(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy,

poniżej lista programów, na które mamy wolne miejsca na turnus 23.07-03.08.2020 

Baza Militrana Przystanku Drzewina

Jodłowy Dwór 

Zajazd Jurajski 

Pensjonat Słoneczny Gród

 


Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy,

poniżej lista programów, na które mamy wolne miejsca na turnus 11.07-22.07.2020 
 

Centrum Szkoleniowe Orange

Pensjonat Chata Skrzata 

OW Diuna Jastrzębia Góra 

Baza Militrana Przystanku Drzewina

Jodlowy Dwór 

Zajazd Jurajski 

Kompleks Wczasowo-Wypoczynkowy "U Góralki"

Słoneczny Gród 

 


Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy,

za kilka dni zaczynamy wakacje. Przypomiany o zapoznaniu się z poniższymi wytycznymi
https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz​

Każdy rodzić przed wyjazdem dziecka na obóz, zobowiązany jest do wypełnienia i podpsiania Oświadczenia o stanie zdrowia dziecka. 
Wzór Oświadczenia dla Klientów z turnusu I, został wysłany mailem wraz z informacjami dojazdowymi. Bardzo prosimy pamiętać o tym dokumencie. 
 

Serdecznie POZDRAWIAMY. Zespół BTA Kompas

 


Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy,

w zwiazku z licznymi zapytaniami, przygotowaliśmy listę programów, które ruszają od 29.06 i na które mamy jeszcze wolne miejsca. 
Na kolejne turnusy miejsca według dostępności na stronie https://www.kompas.pl/lato

Kupperówka - Kolano - Kaszuby 

Centrum Szkolenia Jeździeckiego As Dream - Kaszuby

Zajazd Jurajski i Ranczo Jura - Jura Krakowsko-Częstochowska

Przystanek Drzewina - Fabularna baza namiotowa

Serdecznie POZDRAWIAMY. Zespół BTA Kompas

 


Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy,

po kilku wyjątkowych miesiącach wracamy do normalności. Dziękujemy jeszcze raz za Wasze wsparcie i zaufanie, których doświadczaliśmy w ostatnim czasie smiley. Dziś pojawiły się oficjalne wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży przygotowane przez Ministerstwo Edukacji, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwo Zdrowia. Zapoznaliśmy się z nimi i wiemy, że obozy i kolonie mogą się odbyć, oczywiście z zachowaniem wszystkich środków ostrożności i stosowaniem się do wydanych zaleceń. Niezmiernie się cieszymy, że ponownie spotkamy się na najlepszych obozach i koloniach w Polsce smiley. To już naprawdę ostatni moment, by zaplanować wakacje!  

Zachęcamy do zapoznanie się z wytycznymi. Znajdują się tam informacje kierowane także do Rodziców, więc lektura dla wszystkich obowiązkowa.
https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz​

Kilka najważniesjzych informacji 

Rodzice/prawni opiekunowie uczestników wypoczynku:

  1. Udostępniają organizatorowi i kierownikowi wypoczynku numer telefonu lub inny kontakt zapewniający szybką komunikację.
  2. Zobowiązują się do niezwłocznego – do 12 godzin – odbioru dziecka z wypoczynku w przypadku wystąpienia u ich dziecka niepokojących objawów choroby (podwyższona temperatura, kaszel, katar, duszności).
  3. Osoby odprowadzające dziecko na zbiórkę lub do obiektu są zdrowe, nie mają objawów infekcji lub choroby zakaźnej, nie zamieszkiwały z osobą przebywającą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych w okresie 14 dni przed rozpoczęciem wypoczynku.
  4. Jeżeli dziecko choruje na chorobę przewlekłą, mogącą narazić je na cięższy przebieg zakażenia, rodzic/prawny opiekun, ma obowiązek poinformować organizatora o tym fakcie na etapie zgłaszania udziału w wypoczynku w karcie kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku. To samo dotyczy pełnoletniego uczestnika wypoczynku. W przypadku występowania u uczestnika chorób przewlekłych konieczne jest dostarczenie opinii lekarskiej o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w wypoczynku.
  5. Należy zaopatrzyć uczestnika wypoczynku w indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas pobytu na wypoczynku

    Więcej szczegółów uzyskacie kontaktując się z nami od poniedziałku do piątku
    w godzinach 9-17: tel. 58 303 18 78 lub e-mail biuro@kompas.pl. Odpowiadamy też na wiadomości na FB.

