(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

Dlaczego My?


Po pierwsze jakość!
Zawsze staramy się przygotowywać jak najlepsze oferty, jest to nasza praca i pasja. Program obozu to nasze "oczko w głowie" - staramy się, aby był aktywny i ciekawy oraz wymagał od uczestników czynnego udziału w realizacji. Hasło: „Im mniej czasu wolnego, tym lepiej” przyświeca nam od początku.

Lekarz obozowy
Na każdym obozie zatrudniony jest lekarz, którego zadaniem jest czuwanie nad zdrowiem Uczestników obozu i w razie potrzeby udzielanie niezbędnej pomocy medycznej. Lekarz ma kontrolę nad przyjmowanymi przez Uczestników lekami oraz dba o ich bezpieczny pobyt.

Autorskie programy
Wsłuchując się w sugestie Uczestników i śledząc nowe trendy wśród Młodzieży i Dzieci, co roku tworzymy garść nowych autorskich obozów. Wierzymy, że nasze oryginalne pomysły i włożony w przygotowanie obozu wysiłek, są źródłem naszego sukcesu i idealnego letniego wypoczynku Uczestników. Nie kopiujemy pomysłów innych organizatorów, ale przy udziale metodyków, pedagogów i specjalistów wielu dziedzin tworzymy programy, które są owocem naszej kreatywności, pasji i zaangażowania.

Profesjonalna Kadra
Szczególną staranność przykładamy do doboru Kadry. System pracy, stopniowanie, ścieżka awansowania, wreszcie system wynagrodzeń sprawiają, że nasza Kadra posiada możliwie najwyższe kwalifikacje i umiejętności oraz pracuje z nami wiele sezonów. Prowadzimy wieloetapową rekrutację, łącznie z assessment center przeprowadzanym pod okiem psychologów i specjalistów HR, w której wyłaniamy najlepszych Kandydatów. Przed podjęciem pracy czeka ich jeszcze dodatkowe kilkudniowe intensywne wewnętrzne szkolenie, będące oficjalnym sprawdzianem ich predyspozycji. W ciągu roku utrzymujemy z Kadrą stały kontakt, aby móc w pełni wykorzystać ich potencjał.

Ilość Opiekunów
Liczba osób Kadry jest zawsze większa niż przewidują to przepisy. Na niektórych obozach przypada tylko 3 Uczestników na jedną osobę Kadry (opiekunowie, instruktorzy, lekarze itp.). W szczególnych sytuacjach zapewniamy nawet indywidualną opiekę Uczestnikom (wymagana jest wcześniejsza konsultacja podczas zapisywania Dziecka na obóz).

Sprawdzony, atestowany sprzęt
Do realizacji programu, często bardzo specjalistycznego, niezbędny jest właściwy sprzęt. Jego jakość i stan jest zawsze przedmiotem wnikliwej kontroli przed rozpoczęciem każdego turnusu oraz konkretnych zajęć.

Relacje z obozów
Codziennie o godzinie 11:00 na naszej stronie www.kompas.pl Rodzice znajdą fotorelację, czyli album zdjęć z poprzedniego dnia obozu. Na bieżąco będą mogli śledzić, co Uczestnicy robili, jak spędzali czas i co udało im się stworzyć. Wierzymy, że dzięki temu Uczestnicy i ich Rodzice wspólnie będą mogli jeszcze intensywniej przeżyć wspaniałe doświadczenie, jakim jest samodzielny wyjazd na obóz.

Przebieg obozu
W czasie obozu nasza Kadra jest w stałym kontakcie z Rodzicami. Po obozie każdy Rodzic otrzymuje pisemną informację Wychowawcy na temat zachowania, postępów i sukcesów, jakie odniosło Dziecko w czasie obozu oraz pisemną informację od lekarza o wszelkich zaistniałych sytuacjach, które wymagały konsultacji medycznej.

Normy współżycia społecznego
Na naszych obozach zasady są zawsze jasno określone: zero alkoholu, zero narkotyków, zero papierosów. Osoby niepodporządkowujące się tym wymaganiom są natychmiast usuwane z obozów.

Zakwaterowanie
Obozy mogą mieć różne warunki zakwaterowania w zależności od programu – raz jest to średniowieczna warownia, raz hotel***, a innym razem szałas w lesie. Wielokrotnie, przed sezonem, jak i w jego trakcie, kontrolujemy ich jakość i pilnujemy przestrzegania wysokich standardów. Część obiektów jest praktycznie wyłącznie do dyspozycji Uczestników naszych obozów, jeśli zaś korzystamy z usług większych hoteli, Uczestnicy kwaterowani są w oddzielnych skrzydłach obiektu niż pozostali goście hotelowi, aby osoby z zewnątrz nie zakłócały ich wypoczynku.

Dojazdy
Dojazd każdego Uczestnika odbywa się zawsze pod opieką naszej Kadry. Dbamy o bezpieczeństwo oraz wygodę naszych Klientów – szczegółowo sprawdzamy autokary i kierowców, starannie dobieramy trasy, organizujemy przystanki dla chwili odpoczynku. Z tych powodów czas podróży nie jest najkrótszy, ale gwarantuje bezpieczny i komfortowy przejazd.

Telefon alarmowy
W sezonie letnim Biuro jest czynne w godz. 9.00-17.00. Jednak w szczególnie ważnym czasie, czyli podczas dojazdów i powrotów, jesteśmy dostępni pod całodobowym numerem Dojazdowego Telefonu Alarmowego (+48) 602 60 90 10.

Stała łączność z obozami
Wiemy, jak ważny jest kontakt z Dzieckiem. Każdy kierownik obozu ma służbowy telefon, którego numer jest dostępny w Biurze oraz podawany na zbiórkach wyjazdowych.

Ubezpieczenie
Każdy Uczestnik naszych imprez jest potrójnie chroniony! Po pierwsze: posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe, po drugie: mamy polisę odpowiedzialności OC deliktowo-kontraktowej, po trzecie: każdego Uczestnika naszych imprez ubezpieczamy od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).