ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Od Wenecji po Capri..jpg
Od Wenecji po Capri..jpg

2670 zł

Włochy - Od Wenecji po Capri. Obóz turystyczno-wypoczynkowy

Wiek: 12-18

lokalizacja:
Hotel La Costiera****

organizator:
ATAS SP. Z O.O.

Przeżyj niezwykłą przygodę w kraju pasty i pizzy! wink Obóz „Od Wenecji po Capri” to połączenie aktywnego zwiedzania z relaksem na plaży. Z nami odkryjesz najciekawsze włoskie miasta, zażyjesz kąpieli słonecznych i rozerwiesz się w legendarnym Parku Rozrywki Gardaland.

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

30/06/2022 - 10/07/2022

niedostępny 2670 zł

07/07/2022 - 17/07/2022

Brak miejsc 2670 zł

14/07/2022 - 24/07/2022

Brak miejsc 2670 zł

21/07/2022 - 31/07/2022

Brak miejsc 2670 zł

28/07/2022 - 07/08/2022

Brak miejsc 2670 zł

04/08/2022 - 14/08/2022

Brak miejsc 2670 zł

Program

1 DZIEŃ Wyjazd z Polski, przejazd przez Czechy i Austrię w kierunku Włoch zgodnie z rozkładem jazdy. Postój na kolację przed granicą.

2 DZIEŃ W godzinach porannych przyjazd do WENECJI. Rejs na plac św. Marka. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem w języku polski. Wejście do Bazyliki św. Marka (Uwaga! Wymagany odpowiedni strój: zakryte ramiona, długie spodnie/spódnica). Spacer od Pałacu Dożów, obok Dzwonnicy św. Marka, Loggetty, Wieży Zegarowej, Siedziby Prokuratorów: Starej i Nowej, Skrzydła Napoleona, Biblioteki do Ponte Rialto. Przejazd do hotelu.

3 DZIEŃ Przejazd do FLORENCJI. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem w języku polskim. Spacer po Piazza del Duomo obok baptysterium z Drzwiami Raju, wejście do katedry Santa Maria del Fiore. Kontynuacja spaceru obok wieży Giotta, przez Piazza della Signoria przy Palazzo Vecchio, do Ponte Vecchio - Mostu Złotników. Przejazd do hotelu.

4 DZIEŃ Przejazd do RZYMU. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem w języku polskim. Spacer od Koloseum do Kapitolu: przejście obok Łuku Konstantyna, Forum Romanum, Łuku Septymiusza Severa, Placu Weneckiego z Ołtarzem Ojczyzny, Panteon, Fontanna di Trevi, następnie Schody Hiszpańskie. Przejazd do hotelu.

5 DZIEŃ Przejazd do MONTE CASSINO. Zwiedzanie klasztoru św. Benedykta i cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd w okolice Neapolu, zakwaterowanie w hotelu w porze obiadu.

6-8 DZIEŃ Pobyt w pobliżu Neapolu. W czasie pobytu program rekreacyjny, gry i zabawy na plaży, kąpiele w morzu pod opieką miejscowego ratownika, a także wycieczki: POMPEJE (zwiedzanie z przewodnikiem), rejs na wyspę CAPRI (wjazd kolejką, spacer po mieście i po ogrodach Augusta).

9 DZIEŃ Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd w kierunku Werony. Zwiedzanie WERONY. W programie: amfiteatr rzymski, balkon i Dom Julii z zewnątrz. Przejazd do hotelu.

10 DZIEŃ Przejazd do Parku Rozrywki Gardaland – całodzienna zabawa. Wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd przez Austrię i Czechy. 

11 DZIEŃ Powrót do Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Uwaga - obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione. Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie. Z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 z przyczyn niezależnych od biura niektóre punkty programu mogą nie zostać zrealizowane

Z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 z przyczyn niezależnych od biura niektóre punkty programu mogą nie zostać zrealizowane

W przypadku braku minimalnej liczby osób wynoszącej 35, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

Wyżywienie

Śniadanie w formie bufetu - cornetti, ciastka, sucharki, dżem, nutella, chleb, wędlina, ser, kawa, mleko, soki i woda, obiad 2-daniowy+ deser + woda w dzbankach i kolacja 1-daniowa + deser + woda w dzbankach.

