Wieczory tematyczne

Wiek: 0-99 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.

Wybrana impreza jest organizowana na żądanie i jest przygotowywana indywidualnie na potrzeby klienta, Skorzystaj z poniższego przycisku, aby skontaktować się z nami w celu uzgodnienia szczegółów

Zapytaj
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 0 lat do 99 lat
Opis

...Przenieś się z nami w zupełnie inny świat i baw się beztrosko do białego rana...Wygraj beczkę piwa u Starego Pirata, pokaż innym jak chodzisz po rozżarzonych węglach, złap dzikiego mustanga za pomocą lasso i pokonaj kosmitów laserowym mieczem...

 

Opis programu


Wieczory tematyczne to doskonała propozycja na urozmaicenie wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń oraz spotkań firmowych. Odpowiednio dobrana fabuła spowoduje, że nawet ci, którzy zazwyczaj podpierają ściany, chętnie wciągną się  w zabawę.  Starannie przygotowana scenografia, dopasowana muzyka, aktorzy, tancerze, konferansjerzy oraz prowadzone przez nich konkursy - dzięki temu łatwo oderwiecie się od codziennych zajęć . 

Oto tematy oferowanych przez nas wieczorów:

BAL PRZODOWNIKA PRACY
„Koleżanki i Koledzy, realizacja nakreślonych zadań programowych tego wieczoru spełni istotną rolę w kształtowaniu dalszych kierunków rozwoju naszej organizacji…”
Parady przemówień, archiwalne fragmenty filmów, Dzienników Telewizyjnych, wspomnienia, anegdoty, gazetki zakładowe, plakaty, kartki i wiele, wiele innych. Tego wieczoru spojrzymy z przymrużeniem oka na typowe ikony czasów PRL. Podczas zabawy goście uczestniczyć będą w rozmaitych konkursach prowadzonych przez Towarzysza Mrównicę, Zakładową Sprzątaczkę oraz Milicjanta – „No to zdrowie na budowie”, konkurs prania tetrowych pieluch w proszku ixi65, wyścig w butach Relax, to tylko niektóre z nich. Oprawę muzyczną wieczoru stanowić będą utwory z lat 50. 60., 70. i 80. Ta niezwykle humorystyczna zabawa adresowana jest do wszystkich, niezależnie od wieku i stosunku do owych czasów. (powrót do listy wieczorów)

MORSKIE OPOWIEŚCI
Zapraszamy na niezapomniany rejs wśród nieokrzesanych piratów Jednookiego Jacka. Rzucamy kotwicę i wchodzimy na pokład „Czarnej Perły”, gdzie stare wilki morskie zachęcają uczestników do wspólnej pirackiej zabawy. Przybyłych gości wita sam Jednooki Jack. Wstęp na pokład pirackiej fregaty mają tylko Ci śmiałkowie, którzy przejdą po ruchomym trapie. Ci, którym ta sztuka się nie powiedzie będą musieli oddać coś ze swojej sakwy. Częstując gości grogiem i rumem piraci prowadzą liczne morskie zmagania: wbijanie śledzia, walka na bomie, regaty łódek z papieru, przeciąganie liny i wiele innych. Całość zabawy toczy się oczywiście przy muzyce Shanties. A do tego tańce i hulanki pirackie. (powrót do listy wieczorów)

UCZTA RZYMSKA
Przyszedł czas na ucztę w stylowej komnacie cesarskiego pałacu. Zaproszeni goście, ubrani w togi, z wieńcami oliwnymi na głowach zasiądą do suto zastawionych stołów. Ostro przyprawione mięsiwa, ryby, sery, chleb, oliwki, owoce i oczywiście wino… wszystko w takich ilościach, aby jak przystało na prawdziwą rzymską ucztę, każdy mógł się napić i najeść do woli. Po posiłku Cezar w asyście uroczych Westalek zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy przy muzyce. W przerwach goście wezmą udział w szeregu występów i konkursów. W programie między innymi: odegranie scenki teatralnej, składanie ofiary bogom, występ akrobaty, wyścigi lektyk i rydwanów, konkurs rzymskich legionów – układanie formacji „żółwia” oraz interaktywne walki gladiatorów. (powrót do listy wieczorów)

HAWAJSKA NOC
Panowie w kwiecistych koszulach, panie w spódnicach z trzciny, kolorowe girlandy na szyjach i kwiaty we włosach… Do tego egzotyczna muzyka i sceneria tropikalnej wyspy, którą tworzą palmy, kwieciste girlandy, lampiony, owoce oraz kolorowe drinki z palemką. Marzyciele znajdą także kącik, w którym będą mogli „pobujać w obłokach” leżąc w wygodnym hamaku pod parasolem. Tej niezwykle klimatycznej zabawie towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje – występ barmański oraz pokaz i nauka tańca Hula, a także konkursy – w jedzeniu pizzy hawajskiej na czas, poławianiu pereł oraz przejściu pod poprzeczką. Hawajska noc to doskonały pomysł na ciepły, letni wieczór. (powrót do listy wieczorów)

