Zimowa Japońska Przygoda z Mangą

Wiek: 13-19 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
LP. KOD TERMIN CENA
1. ZMA 14.01-20.01.2018 - -
2. ZMA 28.01-03.02.2018 - -
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 13 lat do 19 lat
Opis

Jeśli kręci Cię niezwykły świat mangi i anime, chcesz spróbować swoich sił w japońskim, zrobić sushi i wziąć udział w cosplayu – musisz być z nami w najbliższe ferie! Tutaj spotkasz mangowców takich jak Ty i właśnie tutaj rozwiniesz swoje pasje!

 

Opis programu

Warsztaty komiksu. Zasmakuj tworzenia mangi od podstaw! Nauka rysowania komiksów, kadrowania, kolorowania postaci i tła, doskonalenie różnych technik twórczych, komiksowe pojedynki, kultowi bohaterowie i autorzy mangi.

Pismo i mowa japońska. Czyli mini kurs kaligrafii (sho-do) oraz podstawy alfabetów japońskich. Uczestnicy dowiedzą się, jak z normalnych obrazków tworzyły się znaki Kanji (jeden znak – jedna idea) oraz poznają sposób pisania i czytania japońskich słów.

Warsztaty sztuki i kultury japońskiej. Zapraszamy na kulturoznawczą wycieczkę po Japonii! W programie m.in. japońskie legendy i mity, ciekawe obyczaje i święta, tworzenie origami, elementy sztuki i kultury tradycyjnej oraz popkulturowe trendy nowoczesnej Japonii.

Kuchnia japońska. Poznaj dietę zapaśników sumo, sztukę parzenia herbaty, tajniki przyrządzania sushi. W programie warsztaty sushi i poczęstunek.

Cosplay. Wyrazista kreacja, szczypta pikanterii, umiejętne wcielenie się w rolę… Cosplay to okazja na przeistaczanie się w ulubioną postać z mangi, anime bądź ukochanej gry. Efekty cosplay zostaną uwiecznione podczas pamiątkowej sesji fotograficznej!

Wyjątkowy motyw przewodni. Każdy sensei ma inne doświadczenia, pasje i ulubione tematy, dlatego każdy obóz posiada wyjątkowy motyw przewodni. Przekonaj się, jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem!

Strefa relaksu. W wolnych chwilach zapraszamy na odpoczynek przy ciekawych grach planszowych (Neuroshima Hex, Jungle Speed, Ghost Stories itp.) i karcianych (m.in. Bang!, Munchkin, Dixit, Goblins: Epic Death), dyskoteki, gry i zabawy integracyjne, maratony anime, turnieje na konsolach PS3 i PS4, karaoke i wiele innych atrakcji.

Zakopane zimą! W wolnej chwili górskie spacery z widokiem na Tatry, Zakopane w pigułce, śnieżne bitwy oraz shopping na Krupówkach.

 

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna się obiadem, a kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Cena zawiera

Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie  4 razy dziennie,  realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

Cena nie zawiera

Dojazdu.

 

Co zabrać
  • poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
  • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL
  • czapkę, szalik, rękawiczki, ciepłą kurtkę i buty zimowe
  • przybory toaletowe i ręcznik kąpielowy
  • mały plecak na wyjścia
  • krem na mróz z filtrem UV
  • mile widziany fartuch malarski i propozycje ulubionych anime

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami).

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii.

 

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Murzasichle Dom pod Lasem, ul. Sądelska 127a, 34-531 Murzasichle Własny 14:00 10:00 0 PLN
2 Warszawa (I turnus) . Łączony 00:00 00:00 188 PLN
3 Wrocław (I turnus) . Łączony 00:00 00:00 178 PLN
4 Szczecin (I turnus) . Łączony 00:00 00:00 188 PLN
5 Opole (I turnus) . Łączony 00:00 00:00 158 PLN
6 Gdańsk (II turnus) . Łączony 00:00 00:00 188 PLN
7 Łódź (II turnus) . Łączony 00:00 00:00 168 PLN
8 Katowice (II turnus) . Łączony 00:00 00:00 108 PLN

Dom pod Lasem

Dom pod Lasem. Niezwykle klimatyczny pensjonat znajdujący się w najwyżej położonym punkcie miejscowości Murzasichle (k. Zakopanego), skąd roztacza się przepiękny widok na Tatry Słowackie, Wysokie i Giewont. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4- i 5-osobowych z łazienkami. Pensjonat ma własną stołówkę, sale świetlicowe, dużo zielonego terenu, zadaszony grill. http://www.dompodlasem.com.pl/

 

ul. Sądelska 127a, 34-531 Murzasichle