ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Jura7.jpg
Jura7.jpg

Aktywnie na Jurze - 3 dni

Wiek: 7-18

lokalizacja:
Farma Szkoleniowo-Rekreacyjna Ametyst

Jura to jeden z najpiękniejszych rejonów Polski. To miejsce jest wielką atrakcją dla wszystkich, którzy lubią wszelkiego rodzaju aktywności. Tu nie ma czasu na nudę. Zawsze są ciekawe zajęcia i super zabawa. Można spróbować wielu dyscyplin sportu poczynając od wspinaczki, poprzez speleologię, orienteering, na zajęciach z budowania tratw kończąc.

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
45-55 450 PLN 3 Zapytaj
.
35-44 525 PLN 3 Zapytaj
.
25-35 620 PLN 2 Zapytaj
.

Program

 

DZIEŃ 1 

Przyjazd

Zakwaterowanie grupy

Obiad

Zajęcia integracyjne - nic tak nie integruje jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych zajęciach Team Buildingu - pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. W programie m.in. pajęczynka, ślepiec, tratwa, skok zaufania i inne. Jest to bardzo dobry sposób na przełamanie lodów w grupie osób która do tej pory się nie znała, a ma przed sobą kilka lat wspólnej nauki, przygód i przyjaźni

Kolacja

Capture the Flag -  Sztuka kamuflażu, szybkość, spryt i współpraca w grupie. To główne umiejętności jakie przydadzą się uczestnikom bardzo emocjonującej gry jaką bez wątpienia są „Flagi”. Wtargnij niepostrzeżenie na teren przeciwnika, zlokalizuj flagę, zdobądź ją i dostarcz do swojej bazy. Działaj w dużej grupie lub w małych zespołach. Jaką strategię obierzesz? Jak przechytrzysz przeciwnika?

DZIEŃ 2

Śniadanie

INO – impreza na orientację. Czas przyswoić najważniejsze umiejętności orientacyjne: obsługa kompasu, planowanie strategiczne i taktyczne, orientowanie mapy, poruszanie się w trudnym terenie. Na trasie czekają na was nie tylko punkty do odnalezienia, ale także szereg zadań logicznych oraz sprawnościowych do wykonania. Duża dawka adrenaliny gwarantowana!

Obiad

Jaskinia Głęboka - jedna z najpopularniejszych turystycznie jaskiń tego rejonu. Nasza przygodę z podziemnym światem najlepiej zacząć od spokojnego zwiedzania z przewodnikiem.  Długość jaskini wynosi 190 m a różnica wysokości między skrajnie położonymi punktami jaskini – 22,4 m. Wyprawa dla odważnych! Możemy spotkać tutaj niespotykane na powierzchni stworzenia. Najbardziej spektakularne są nietoperze, wykorzystujące jaskinię jako dzienne schronienie od wiosny do jesieni, jak również jako miejsce zimowego spoczynku – hibernacji. W ostatnich latach ich populacja w jaskini rośnie. Komorę Północną jaskini zamieszkuje licznie sieciarz jaskiniowy – pająka możemy zaobserwować zwiedzając jaskinię.

Kolacja

W ogniskowym kręgu - po całodziennych ekscytacjach czeka nas relaksacyjna biesiada ogniskowa. Świetny czas na rozmowy, śpiewy i ogniskowe konkursy. 

DZIEŃ 3

Śniadanie

ABC przetrwania - czyli survival na wesoło. Dla wszystkich, którym nie straszne jest błoto, krzaczory i leśne chaszcze. Zdobędziemy pakiet podstawowych informacji odnośnie przetrwania w trudnych warunkach. Wykonamy symulację działań, założymy własną, pełnowystarczalną osadę. Dowiemy się jak tropić zwierzęta, założymy własną kuchnię polową, dowiemy się co można zjeść w lesie. A to tylko niektóre z naszych leśnych działań.

Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu płatny w cenie 20 zł/os *

Zakończenie Wycieczki

* zamówienie konieczne przy zgłoszeniu wycieczki.

Wyżywienie

3 x dziennie (śniadania, obiady, kolacje).

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez profesjonalna kadrę BTA Kompas

Opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu

Zakwaterowanie i wyżywienie

Transportu

LOKALIZACJA I DOJAZD

Farma Szkoleniowo-Rekreacyjna Ametyst

Farma Szkoleniowo Rekreacyjna Ametyst położona jest w pięknej i spokojnej miejscowości Rzędkowice w bliskiej odległości od Skałek Rzędkowickich. Przytulne pokoje 2-6 osobowe z łazienkami.

42-421 Rzędkowice, ul. Jurajska 119
Tel. 696 899 862
e-mail: biuro@ametystfarma.pl
 

e-mail: biuro@ametystfarma.pl

Możliwość organizacji dojazdu za dopłatą.

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Przygotowując się do wyjazdu należy wziąć pod uwagę specyfikę zajęć – większość czasu spędzamy aktywnie w lesie i na powietrzu. Ubrania muszą być wygodne, zapewnić ciepło z przeznaczeniem do ewentualnego zabrudzenia lub zniszczenia.

Oprócz ubrań, butów na zmianę, kosmetyczki i ręcznika należy pamiętać o nakryciu głowy i małym plecaku do wycieczek pieszych. Przyda się również kurtka przeciwdeszczowa - niewielkie deszcze nie stanowią dla nas przeszkody w zabawie :)