BARDZO DZIKI ZACHÓD
Na naszym „Bardzo Dzikim Zachodzie” wieczorami wszyscy spotykają się w saloonach – kowboje, rewolwerowcy, zbiegli bandyci, farmerzy, damy do towarzystwa, a nawet Indianie. Goście naszego saloonu przebrani za postaci rodem z westernów wezmą udział w prawdziwej zabawie country. W przerwie szaleństw na parkiecie zaproponujemy wszystkim dodatkowe atrakcje, tj.: nauka tańca Western Polka oraz zabawa „Old McDonald had a farm…”. Nad porządkiem całej zabawy pieczę sprawuje szeryf McCornic oraz jego zastępca John, którzy zaproszą uczestników do udziału w typowych konkurencjach Dzikiego Zachodu – strzelanie z łuków i rewolwerów, rzut podkową, łapanie mustanga na lasso oraz budowanie wigwamów i tipi. Na zakończenie imprezy odpalona zostanie symboliczna „fajka pokoju”.
(powrót do listy wieczorów)

GORĄCE LATYNOSKIE RYTMY
Znajomość kilku podstawowych kroków tanecznych jest zawsze w dobrym tonie. A jeśli są to kroki najgorętszych tańców latynoamerykańskich, takich jak salsa, samba, rumba, czy cha-cha, da nam to gwarancję udanej zabawy. Zapraszamy wszystkich na taneczną noc z pokazami i warsztatami tanecznymi. W trakcie wieczoru profesjonalni tancerze zaprezentują gościom przygotowane układy choreograficzne, a także zaproszą wszystkich do nauki tańca połączonej z licznymi animacjami. Zapewniamy, że ta dynamiczna muzyka, korowody kolorowych, egzotycznych strojów i ekscytujący taniec stworzą niewiarygodne show, które wszystkim bez wyjątku doda mnóstwo pozytywnej energii.
(powrót do listy wieczorów)

KOSMO PARTY
Zapraszamy wszystkich na międzygalaktyczną zabawę w kosmosie. Członkowie „Kosmicznej Załogi”, w strojach ufoludków, wyruszą na pokładzie naszego statku w misję specjalną poza ziemską orbitę. Kosmiczną przestrzeń całej zabawy stanowić będą świecące ukwiały, galaktyczny pył, odblaskowe balony oraz srebrno-zielone dekoracje. Odpowiednią oprawę muzyczną zajmie się profesjonalny Kosmo-DJ. Podczas swojej misji załoga odwiedzi kilka stacji kosmicznych NASA, na których będzie musiała wziąć udział w kilku potyczkach i konkursach. Oto niektóre z nich: walka na miecze świetlne, kosmiczny mecz, gwiezdne kalambury, wyścig latających spodków oraz kosmiczne zagadki „Z archiwum X”. W poszczególnych konkurencjach do wygrania będą zielone i niebieskie życiodajne koktajle, także jak mawiali rycerze Jedy – „Niech moc będzie z Wami!” (powrót do listy wieczorów)

STRASZYDŁA
Duchy, wampiry, wiedźmy i inne straszydła. Tego wieczoru wprowadzimy wszystkich w świat postaci z najgorszych sennych koszmarów, istot nadprzyrodzonych, nocnych zjaw i mar. Wszystkie strachy ruszą w chocholi taniec, a przygrywać im będzie DJ Wamp. W międzyczasie zagrają też z diabłem w kości, potrenują wbijanie osinowych kołków, przeciągną czarci łańcuch i wypiją hektolitry diabelskiego specyfiku. Gwarantujemy, że po takim wieczorze cienie miejskich zaułków nigdy już nie będą tak samo puste... (powrót do listy wieczorów)

WIECZÓR ETNICZNY
Gra na bębnach, plemienne tańce i rytualne śpiewy… dzięki tym elementom odbędziecie Państwo prawdziwą muzyczną podróż dookoła świata. Teraz zgłębianie tajemnic kultur etnicznych Afryki, Azji, Australii oraz obu Ameryk stoi przed Państwem otworem. W trakcie zajęć przeprowadzonych zostanie kilka animacji, które łączyć się będą w jedną, spójną całość w finałowym spektaklu. Niepowtarzalna okazja by poznać indyjską mantrę, afrykańską religię Voodoo, czy indiański taniec deszczu. (powrót do listy wieczorów)