Serdecznie POZDRAWIAMY. Zespół BTA Kompas

 


Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy,

pozwólmy sobie i nam wrócić już niedługo do normalności. Tymczasem chcemy Wam dać elastyczność i poczucie bezpieczeństwa.
Przy rezerwacjach dokonanych do 17.05.2020  należy wpłacić tylko 100 zł zaliczki celem potwierdzenia rezerwacji. Dopłata na 40 dni przed wyjazdem. 
Zachęcamy do ich zakładania i wyboru dogodnego dla siebie terminu. Pozostałą kwotę należności prosimy uregulować według zapisu, który pojawi się na umowie w polu "uwagi". 

Przypominamy!
Ministerstwo Edukacji planuje utrzymać harmonogram roku szkolnego, także wakacje rozpoczną się w planowanym terminie.

Więcej szczegółów uzyskacie kontaktując się z nami od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17: tel. 58 303 18 78 lub e-mail biuro@kompas.pl. Odpowiadamy też na wiadomości na FB.

Serdecznie POZDRAWIAMY. Zespół BTA KompasSzanowni  Rodzice, Drodzy Uczestnicy,

Pragniemy Was zapewnić, że cały zespół BTA Kompas dokłada wszelkich starań, aby dostosowywać swoje działania do aktualnych okoliczności. Dostajemy od Was bardzo dużo wiadomości, że nadal tak, jak my, z optymizmem myślicie o nadchodzącym sezonie wiosennych wycieczek szkolnych oraz letnich obozach i koloniach. I tak trzymać! Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie. 

Odnośnie planowanych wyjazdów wiosennych na wycieczki szkolne – mamy rękę na pulsie i reagujemy odpowiednio do rozwoju sytuacji. Dział Wycieczek Szkolnych jest cały czas do Waszej dyspozycji.

Przygotowania letnich obozów są realizowane zgodnie z planem – żadne kolonie ani obozy nie są odwoływane. Dział Sprzedaży obsługuje Wasze rezerwacje, dział HR zajmuje się rekrutacją najlepszej kadry, a dział logistyki układa trasy Waszych przejazdów. Słowem szykujemy się na kolejny - bardzo aktywny i udany - sezon letni smiley

Pamiętaj!

Po dokonaniu rezerwacji na kolonię/obóz/wycieczkę szkolną, jeżeli na skutek decyzji władz państwowych podróż nie będzie możliwa i wyjazd zostanie przez nas odwołany przysługuje Wam - według aktualnych przepisów - bezpłatna zmiana terminu lub zwrot 100% wniesionych środków.

Zachęcamy do zachowania spokoju, cierpliwości i po prostu śledzenia sytuacji.  Koszty rezygnacji teraz czy na 31 dni przed wyjazdem są bowiem takie same. Wierzymy, że cały świat niebawem nauczy się funkcjonować w nowej rzeczywistości, sytuacja wkrótce się unormuje, a my będziemy w pełnej gotowości do startu sezonu i cieszenia się wszystkim tym, co dla Was przygotowujemy.

Więcej szczegółów uzyskacie kontaktując się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17:
tel. 58 303 18 78 lub e-mail biuro@kompas.pl. Odpowiadamy też na wiadomości na FB.

Jeżeli będziemy mieć jakieś ważne informacje do przekazania, z pewnością się z Wami skontaktujemy!
Dbajcie o siebie i wykorzystajcie jak najlepiej ten czas w domu.

Serdecznie POZDRAWIAMY Was z Gdańska i działamy smiley