ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
dzien 6-207(1).JPG
dzien 6-207(1).JPG

2099 zł

Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim VIII edycja zimowa

Wiek: 12-19

lokalizacja:
Perła Borów

Najbliższe ferie z Dawidem Kwiatkowskim spędzimy w zupełnie nowym miejscu - urokliwych Borach Tucholskich. Z dala od miejskiego zgiełku będziemy znowu tworzyć, bawić się i spędzać ten magiczny czas w cudownej atmosferze. Zapewniamy oczywiście intensywne warsztaty twórcze oraz mnóstwo wyzwań, muzyki, śmiechu i po prostu niezapomnianego czasu z Najlepszą Ekipą w towarzystwie Kwiatonators.

Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim z sezonu na sezon poszerza horyzonty, dlatego ponownie po pierwszym cyklu warsztatów - zgodnie z własnymi zainteresowaniami - będziecie wybierać swoją specjalizację. W nowopowstałych grupach tworzone będą prezentacje na pokaz finałowy. Twoją największą miłością jest taniec? A może całym Twoim światem jest muzyka? Jakie zajęcia wybierzesz w tym roku?

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

23/01/2022 - 29/01/2022

dostępne rezerwuj > 2099 zł

06/02/2022 - 12/02/2022

dostępne rezerwuj > 2099 zł

13/02/2022 - 19/02/2022

dostępne rezerwuj > 2099 zł

Program

Dawid Kwiatkowski – polski wokalista młodego pokolenia, autor tekstów, osobowość sceniczna, trener muzycznego programu telewizyjnego The Voice Kids (aktualnie już 5 edycji), laureat Bursztynowego Słowika TOP OF THE TOP Sopot Festival 2021 oraz innych prestiżowych nagród branżowych: m.in. zwycięzca Telekamery 2019 w kategorii Juror, Modny Debiut Eska.pl, Odkrycie Roku (Glam Awards 2013), Wokalista Roku (Bravo), Najlepszy Polski Artysta MTV EMA 2014, 2017 oraz Najlepszy Artysta Europy Wschodniej MTV EMA 2014, czterokrotny zwycięzca nagrody NICKELODEON KID’S CHOICE AWARDS i wielu wielu innych. Dawid Kwiatkowski do tej pory zagrał ponad 600 koncertów klubowych i plenerowych. Każdy z koncertów to energetyczne show ze świetnymi muzykami, grane 100% live. Debiutancki album pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. Od 2014 roku kolejno ukazały się płyty: Pop&Roll,  Element trzeci, końcem 2016 anglojęzyczna płyta Countdown, w 2019 roku 13 grzechów niczyich. Ponadto Artysta zajął 3 miejsce w 14. edycji Tańca z Gwiazdami i był jurorem show telewizyjnego SuperDzieciak. Kojarzony jest z takimi markami, jak: PLAY, Reebok, McDonald's, Garnier, Empik, Salonów Media Markt, Puma, Lipton, SMS Audio oraz Saturn, B.U., Republika Kaktusa. Współpracuje również z Fundacją Mam Marzenie.

Obozy dla fanów, którzy chcą rozwijać pod skrzydłami Dawida przeróżne pasje artystyczne, odbywają się z ogromnym powodzeniem od 2014 roku (!) i cieszą się potężnym zainteresowaniem. Dotychczas działaliśmy twórczo w Krynicy-Zdrój, Kazimierzu Dolnym, Wiśle, Ustroniu, Augustowie, Jastrzębiej Górze, Serocku, na Mazurach ,a także w Bułgarii, Chorwacji, dwukrotnie w Grecji oraz trzykrotnie w Hiszpanii. Od 2018 roku organizowane są również wyjazdy 18+ dla starszych fanów.

STREFA TWÓRCZA - WARSZTATY Z PASJĄ

 • warsztaty taneczne z Suzie Pacałowską (taniec nowoczesny i high heels) nowość!
 • warsztaty dziennikarskie z Michałem Dziedzicem
 • warsztaty aktorskie z Olgą Łasak nowość!
 • warsztaty wokalne z Bartkiem Caboniem
 • zajęcia z psychologiem
 • strefa muzyki (dykcja, emisja głosu, studio nagrań, prezentacja sceniczna, covery)
 • fitness i relaksacja

W sezonie zimowym ponownie obowiązywać będą finałowe grupy warsztatowe do wyboru. Każdy Uczestnik weźmie udział w pełnym cyklu warsztatów tj. 4 x 1,5h (warsztaty dziennikarskie, aktorskie, taneczne, wokalne), po czym wybierze wariant warsztatów zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Podczas kolejnych 4h intensywnych warsztatów każda grupa przygotuje prezentację na pokaz finałowy.

