ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
MINI Kolonia Przebojowych Dziewczynek nad Morzem
MINI Kolonia Przebojowych Dziewczynek nad Morzem

Aktywne Trójmiasto

Wiek: 10-18

lokalizacja:
Wycieczki Szkolne

Trójmiasto to rozległa aglomeracja łącząca trzy miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynię. Każde z nich ma swój charakter i specyficzny klimat. Gdańsk - pełen wspaniałych architektonicznych i historycznych zabytków. Sopot - modny ośrodek uzdrowiskowy i wypoczynkowy. Gdynia - młode, dynamiczne i nowoczesne miasto portowe. 

 

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
40-60 439 PLN 3 Zapytaj
.

Program

DZIEŃ 1

Przyjazd do Gdańska

Zakwaterowanie

Impreza na orientację w lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się korzystać z mapy i kompasu, a następnie w kilkuosobowych grupach sprawdzić się w działaniu poszukując punktów kontrolnych rozlokowanych w lesie.

OBIADOKOLACJA

Miasto światłem malowane - wieczorne spotkanie z pięknem miasta. Przespacerujemy się starówką, zobaczymy podświetlone, miejskie mury i kamienice, przespacerujemy sie brzegiem Motławy i obejrzymy panoramę nocą.

DZIEŃ 2

ŚNIADANIE

Sopot - ul. Bohaterów Monte Cassino- główny deptak nadmorskiego uzdrowiska potocznie zwany Monciakiem, na którym znajduje się sławny w całej Polsce Krzywy Dom. Przedłużeniem ul. Monte Cassino jest sopockie molo, najdłuższa tego typu konstrukcja w Europie.

Piaski wybrzeża - dla każdego coś miłego - czas na plażowanie i taplanie stóp w Bałtyku. Dla chętnych animacje plażowe. Dla aktywnych - spacer plażą na Klif Redłowski.

OBIADOKOLACJA

DZIEŃ 3

ŚNIADANIE

Po śniadaniu wykwaterowanie uczestników. Bagaże zostają złożone w jednym pomieszczeniu.

Gra terenowa po Gdańsku – uczestnicy zostają podzieleni na grupy. Każda grupa dostaje mapkę z zaznaczonymi punktami, które muszą odnaleźć. Przy każdym punkcie na uczestników czekać będą rozmaite zadania, podczas których będą w ciekawy sposób poznawać zabytki Gdańska. Jest to o wiele ciekawsza metoda poznawania zabytków niż tradycyjne zwiedzanie z przewodnikiem.
Gra zakończy się pod pomnikiem Trzech Krzyży, na którym uczestnicy złożą kwiaty.

Zakończenie wycieczki i powrót do domu.

 

Wyżywienie

2 posiłki (śniadania, obiadokolacje)

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych posiłków.

 

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez profesjonalna kadrę BTA Kompas

Wykwalifikowanych przewodników miejskich

Bilety wstępu

Zakwaterowanie i wyżywienie

 

Dojazdu. 

 

LOKALIZACJA I DOJAZD

Wycieczki Szkolne

Zakwaterowanie w obiektach o standardzie turystycznym (hostele, schroniska młodzieżowe)

Własny.

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Przygotowując się do wyjazdu należy wziąć pod uwagę specyfikę zajęć – większość czasu spędzamy aktywnie i na powietrzu. Ubrania muszą być wygodne, zapewnić ciepło z przeznaczeniem do ewentualnego zabrudzenia lub zniszczenia.

Oprócz ubrań, butów na zmianę, kosmetyczki i ręcznika należy pamiętać o nakryciu głowy i małym plecaku do wycieczek pieszych. Przyda się również kurtka przeciwdeszczowa - niewielkie deszcze nie stanowią dla nas przeszkody w zabawie :)