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Pakiet kwarantanna 80zł

Zabezpieczenie na wypadek kwarantanny Uczestnika, uniemożliwiającej wyjazd na obóz. Zyskują Państwo:

 • gwarancję bezkosztowej zmiany terminu imprezy w przypadku kwarantanny bądź izolacji przed wyjazdem
 • możliwość zmiany imprezy na inną z oferty ATAS, jeżeli zmiana terminu pierwotnej imprezy nie jest możliwa
 • voucher w wysokości 100% wpłaconych na poczet imprezy środków do wykorzystania w 2022 roku jeżeli zmiana nie będzie możliwa
 • brak konieczności rezygnacji z wyjazdu i wiążących się z nią kosztów
Ubezpieczenie UNIQA KR Włochy 95zł

Ubezpieczenie UNIQA KR (koszty rezygnacji). Chroni Uczestnika w przypadku zachorowania na COVID-19, nie zabezpiecza go jednak w przypadku skierowania na kwarantannę lub izolację domową. Uwaga: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.

Ubezpieczenie UNIQA KL Włochy 275zł

Ubezpieczenie kosztów leczenia dla osób przewlekle chorych

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera
 • obowiązkową dopłatę na TFG i TFP (20 PLN )
 • przejazd autokarem
 • 4 noclegi w okolicach Neapolu z wyżywieniem 3 razy dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • 4 noclegi tranzytowe we Włoszech z wyżywieniem 2 razy dziennie (obiadokolacja, śniadanie)
 • wyżywienie: świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją drugiego dnia imprezy a kończą się śniadaniem dziesiątego dnia imprezy
 • opieka kierownika-pilota i wychowawców
 • ubezpieczenie UNIQA (NNW, KL, bagaż
 • 0-200 PLN dopłata za wyjazd z poszczególnych miast Polski (patrz rozkład jazdy)
 • 95 PLN - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny). Uwaga: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • 275 PLN - ubezpieczenie KL dla osób przewlekle chorych
 • 80 PLN - pakiet kwarantanna (dla chętnych)

Płatne w autokarze:

 • 150 EUR koszty wstępów, komunikacji miejskiej, wjazdy do miast, usługi przewodnickie, woda do posiłków i realizacja programu
 • 10 EUR kaucja zwrotna za hotel

LOKALIZACJA I DOJAZD

Hotel La Costiera****

Hotel La Costiera****  w Giugliano in Campania. Hotel położony jest zaledwie 650 metrów od plaży, 30 km na zachód od Neapolu. Obiekt oferuje komfortowe pokoje wyposażone w klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz kanałów pay-per-view. Wi-fi i klimatyzacja w cenie. Podłogi w pokojach wyłożone są kafelkami. Zakwaterowanie: pokoje 3- i 4-os. z oddzielnymi łóżkami, łazienką z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.

http://www.lacostierahotel.it/

Hotele tranzytowe – hotele 3*, pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami.

 

Hotel La Costiera

Via Domitiana km46, Varcaturo

Włochy

Jeździmy komfortowymi autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację oraz DVD. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek. Miejsca w autokarach są nienumerowane. Autokar docelowy jedzie na trasie Katowice-Włochy-Katowice.

 

Prosimy o zabranie jednego, średniej wielkości bagażu głównego (zalecany rozmiar 65 x 40 x 25 cm) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego

 

Wyjazd z poszczególnych miast w wybranych turnusach:

Warszawa, Łódź, Częstochowa, Katowice: wszystkie turnusy.

Gdańsk, Lublin, Poznań, Kraków, Wrocław: 07.07-17.07.2022,  21.07-31.07.2022,  04.08-14.08.2022.

 

Zorganizowany transport do autokaru docelowego (realizowany w wybranych turnusach, różnymi środkami transportu – PKS, PKP, bus – zawsze pod opieką konwojenta). Miejsce zbiórki, godzina odjazdu i środek transportu podane zostaną na tydzień przed wyjazdem. Uwaga: W przypadku transportu PKP należy zabrać ważną legitymację szkolną.

 

Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

 

Uwaga! W związku z COVID-19 uczestników obozu obowiązują zasady wjazdu do poszczególnych krajów publikowane na www.gov.pl

 

Częstochowa 0zł Gdańsk 200zł
Katowice 0zł Kraków 100zł
Lublin 100zł Łódź 0zł
Poznań 150zł Warszawa 0zł
Wrocław 100zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • dokumenty: ważny paszport lub dowód osobisty oraz legitymację szkolną
 • zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ
 • zapas lekarstw, szczególnie jeśli bierzesz je stale
 • kieszonkowe – sugerowane min. 10 EUR na dzień
 • mały podręczny plecak
 • ręczniki i kosmetyki
 • nakrycie głowy
 • napoje i kanapki na drogę (plus ok. 50 PLN na obiad przed granicą oraz na śniadanie w drodze powrotnej)
 • wygodne buty i strój sportowy
 • sweter i kurtkę przeciwdeszczową – w lecie mogą również zdarzyć się chłodniejsze dni
 • małą poduszkę na podróż autokarem
 • krem przeciwsłoneczny z filtrem