STREFA DAWIDA KWIATKOWSKIEGO I KWIATONATORS

 • spotkanie konferencyjne z Dawidem Kwiatkowskim: rozmowy o koncertach, nowej płycie, planach muzycznych, fanach, podróżach i programach telewizyjnych
 • nagrywanie wyjątkowej piosenki obozowej
 • Kwiatonators GO – zimowa edycja
 • Voice of Kwiatonators & Talent Show
 • tematyczna sesja zdjęciowa z Idolem
 • wyjątkowy koncert akustyczny Dawida Kwiatkowskiego
 • Strefa Kwiatonators, czyli eventy twórcze i akcje-niespodzianki 
 • Pokaz Finałowy: podsumowanie warsztatowych działań twórczych, premiera piosenki, koncerty, show taneczne, projekcje filmów, wyniki konkursów i rozdanie nagród 

STREFA CHILL & PARTY

 • Lip Sync Battle
 • impreza taneczna
 • przebojowe karaoke
 • zimowa gra terenowa
 • gry planszowe i towarzyskie
 • kino muzyczne

KONKURSY I NAGRODY

W trakcie obozu Uczestnicy mają okazję wziąć udział w przeróżnych konkursach, w których do wygrania będą oczywiście nagrody. Część wyjątkowych nagród-niespodzianek ogłoszona zostanie dopiero w trakcie obozu. Specjalną nagrodą jest Interkampka, statuetka przyznawana za wyróżniającą się postawę twórczą Kwiatonators. W ten sposób nagradzamy tych, którzy tak, jak Dawid - zarażają pozytywną energią, pasją, ciepłem, chęcią ciągłego rozwoju, a także wsparciem dla innych, talentem i determinacją w dążeniu do spełniania marzeń.

POKAZ FINAŁOWY

To ostatni, wspólny wieczór pełen muzyki, twórczych porywów, artystycznych uniesień i pięknych emocji. W scenariuszu: przegląd warsztatowych działań twórczych Kwiatonators, premiera piosenki obozowej i prezentacja efektów sesji zdjęciowej, a także wyjątkowy koncert akustyczny Dawida Kwiatkowskiego.

PAKIET KWIATONATORS

Każdy Uczestnik otrzymuje pakiet pamiątkowej kolekcji  obozowej, zawierający T-shirt, opaskę na nadgarstek i gadżet-niespodziankę.

 

 

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wyżywienie w hotelu od obiadu pierwszego dnia, do śniadania dnia ostatniego. Suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł

Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej, opiekę medyczną, pakiet Kwiatonators, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

Dojazdu i galerii najlepszych zdjęć.

Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Perła Borów

Ośrodek Perła Borów znajduje się w zielonym sercu uwielbianych Borów Tucholskich. Malowniczy las i pobliskie jezioro zapewniają ciszę i wakacyjny relaks. Na terenie obiektu znajdują się sale zajęciowe (także z lustrami), strefa SPA i rehabilitacji, sala nowoczesna restauracja. Do dyspozycji gości również blisko 3 hektarowy teren zewnętrzny otoczony ścianą lasu, na którym znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe, pole do paintballa, parking oraz wiata grillowa. Pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami.

Strona obiektu
www.perlaborow.pl

Dębowa 11, 86-150 Tleń

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami na adres podany przy rezerwacji).

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii.Dojazd negocjowany ze Szczecina realizowany będzie przy min. 5 osobach.

 

Gdańsk 180zł Katowice 240zł
Kraków 230zł Łódź 200zł
Poznań 180zł Szczecin 250zł
Tleń 0zł Toruń 100zł
Warszawa 220zł Wrocław 240zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL
 • wygodny strój na zajęcia taneczne (sportowe obuwie, legginsy, koszulki, dresy)
 • ubrania i dodatki przydatne do stylizacji na sesję zdjęciową – przed obozem damy znać jakie!
 • czapkę, szalik, rękawiczki, ciepłą kurtkę i wygodne buty zimowe
 • notatnik i długopis na warsztaty dziennikarskie
 • odzież na różne temperatury
 • przybory toaletowe i ręcznik
 • mały plecak na wyjścia
 • własny bidon na wodę