Aktywnie na Kaszubach 3 dni

Wiek: 6-18 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
43-130 339 PLN 3 Zapytaj
.
35-43 369 PLN 3 Zapytaj
.
25-35 439 PLN 2 Zapytaj
.
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 6 lat do 18 lat
Opis

Wycieczka dla lubiących komfort, wygodę i piękno przyrody. Bogaty animacyjnie program realizowany na terenie wysokiej klasu obiektu usytuowanego 20 km od Gdańska. 

Opis programu

Dzień 1

Przyjazd i zakwaterowanie

Akcja Integracja - idealny początek pierwszego dnia! Dla grup, które się znają i dla tych, które dopiero rozpoczynają wspólną przygodę. Nic tak nie scala grupy i nie przełamuje pierwszych lodów jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie twórczych zadań. Zabawa pozwoli nam przygotować się na następne dni pełne wrażeń. Uczestnicy wezmą udział w zajęciach wzorowanych na Team Buildingu, pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących się zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia.

Obiad

Oldschool Games - gry i zabawy podwórkowe - skakanka, gra w klasy, skakanie w gumę, gra w ciupy i monety. Zbudujemy wspólnie tor do gry w kapsle, poznamy nowe odsłony zabaw typu ryby w sieci, ciepło-zimno, pomidor, kolory, podaj dalej i zagramy szmacianą zośką.

Biesiada grillowa - wyśmienita kolacja przy grillu. Obowiązkowe kiełbaski, pieczony chlebek, ciepła herbata i garść niezwykłych opowieści.

W pogoni za świetlikiem - wieczorna gra terenowa polegająca na pogoni za sprytnym i zwinnym Świetlikiem.

Dzień 2

Śniadanie

Bubble Battle - Wszyscy uczestnicy zabawy są dzieleni na dwie drużyny i … tu zaczyna się cała zabawa! Potrzebny nam będzie specjalny magazynek (wiadro z wodą), specjalne naboje (gąbki) i celne oko! Przyda się też trochę sprytu i odpowiednia taktyka działania w drużynie. W ten sposób na pewno uda nam się zdobyć upragnioną bazę!

Brawurowy Tor Przeszkód - wyzwanie dla wszystkich lubiących dobrą zabawę. Każdy uczestnik pokona urozmaiconą trasę napotykając na najróżniejsze, zabawne przeszkody.

Elementy survivalu - uczestnicy poznają tajniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Nauczą się budowy schronień, maskowania, pokonywania niedostępnych terenów, budowy paleniska i rozpalania ognia bez użycia zapałek.

Obiad

Szkolenie i impreza na orientację InO - czas przyswoić najważniejsze umiejętności orientacyjne: obsługa kompasu, planowanie strategiczne i taktyczne, orientowanie mapy, poruszanie się w trudnym terenie. Na trasie czekają na was nie tylko punkty do odnalezienia, ale także szereg zadań logicznych oraz sprawnościowych do wykonania. Duża dawka adrenaliny gwarantowana!

Ultimate frisbee – gra zespołowa z użyciem frisbee łącząca w sobie elementy koszykówki, piłki nożnej, piłki ręcznej i rugby. Jest bardzo dynamiczna i widowiskowa, od graczy wymaga wytrzymałości, szybkości i zręczności, lecz jednocześnie proste zasady czynią ją bardzo łatwą do opanowania dla początkujących. Podstawowymi zasadami ultimate są brak fizycznego kontaktu pomiędzy graczami oraz fair play.

Kolacja

Capture the Flag -  Sztuka kamuflażu, szybkość, spryt i współpraca w grupie. To główne umiejętności jakie przydadzą się uczestnikom bardzo emocjonującej gry jaką bez wątpienia są „Flagi”. Wtargnij niepostrzeżenie na teren przeciwnika, zlokalizuj flagę, zdobądź ją i dostarcz do swojej bazy. Działaj w dużej grupie lub w małych zespołach. Jaką strategię obierzesz? Jak przechytrzysz przeciwnika?

Dzień 3

Po śniadaniu wykwaterowanie i złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu ośrodka.

Strzelanie z łuków - na specjalnej strzelnicy strzelamy do tarczy z łuków sportowych.

Slackline - nauczymy chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości 50 cm.

Pięciobój fikuśny - poszczególne drużyny zmierzą się ze sobą w pięciu przedziwnych konkurencjach, w których każdy będzie miała do wykonania niecodzienne zadanie. Liczy się czas, współpraca, dobra koordynacja i zwinność.

Obiad

Zakończenie Wycieczki

Wyżywienie

Pełne, 3 posiłki dziennie

Cena zawiera

Zakwaterowanie (2 noclegi),

Wyżywienie 3 razy dziennie (śniadania, obiady, kolacje),

Przeprowadzenie zajęć przez profesjonalną kadrę BTA Kompas

Opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu

Bilety wstępu do zwiedzanych miejsc,  

Ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera

Transportu

Co zabrać

Wygodne obuwie i luźny strój. 

Możliwość organizacji dojazdu za dopłatą.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA

Sentoza Golf

Nowoczesny obiekt hotelowy położony na pograniczu Kaszub i Kociewia, zaledwie 24 kilometry od Gdańska, w miejscowości Cząstkowo. Do dyspozycji uczestników komfortowe pokoje 2-osobowe z łazienkami. Obiekt jest ogrodzony, posiada duży parking, teren zielony, wielofunkcyjne boisko, zewnętrzną siłownię typu cross, wiatę grillową, niewielki basen zewnętrzny, salę multimedialną 2 sale warsztatowe, 2 sale bankietowo-konferencyjne. siłownię wewnętrzną, plac zabaw, a w bezpośrednim sąsiedztwie las sosnowy.

 

Sentoza Golf, Cząstkowo 49, Ełganowo