ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Moja Pierwsza Kolonia.jpg
Moja Pierwsza Kolonia.jpg

Błękitna Szkoła nad morzem 3 dni Jastrzębia Góra

Wiek: 6-17

lokalizacja:
OW Bałtycki Relaks

Jastrzębia Góra to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. Wart uwagi jest wyjątkowo malowniczy, wysoki klif, stale rzeźbiony przez morskie fale. W tej scenerii zapraszamy na aktywną Zieloną Szkołę dla dzieci i młodzieży.

 

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
25-34 525 PLN 2 Zapytaj
.
35-44 485 PLN 3 Zapytaj
.
45-50 435 PLN 3 Zapytaj
.

Program

DZIEŃ 1

Zakwaterowanie w Jastrzębiej Górze

Obiad

Nadmorski Team Building - uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych zajęciach Team Buildingu (z ang: scalania kadr) pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. 

Kolacja na patyku - biesiada ogniskowa. Świetny czas na rozmowy, śpiewy i ogniskowe konkursy. Czeka nas wyśmienita kolacja, obowiązkowe kiełbaski, pieczony chlebek, ciepła herbata i garść niezwykłych opowieści.

Capture the Flag -   Sztuka kamuflażu, szybkość, spryt i współpraca w grupie. To główne umiejętności, które przydadzą się uczestnikom bardzo emocjonującej gry, jaką bez wątpienia są „Flagi”.
 

DZIEŃ 2

Śniadanie

Gra miejska po naszym urokliwym miasteczku. A w niej:

Promenada Światowida- najbardziej rozrywkowa część Jastrzębiej Góry. Przy promenadzie usytuowany jest skwer z fontanną i miejscami do odpoczynku.

Jastrzębski klif - Wysoki na 33 metry klif pozwala turystom obejrzeć niepowtarzalne zachody słońca oraz pospacerować w miejscu silnie nasyconym uzdrawiającym morskim aerozolem. 

Obelisk „Gwiazda Północy” jest kamieniem ustawionym w miejscu najbardziej wysuniętym na północ, ustawionym z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Jastrzębiej Góry. 

Lisi Jar - wąwóz, który ciągnie się wąskim pasem do wybrzeża Bałtyku, osiągając głębokość nawet do 50 metrów. Zbocza wąwozu porastają ponad stuletnie buki, tworzące mikroklimat okolicy. 

Obiad

Wyzwanie Neptuna - czyli wszystko co oferuje woda, plaża, mnóstwo piasku i nasze głowy pełne pomysłów! Na kąpiele może jeszcze nie przyszła pora, ale na moczenie nóg i konkursy plażowe jak najbardziej! Czeka na nas mnóstwo emocji podczas specjalnego turnieju Neptun Challenge!

Turniej siatkówki plażowej - wielka piłka dmuchana, woreczek z grochem, a może balon wypełniony wodą? W taką siatkówkę jeszcze nie graliście!

Potwór z Piach Ness – konkurs na najstraszliwszego potwora z piasku. Łuski z wodorostów, a ogon cały w kamieniach. A może wymyślicie coś lepszego?

Kolacja

Zdobywamy Przylądek Rozewie - gra terenowa, w której uczestnicy sami będa wymyślać zadania dla ekipy ich goniącej. Brzmi znajomo? Może i tak, ale tym razem zwieńczeniem podchodów będzie najbardziej wysunięty na północ przylądek Polski i najstarsza w Polsce latarnia morska! 

Zachód Słońca - punkt obowiązkowy każdego pobytu nad morzem.

Pożegnanie z morzem-  spiszemy wspólny list, i wedle starego, legendarnego zwyczaju zamkniemy go w butelce by niósł wieści o naszym pobycie po całym Bałtyku.

DZIEŃ 3

Śniadanie

Olimpiada Wieloryba - blok sportów nieznanych. Ekesz kekesz - gra ciesząca się niezmiennym powodzeniem i uznaniem wśród młodzieży na wszelkich wyjazdach grupowych. Oldschool Games - odkryjemy na nowo takie urządzenia jak skakanka,  zośka i sznur. Czym jest gra w klasy, skakanie w gumę, gra w ciupy i monety? A może zbudujemy specjalny tor do gry w kapsle?  Ciepło-zimno, pomidor, kolory, Baba Jaga patrzy, murarz, podaj dalej - to śmieszne zabawy, które zawsze się sprawdzają! Blanketball - zawodnicy odbijają piłkę za pomocą specjalnego koca trzymanego przez kilka osób. Nie tylko zręczność będzie nam niezbędna - współpraca i dobra koordynacja grupowa też się nam przydadzą :-)

Możliwość zamówienia dodatkowego obiadu w cenie 25 zł/os*

* zamówienie przy zgłoszeniu wycieczki.

Zakończenie zielonej szkoły


Wyjazd do domu

 

Wyżywienie

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja)

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez profesjonalna kadrę BTA Kompas

Opieke koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu

Bilety wstępu

Zakwaterowanie i wyżywienie

Transportu

LOKALIZACJA I DOJAZD

OW Bałtycki Relaks

Nowoczesny obiekt położony w spokojnej dzielnicy Jastrzębiej Góry na zielonym terenie, 250 m od morza. Ośrodek jest ogrodzony, monitorowany i bezpieczny. Świeżo wyremontowane, 3- i 4-osobowe, pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników boiska sportowe, plac zabaw, minizoo, wiata grillowa, sale warsztatowe, kręgielnia, winda, klimatyzowana stołówka. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.

 

Wypoczynkowa 1, 84-104 Jastrzębia Góra

 

e-mail: relaksjg@wp.pl

Własny lub organizowany

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Przygotowując się do wyjazdu należy wziąć pod uwagę specyfikę zajęć – większość czasu spędzamy aktywnie, w lesie i na powietrzu. Ubrania muszą być wygodne, zapewnić ciepło z przeznaczeniem do ewentualnego zabrudzenia lub zniszczenia.

Oprócz ubrań, butów na zmianę, kosmetyczki i ręcznika, należy pamiętać o nakryciu głowy i małym plecaku do wycieczek pieszych. Przyda się również kurtka przeciwdeszczowa - niewielkie deszcze nie stanowią dla nas przeszkody w zabawie wink