(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

Jak dokonać rezerwacji

 

ELEKTRONICZNIE
Najwygodniej i najszybciej zapisać się za pośrednictwem INTERNETOWEGO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dostępnego na naszej stronie - odnośnik REZERWUJĘ przy opisie terminów danej imprezy.

Po wypełnieniu formularza generowana jest automatycznie KOMPLETNA UMOWA, którą mogą Państwo od razu przejrzeć i wydrukować. Przesyłany jest także e-mail z całym pakietem zgłoszeniowym (umowa, warunki uczestnictwa, karta kolonijna itp.).

Podpisaną umowę należy przesłać do Biura wraz z kserokopią dowodu wpłaty oraz wypełnioną kartą kwalifikacyjną.KORESPONDENCYJNIE
Po dokonaniu rezerwacji telefonicznej (58 303 18 78) lub elektronicznej (biuro@kompas.pl) otrzymacie od nas „pakiet uczestnictwa”, zawierający materiały niezbędne do zapisania się na wybraną imprezę (umowa-zgłoszenie, karta kwalifikacyjna itp.). Wystarczy tylko odesłać do naszego Biura podpisaną umowę wraz z kserokopią dowodu wpłaty oraz wypełnioną kartą kwalifikacyjną.

 

TRADYCYJNIE

Zapraszamy do jednego z wielu biur podróży prowadzących sprzedaż naszych imprez w całej Polsce lub też bezpośrednio do naszego Biura:

Siedziba biura: BTA KOMPAS, ul. Asesora 72, 80-119 Gdańsk

tel./fax: 58 303 18 78

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek, w godz. 9.00-17.00