ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Baner rodzinka_zmniejszone na www.jpg
Baner rodzinka_zmniejszone na www.jpg

1999 zł

Zimowy Obóz Minecraft Rodzinka z aktorstwem i Ekipą DC STUDIO

Wiek: 9-16

lokalizacja:
Perła Borów

Zapraszamy na obóz nie tylko fanów Minecraft, ale wszystkich młodych miłośników potęgi wyobraźni i magii teatru. Jeśli masz ochotę intensywnie spędzić ferie w gronie pozytywnie zakręconych ludzi, odkryć swój talent dzięki warsztatom aktorskim, pograć w minecrafta z ekipą DCStudio oraz Luferkiem, napisać scenariusz do fabularnego filmu minecraftowego, wziąć udział w warsztatach dubbingowych lub po prostu chcesz fajnie się bawić to koniecznie dołącz do nas!

 

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

23/01/2022 - 29/01/2022

niedostępny 1999 zł

06/02/2022 - 12/02/2022

niedostępny 1999 zł

13/02/2022 - 19/02/2022

niedostępny 1999 zł

Program

Minecraft Rodzinka - poznaj nas!

Kanał DC Studio to jedyny na polskim Youtubie kanał dla dzieci i młodzieży, który jest prowadzony przez profesjonalnych aktorów. Używamy gry Minecraft do stworzenia animacji (tzw. ‘machinima’), którą następnie dubbingujemy, dzięki czemu powstaje serial animowany. Tworzymy filmy, które przenoszą widzów w inny, magiczny świat. Staramy się, aby nasza historia była czymś więcej niż tylko odmóżdżąjącą rozrywką, bo wiemy, że jest naprawdę ważną częścią życia naszych fanów.

A TERAZ WKRACZAMY W ŚWIAT REALNY I ZAPRASZAMY NA FERIE Z RODZINKĄ!

Granko z Ekipą. Wyjątkowe wieczory gamingowe z Ekipą, oraz z naszym gościem specjalnym - Kamilem Nastałą LUFERKIEM! Będziemy zgłębiać tajniki budowania obiektów, poznawać kolejne światy i dzielić się różnymi trickami. Pokażemy też, jak powstają odcinki Minecraft Rodzinka i co trzeba zrobić, zanim zobaczymy je na Youtube. Będzie dużo emocji i świetna zabawa!

Dubbing. Dubbing jest stosowany w postprodukcji filmów lub gier komputerowych i polega na procesie nagrania głosu do nagranego już materiału. Nagraj próbkę głosu do naszego banku głosów! W trakcie obozu będzie działało specjalne studio dubbingowe, w którym każdy uczestnik będzie miał szansę spróbować swoich sił i poczuć się, jak prawdziwy aktor dubbingowy.

Q&A z Ekipą. Kto wymyślił Minecraft Rodzinka? W jaki sposób rodzą się pomysły na kolejne odcinki? Kto znajduje się w Ekipie? Na te i wiele innych Waszych pytań odpowiemy podczas specjalnego spotkania. Będzie też okazja do pamiątkowej sesji zdjęciowej.

Warsztaty aktorskie. Zapraszamy naszych Uczestników do fascynującego świata teatru i aktora, w których będziemy rozwijać wyobraźnię i umiejętności aktorskie, budować postaci i pracować nad głosem. Codzienne warsztaty będą nie tylko wielką przygodą twórczą, ale i zabawą oraz lekcją pracy zespołowej. 

Zajęcia będą prowadzone m. in. przez Marię Pawłowską, szerszej publiczności znanej z ról w serialach “Stulecie winnych” “M jak miłość”, “Przyjaciółki” czy “Lekarze na start” oraz innych profesjonalnych aktorów, którzy chętnie podzielą się tajnikami swojego zawodu.

W programie:

 • budowanie zespołu - gry i zabawy integracyjne mające na celu zbudowanie solidnego zespołu aktorskiego, który będzie sobie ufał i chętnie podejmował wyzwania artystyczne,
 • zadania aktorskie oparte na świadomym wykorzystaniu ciała, gestu i słowa. Poznasz różne sposoby wyrażania emocji i budowania roli,
 • dykcja i emisja głosu, czyli ćwiczenia polegające na usprawnieniu aparatu mowy, nauka prawidłowego oddychania przeponą, kontrolowania głosu, jego brzmienia i głośności,
 • ruch sceniczny - poznaj zasady poruszania się na scenie, podstawy plastyki ruchu i pantomimy,
 • praca z tekstem - nauka podawania tekstu, proza i wiersz, rytmizacja tekstu, zadania aktorskie oparte na krótkich fragmentach literackich,
 • improwizacje aktorskie - tworzenie krótkich scenek aktorskich  bez scenariusza - w parach lub małych grupach, do muzyki, hasła lub z przedmiotem,
 • wokół aktora - kostium, charakteryzacja, scenografia i rekwizyt
 • przygotowanie spektaklu lub etiud finałowych - omówienie procesu produkcji profesjonalnego przedstawienia teatralnego, próby do pokazu końcowego

Zimowa strefa rozrywki

 • wieczór filmowy
 • konkursy i turnieje
 • przebojowe karaoke
 • obozowe talent show
 • najlepsze gry planszowe
 • team building
 • fitness&taniec
 • dyskoteka przebierana
 • bitwa śnieżna
 • zimowe spacery po pięknych lasach Borów Tucholskich
 

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna się obiadem, a kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

Dojazdu. 

Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

Perła Borów

Ośrodek Perła Borów znajduje się w zielonym sercu uwielbianych Borów Tucholskich. Malowniczy las i pobliskie jezioro zapewniają ciszę i wakacyjny relaks. Na terenie obiektu znajdują się sale zajęciowe (także z lustrami), nowoczesna restauracja. Do dyspozycji Uczestników również blisko 3 hektarowy teren zewnętrzny otoczony ścianą lasu, na którym znajduje się plac zabaw, boisko sportowe, pole do paintballa, parking oraz wiata grillowa. Pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami.

Strona obiektu
www.perlaborow.pl

Dębowa 11, 86-150 Tleń

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami na adres podany przy rezerwacji).

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii. Dojazd negocjowany ze Szczecina realizowany będzie przy min. 5 osobach.

 

Gdańsk 180zł Katowice 240zł
Kraków 230zł Łódź 200zł
Poznań 180zł Szczecin 250zł
Tleń 0zł Toruń 100zł
Warszawa 220zł Wrocław 240zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL
 • czapkę, szalik, rękawiczki, ciepłą kurtkę i buty zimowe
 • przybory toaletowe i ręcznik
 • mały plecak na wyjścia
 • krem na mróz z filtrem UV
 • własny bidon na wodę