Świąteczne spotkania firmowe

Wiek: 0-99 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.

Wybrana impreza jest organizowana na żądanie i jest przygotowywana indywidualnie na potrzeby klienta, Skorzystaj z poniższego przycisku, aby skontaktować się z nami w celu uzgodnienia szczegółów

Zapytaj
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 0 lat do 99 lat
Opis

...kiedy święta zbliżają się wielkimi krokami, pora zaplanować świąteczne spotkanie firmowe dla swoich pracowników. Aby ten niezapomniany świąteczny wieczór żył w ich pamięci przez cały następny rok, zorganizuj go razem z nami...

Opis programu


Wizyta Mikołaja, chyba wszystkim kojarzy się z rozdawaniem prezentów i dobrą zabawą. Aby uatrakcyjnić atmosferę świątecznego spotkania przygotowaliśmy dla Was program świąteczny, urozmaicony okolicznościowymi konkursami i zabawami.

Propozycja 1: Mikołaj prowadzi zabawy i konkursy

Niestety czasy, w których prezenty dostaje się za piosenkę lub wierszyk, już dawno minęły! Teraz uczestnicy świątecznego spotkania będą musieli wykazać się w zmaganiach przygotowanych przez Świętego. Warunkiem otrzymania prezentu od Mikołaja będzie wzięcie udziału w konkursach, wśród których między innymi:
- produkcja najdłuższego łańcucha choinkowego,
- ugniatanie świątecznego piernika na czas,
- karmienie renifera marchewką,
- łapanie płatków śniegu na laskę Św. Mikołaja,
- taniec ze sztucznym brzuchem Św. Mikołaja,
- i wiele innych.

Propozycja 2: Świąteczna wyprawa w poszukiwaniu prezentów

Mikołaj w towarzystwie Elfów i Śnieżynek zaprosi wszystkich do wzięcia udziału w wielkiej świątecznej wyprawie w poszukiwaniu zaginionych prezentów. Uczestnicy spotkania zostaną podzieleni na mniejsze grupy, w których będą musieli sprostać kilku mikołajowym zadaniom. Zadania te nie będą łatwe, jednak odrobina współpracy, dobry humor i niecodzienne pomysły na pewno pomogą rozwiązać zagadkę.

Na swojej drodze śmiałkowie będą musieli zmierzyć się z zadaniami takimi jak:
- budowanie jak najwyższej wieży z prezentów,
- podróż w saneczkowym zaprzęgu Św. Mikołaja,
- mikołajowy slalom gigant na nartach wieloosobowych,
- transport prezentów w fabryce Św. Mikołaja,
- przeciskanie się w kominie z workiem prezentów
- lub wieloma innymi.

Po wykonaniu wszystkich zadań uczestnicy świątecznego spotkania będą mogli cieszyć się z odnalezionych prezentów, a Mikołaj ze swoją świtą obieca, że za rok na pewno tam wróci z kolejnym świątecznym wyzwaniem.

Ilość przeprowadzonych konkurencji oraz czas trwania spotkania, zawsze dobieramy odpowiednio do wielkości grupy i warunków, w których odbywa się spotkanie.

Pełną ofertę znajdą Państwo pod adresem:

http://www.mikolaj24.pl/imprezy_firmowe.html

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji złóż zapytanie ofertowe, wyślij maila na adres m.boniec@kompas.pl lub zadzwoń 696 40 32 32.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Warszawa . Samolot 00:00 00:00 0 PLN
Brak dostępnych hoteli