ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
_MG_0618.jpg
_MG_0618.jpg

Aktywnie na Kaszubach 3 dni

Wiek: 6-18

lokalizacja:
Osada 49

Wycieczka dla lubiących komfort, wygodę i piękno przyrody. Bogaty animacyjnie program, realizowany na terenie wysokiej klasu obiektu, usytuowanego 20 km od Gdańska. 

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
25-34 610 PLN 2 Zapytaj
.
35-44 550 PLN 2 Zapytaj
.
45-200 490 PLN 3 Zapytaj
.

Program

Dzień 1

Przyjazd 

Akcja Integracja - idealny początek pierwszego dnia! Dla grup, które się znają i dla tych, które dopiero rozpoczynają wspólną przygodę. Nic tak nie scala grupy i nie przełamuje pierwszych lodów, jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie twórczych zadań. Zabawa pozwoli nam przygotować się na następne dni pełne wrażeń. Uczestnicy wezmą udział w zajęciach wzorowanych na Team Buildingu, pierwotnie wykorzystywanych do budowania zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia.

Obiad

Zakwaterowanie

Ultimate frisbee – gra zespołowa z użyciem frisbee, łącząca w sobie elementy koszykówki, piłki nożnej, piłki ręcznej i rugby. Jest bardzo dynamiczna i widowiskowa, od graczy wymaga wytrzymałości, szybkości i zręczności. Jednocześnie proste zasady czynią ją bardzo łatwą do opanowania dla początkujących. Podstawowymi zasadami ultimate frisbee są: brak fizycznego kontaktu pomiędzy graczami oraz gra fair play.

Biesiada grillowa - wyśmienita kolacja przy grillu. Obowiązkowe kiełbaski, pieczony chlebek, ciepła herbata i garść niezwykłych opowieści.

W pogoni za świetlikiem - wieczorna gra terenowa, polegająca na pogoni za sprytnym i zwinnym Świetlikiem.

Dzień 2

Śniadanie

Elementy survivalu - uczestnicy poznają tajniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Nauczą się budowy schronień, maskowania, pokonywania niedostępnych terenów, budowy paleniska i rozpalania ognia bez użycia zapałek.

Obiad

Szkolenie i impreza na orientację InO - czas przyswoić najważniejsze umiejętności orientacyjne: obsługa kompasu, planowanie strategiczne i taktyczne, czytanie mapy, poruszanie się w trudnym terenie. Na trasie czekają na dzieci nie tylko punkty do odnalezienia, ale także szereg zadań logicznych oraz sprawnościowych do wykonania. Duża dawka adrenaliny gwarantowana!

Kolacja

Capture the Flag -  sztuka kamuflażu, szybkość, spryt i współpraca w grupie. To główne umiejętności jakie przydadzą się uczestnikom bardzo emocjonującej gry, jaką bez wątpienia są „Flagi”. Wtargnij niepostrzeżenie na teren przeciwnika, zlokalizuj flagę, zdobądź ją i dostarcz do swojej bazy. Działaj w dużej grupie lub w małych zespołach. Jaką strategię obierzesz? Jak przechytrzysz przeciwnika?

Dzień 3

Po śniadaniu wykwaterowanie i złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu ośrodka.

Archery Games - doskonała alternatywa dla atrakcji takich jak paintball czy laser Tag. Gra wymaga od uczestników taktycznego myślenia, kreatywnego podejścia do napotykanych trudności, a także sporo ruchu. Zabawa jest przede wszystkim bezpieczna. Nie pozostawia żadnych siniaków. To znakomite rozwiązanie dla osób chcących poczuć dużą dawkę adrenaliny, mega zabawę i przy okazji trochę się poruszać.

Możliwość zamówienia dodatkowego obiadu w cenie 25 zł/os*

Zakończenie Wycieczki

* zamówienie przy zgłoszeniu wycieczki.

Wyżywienie

Pełne, 3 posiłki dziennie

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (2 noclegi),

Wyżywienie 3 razy dziennie (śniadania, obiady, kolacje),

Przeprowadzenie zajęć przez profesjonalną kadrę BTA Kompas

Opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu

Bilety wstępu do zwiedzanych miejsc,  

Ubezpieczenie NNW

Transportu

LOKALIZACJA I DOJAZD

Osada 49

Nowoczesny obiekt hotelowy położony na pograniczu Kaszub i Kociewia, zaledwie 24 kilometry od Gdańska, w miejscowości Cząstkowo. Do dyspozycji uczestników komfortowe pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami. Obiekt jest ogrodzony, posiada teren zielony, wielofunkcyjne boisko, zewnętrzną siłownię typu cross, wiatę grillową, niewielki basen zewnętrzny, salę multimedialną 2 sale warsztatowe. siłownię wewnętrzną, plac zabaw, a w bezpośrednim sąsiedztwie las sosnowy.

Strona obiektu www.osada49.pl

Osada 49, Cząstkowo 49, Ełganowo

Możliwość organizacji dojazdu za dopłatą.

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Przygotowując się do wyjazdu należy wziąć pod uwagę specyfikę zajęć – większość czasu spędzamy aktywnie, w lesie i na powietrzu. Ubrania muszą być wygodne, zapewnić ciepło, z przeznaczeniem do ewentualnego zabrudzenia lub zniszczenia.

Oprócz ubrań, butów na zmianę, kosmetyczki i ręcznika, należy pamiętać o nakryciu głowy i małym plecaku do wycieczek pieszych. Przyda się również kurtka przeciwdeszczowa - niewielkie deszcze nie stanowią dla nas przeszkody w zabawie :)