny wypad do teatru muzycznego - NOWOŚĆ!
 • wyjątkowy koncert akustyczny Dawida Kwiatkowskiego
 • Pokaz Finałowy, czyli podsumowanie warsztatowych działań twórczych, premiera obozowej piosenki i teledysku, koncert grupy wokalnej, show taneczne, wyniki konkursów i rozdanie nagród
 • udział w akcji charytatywnej 


STREFA TWÓRCZA - NAJLEPSZE WARSZTATY 

 • warsztaty wokalne z Bartkiem Caboniem
 • warsztaty aktorskie z Olgą Łasak
 • warsztaty taneczne z Jurijem Żurajewem 
 • warsztaty dziennikarskie w nowej odsłonie
 • wykład motywacyjny - NOWOŚĆ!
 • strefa muzyki: rozśpiewki, ćwiczenia oddechowe, dykcja, emisja głosu, studio nagrań, prezentacja sceniczna, covery

Uwaga!
Również latem proponujemy warsztaty do wyboru - od Ciebie zależy, w jakiej grupie wystąpisz na pokazie finałowym i jakiej pasji poświęcisz na obozie najwięcej czasu.

TELEDYSK

 • omówienie produkcji, planu zdjęciowego i scenariusza obozowego teledysku
 • zadania aktorskie, udział w castingu i przygotowanie scen do klipu
 • kamera-akcja: dzień na planie zdjęciowym do teledysku
 • nauka choreografii i ruch sceniczny 
 • wizaż, kostium i stylizacja 
 • próby, próby, próby...


SPORT, CHILLOUT, ZABAWA

 • Szkoła Przetrwania - elementy survivalu, bushcraft, budowanie szałasów, leśny biwak i noc pod gwiazdami - NOWOŚĆ!
 • piknikowy chillout na łonie natury
 • of Kwiatonators & Mam Talent
 • gry planszowe i towarzyskie
 • nowe konkursy z nagrodami 
 • treningi sportowe i fitness 
 • kręgle dla chętnych (za dopłatą - na miejscu)
 • wieczorna gra terenowa
 • przebojowe karaoke
 • impreza taneczna
 • turnieje sportowe
 • Lip Sync Battle
 • muzyczny grill
 • team building

Pamiętaj, że na naszej Strefie Twórczej mnóstwo rzeczy dzieje się spontanicznie, więc przygotuj się na przeróżne niespodzianki smiley


POKAZ FINAŁOWY

Zwieńczeniem Strefy Twórczej z Dawidem Kwiatkowskim jest Pokaz Finałowy, czyli przegląd działań twórczych danego turnusu. W scenariuszu premiera klipu do wyjątkowej piosenki obozowej, pokazy grup warsztatowych: koncerty wokalne i choreografie taneczne, prezentacje efektów warsztatów dziennikarskich, koncert pożegnalny Dawida. Zapraszamy na piękny wieczór pełen wzruszeń, pasji i magii.


KONKURSY I NAGRODY

W trakcie obozu Uczestnicy mają okazję wziąć udział w przeróżnych konkursach, w których do wygrania będą nagrody. Część wyjątkowych nagród-niespodzianek ogłoszona zostanie dopiero w trakcie obozu.  Specjalną nagrodą - jak w poprzednich sezonach - jest Interkampka, statuetka przyznawana za wyróżniającą się postawę twórczą wśród Kwiatonators. W ten sposób nagradzamy tych, którzy – tak jak Dawid – zarażają pozytywną energią, pasją, ciepłem, chęcią ciągłego rozwoju, a także wsparciem dla innych, talentem i determinacją w dążeniu do spełniania marzeń.
 

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

SUNTAGO - Park of Poland 190zł

Park of Poland SUNTAGO to największy park wodny w Polsce. Zapraszamy na całodzienny wypad, podczas którego będziemy świetnie się bawić w strefie Jamango i oczywiście wypoczywać w strefie Relax. Strefa Jamango to kompleks 18 basenów (m.in. basen z falami, termalny basen na zewnątrz, basen tropikalny, baseny solankowe, basen z hydromasażem i rzeka przygód) oraz 32 zjeżdżalnie o różnym poziomie trudności (m.in. Rainbow Race, Mad Octopus, Jungle Eclipse o długości 320m, Green Mamba, Pirates Playground - idealna dla młodszych dzieci). Podczas pobytu w Suntago skorzystamy również z licznych restauracji i kawiarni, placów zabaw i leżaków. W cenie dojazd autokarem.

Przygodowy Pakiet Obozowy 100zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:
- latarka ręczna z kompletem baterii,
- bidon
- dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł

Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz lekarza obozowego, opiekę ratownika WOPR na kąpielisku i na basenie, Pakiet Kwiatonators, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

 

Dojazdu, dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej). 

Dopłaty:

 • Suntago - park wodny - 190 zł
 • galeria najlepszych zdjęć z obozu – 29,90 zł
 • przygodowy pakiet obozowy - 100 zł
Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Hotel Boss*** pod Warszawą

Komfortowe pokoje 2-3- osobowe z łazienkami. Do dyspozycji kompleks klimatyzowanych sal warsztatowych, Stary Młyn, Karczma Góralska, Klub Retro, chata grillowa, ogrodzony i rozległy teren zielony, boisko sportowe, kręgielnia. Strona hotelu: https://www.hotelboss.pl/

Żwanowiecka 20 
04-849 Warszawa

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 300 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Częstochowa 208zł Gdańsk 228zł
Katowice 228zł Kraków 238zł
Leszno 300zł Łódź 198zł
Poznań 208zł Szczecin 300zł
Toruń 198zł Warszawa 118zł
Warszawa-Hotel Boss 0zł Wrocław 228zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak, wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe na fitness, ciepły sweter, kurtkę przeciwdeszczową, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, ubrania do zajęć suvivalowych
 • ręcznik plażowy i kąpielowy, przybory toaletowe, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • wygodny strój na zajęcia taneczne (sportowe obuwie, legginsy, koszulki, dresy)
 • notatnik i długopis na zajęcia dziennikarskie 
 • ubrania i rekwizyty przydatne na planie klipu i do sesji zdjęciowej  – przed obozem damy znać jakie!