Zajęcia w powietrzu

Wiek: 0-99 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.

Wybrana impreza jest organizowana na żądanie i jest przygotowywana indywidualnie na potrzeby klienta, Skorzystaj z poniższego przycisku, aby skontaktować się z nami w celu uzgodnienia szczegółów

Zapytaj
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 0 lat do 99 lat
Opis

…cisza, spokój, piękne widoki i lekki szum skrzydeł - loty widokowe balonem, paralotnią, szybowcem czy samolotem, mogą być doskonałą formą nagradzania pracowników a także emocjonującą przygodą podczas imprezy integracyjnej. Miłośnikom silniejszych wrażeń polecamy różne formy skoków w przestworza...
 

Opis programu


Poniżej atrakcje, które możemy zorganizować dla Ciebie w powietrzu!

Paralotnie
Poczuj się naprawdę wolnym! Paralotnie to jeden z najprostszych sposób swobodnego latania. Sport ten zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Na paralotni może latać każdy. Do wystartowania nie jest wymagana duża sprawność fizyczna, bowiem w powietrze wznosimy się dzięki specjalnym wyciągarkom. Organizujemy loty w tandemie oraz samodzielne (po wcześniejszym szkoleniu).

Balony
Cisza, spokój i piękne widoki. Loty balonem mogą być oryginalną nagrodą, wyróżnieniem dla pracowników lub gości firmy, a także wielką atrakcją podczas spotkań integracyjnych. Podziwianie malowniczych widoków oraz tajniki latania przy wykorzystaniu jedynie wiatru, na pewno pozostaną na długo w pamięci uczestników. Na powłoce balonu oraz na koszu istnieje możliwość przyczepienia logo firmy.

Skoki spadochronowe w tandemie
Szukasz mocnych wrażeń? Zapraszamy do oddania skoku spadochronowego w tandemie. To bardzo przyjemna forma rekreacji, zapewniająca dużą dawkę adrenaliny, przy minimalnym stresie i pełnym bezpieczeństwie. Do tego typów skoków używamy najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów spadochronowych.

Szybowce
W podniebnych przestworzach tylko lekki szum skrzydeł, zakłóca nieziemską ciszę swobodnego latania. Brak silnika i związanego z nim hałasu, pozwala skupić się jedynie na malowniczych widokach, a przeciążenia i emocje podczas wykonania beczki są takie same jak w samolotach.

Motolotnie
Szum powietrznych skrzydeł oraz szybko umykająca w dole ziemia, mogą dostarczyć każdemu niezapomnianych wrażeń. Podczas naszych zajęć możesz stać się na chwilę pilotem tego statku powietrznego. Oczywiście loty odbywają się zawsze w obecności doświadczonego instruktora.

Skoki bungee
To prawdziwe wyzwanie dla miłośników adrenaliny! Dla tych, którzy uważają, że spróbowali już wszystkiego! Od momentu, gdy staniesz na krawędzi do momentu, kiedy wreszcie rzucisz się w czeluść, ciśnienie będzie stale rosło! Po skoku możesz powiedzieć, że spróbowałeś wszystkiego.

Skoki na siatkę
Czy można skoczyć z dużej wysokości bez liny, uprzęży czy spadochronu a przy tym bezpiecznie wylądować? Można! Wszystkich poszukujących mocnych wrażeń zapraszamy do oddania skoku na siatkę. Uczestnik wyskakuje z kosza (15 – 20 metrów swobodnego lotu) i swobodnie spada na rozpiętą pod koszem siatkę. Adrenalina gwarantowana!

Loty widokowe samolotem lub helikopterem
Każdy, kto ma ochotę popatrzeć na Ziemię z lotu ptaka, może wzbić się z nami w przestworza. Loty widokowe to doskonała okazja, aby dosłownego „oderwać się od codzienności”. Przepiękne widoki, uczucie wolności i związane z lotem emocje, na długo pozostają w pamięci naszych klientów.

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji złóż zapytanie ofertowe, wyślij maila na adres m.boniec@kompas.pl lub zadzwoń 696 40 32 32.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Warszawa . Samolot 00:00 00:00 0 PLN
Brak dostępnych hoteli