(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

Nasza Kadra


Kadra BTA KOMPAS to ludzie z pasją, kochający życie i przygodę.
Wśród niej są pedagodzy, studenci, aktorzy, muzycy, Mistrzowie Gry RPG, surwiwalowcy, żeglarze, taternicy, orientaliści i wielu innych. To ludzie, którzy mają wyjątkowe zainteresowania, lubią aktywnie i ciekawie spędzać czas.

Kadra BTA KOMPAS to wyselekcjonowani ludzie z całej Polski.
Każda osoba jest przez nas gruntownie sprawdzana. Kandydaci przechodzą wieloetapową rekrutację pod okiem wykwalifikowanego psychologa. Oprócz typowej rekrutacji nowe osoby są sprawdzane podczas Przedobozowego Zjazdu Kadry. Natomiast w trakcie trwania obozu Kadrowicze są oceniani za pomocą specjalnie przygotowanego arkusza ocen. Dzięki temu wiemy, co jeszcze należy poprawić, jakie szkolenia zorganizować, kogo wynagrodzić za wyjątkową pracę. U nas pracują Najlepsi z Najlepszych!

Kadra BTA KOMPAS to gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy.
Kreatywność, pomysłowość, zaangażowanie i poczucie humoru naszej Kadry pozwalają prowadzić wyjątkowe zajęcia. Dobra zabawa, niezapomniane wrażenia, ale i odpowiedzialna opieka, dojrzałość, a przede wszystkim dbanie o bezpieczeństwo uczestników – oto wizytówka naszych wychowawców i instruktorów. Oddając pod naszą opiekę swoje Dziecko, masz pewność, że jest w dobrych rękach!

Kadra BTA KOMPAS to osoby na bieżąco podnoszące swoje kwalifikacje. 
Każdy posiada odpowiednie uprawnienia pozwalające na pracę z dziećmi – zaświadczenia i legitymacje zatwierdzone przez Kuratorium Oświaty, Ministerstwo Sportu, WOPR, Uczelnie Wyższe, PTTK i inne uprawnione organizacje i instytucje. Dodatkowo kadrowicze biorą udział w licznych kursach doszkalających z zakresu opieki nad dziećmi (w tym nad dziećmi z ADHD), pierwszej pomocy, animacji czasu wolnego oraz gier i zabaw.

Kadra BTA KOMPAS to również LEKARZE!
Odrębną grupę naszej Kadry stanowią lekarze. Są to ludzie wysoko wykwalifikowani, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Współpracujemy z nimi przez cały rok. Obecni są na każdym obozie w sezonie letnim i zimowym

Kadra BTA KOMPAS to ludzie wszechstronni.
Nie tylko świetnie radzą sobie na obozach z dziećmi i młodzieżą ale również przy organizacji Imprez Integracyjnych dla dorosłych, warsztatów zimowych w Drzewinie, festynów dla dzieci i wielu, wielu innych.

„Kochamy naszą kochaną kadrę” - Martynka, uczestniczka obozu

Agnieszka – kadrowiczka : „Kompas to przede wszystkim wspaniali ludzie - kompetentna kadra z pasją, energią i wyobraźnią, której nie da się opisać słowami... Tego trzeba doświadczyć, a potem zobaczyć efekty wspólnej pracy - najlepiej na uśmiechniętych twarzach dzieci i młodzieży, dla której robimy obozy!”

"Takiej kadry na pewno szybko nie zapomnimy” - Amy, uczestniczka

„..a kadry w życiu nie miałam lepszej” - Sandrunia, uczestniczka obozu na Kaszubach