WIECZÓR SZKOCKI
„O Szkotach krążą liczne dowcipy wyśmiewające ich materializm, ale może lepiej tę narodową cechę nazwać zaradnością? Niewątpliwie to zdolny naród. To stąd wywodzi się Alexander Graham Bell, który wymyślił telefon, noblista Alexander Fleming - odkrywca penicyliny, czy pisarz Arthur C. Doyle - twórca postaci „Sherlocka Holmesa”. Te i wiele innych, cennych informacji będzie można poznać podczas naszego wieczoru szkockiego. Całość prowadzona jest przez potomka klanu Mc Donald’s, który ubrany w szkocki kilt opowiada anegdoty o Szkocji, jej historii i oczywiście szkockie dowcipy. Od czasu do czasu przygrywa zgromadzonym gościom na dudzie i zaprasza do wspólnej zabawy. W programie wieczoru między innymi: „Whisky Trawl” – wykład poświęcony whisky połączony z degustacją, nauka gry na dudzie, pokaz oraz nauka tańców szkockich. Specjalnie dla gości przeprowadzone zostaną także typowe szkockie konkursy, tj.: składanie kiltu, picie piwa na czas, siłowanie na rękę oraz przyrządzanie przysmaku „Haggis”. (powrót do listy wieczorów)

FIRE NIGHT
Dzięki swemu pięknu oraz niepohamowanej mocy ogień zawsze fascynował ludzkość. Nasi artyści to ludzie, którzy wiedzą, co znaczy z nim igrać. Zaprezentowane podczas pokazu umiejętności połykania ognia, żonglerki, kręcenia płonącymi wachlarzami i łańcuchami zahipnotyzują każdego. Oprócz pokazu program naszej „ognistej nocy” zawiera w scenariuszu także warsztat „fire dance” – tańca z ogniem lub warsztat „fire walking”, czyli chodzenia po rozżarzonych węglach. Tej nocy wszyscy chętni nauczą się tańczyć z ogniem, zionąć nim, a także sprawdzą spacerując po płonącym dywanie jak daleko sięgają granice ludzkiej odwagi i wytrzymałości. Będzie naprawdę gorąco! (powrót do listy wieczorów)

INTERAKTYWNA NOC MUZYCZNA
Co zrobić by tradycyjna dyskoteka stała się niecodzienną imprezą? Nic prostszego! Wystarczy wpleść w jej program kilka ciekawych interaktywnych zabaw i ten klasyczny wieczór stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Podczas naszej „Interaktywnej Nocy Muzycznej” wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w śpiewaniu karaoke, tańcu na macie tanecznej oraz grze na multimedialnej gitarze największych rockowych hitów. W odkrywaniu i rozwijaniu tych talentów pomoże gościom niezastąpiony sprzęt elektroniczny. Dzięki niemu każdy będzie mógł oglądać swoje poczynania, a także poczynania kolegów i koleżanek na żywo lub na dużym ekranie. Artystyczne występy przyniosą na pewno mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy zarówno uczestnikom, jak i obserwatorom. Udana zabawa gwarantowana!(powrót do listy wieczorów)

POKAZ BARMAŃSKI – „ŚWIAT W ZASIĘGU RĘKI”
Czy byli Państwo kiedyś na konferencji w Szkocji, Moskwie lub Meksyku? Nie? Z nami jest to możliwe! Możemy dla Państwa zorganizować bardzo atrakcyjne przyjęcie tematyczne połączone z pokazem barmańskim. Zaczynając od chłodnej i dzikiej Szkocji, poprzez Francję, Rosję, aż po gorącą Kubę. Niepowtarzalne stroje, autentyczne historie, degustacje rodzimego alkoholu, oraz narodowych koktajli danego regionu pozwolą przenieść Państwa w tamte miejsca. Mamy przyjemność zaproponować Państwu: "Różnorodność Brazylii", "Hawajskie party", "Skarby Meksyku", "Szkocki wieczór", "W krainie Celtów", "Pasma Górskie Peru", "Winnym szlakiem, podróż przez Francję”, "Jeden Kontynent - Dwa Światy - Ameryka Północna" oraz "Śladami Wikingów". Wykład kończy się niezwykle widowiskowym pokazem barmańskim flair w duecie. (powrót do listy wieczorów)

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji złóż zapytanie ofertowe, wyślij maila na adres m.boniec@kompas.pl lub zadzwoń (058) 303 18 78.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Warszawa . Samolot 00:00 00:00 0 PLN
Brak dostępnych hoteli