ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
survival.jpg
survival.jpg

Ekstremalna Przygoda 3 dni

Wiek: 13-18

lokalizacja:
Przystanek Drzewina

 

Przystanek Drzewina to ośrodek wypoczynkowy położony około 35 km od Gdańska, z dala od hałasu, ruchliwych dróg i codziennego zgiełku. Otaczają go lasy i łąki, wprost wymarzone na wyprawy w poszukiwaniu przygód. Tereny zielone wokół ośrodka, czyste lasy z dala od dróg idealne do realizacji programów aktywnych, terenowych, survivalowych i przyrodniczych dla dzieci i młodzieży.

 

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
25-34 575 PLN 2 Zapytaj
.
35-42 530 PLN 3 Zapytaj
.
43-45 499 PLN 3 Zapytaj
.

Program

Dzień 1

Przyjazd

Zapoznanie ze sprzętem ASG (Air Soft Guns), regulaminem jego użytkowania oraz poszczególnymi elementami ekwipunku osobistego.

Szkolenie w podgrupach z zakresu posługiwania się mapą i kompasem, urządzeniami GPS oraz łącznością bezprzewodową.

Obiad

 Zakwaterowanie

Zwiad terenowy - zapoznanie uczestników z otaczającym terenem. Podczas zwiadu uczestnicy nauczą się następujących zagadnień:

Budowanie schronień -  umiejętność lokalizacji już gotowego schronienia oraz budowa nowego od podstaw.

Zajęcia z maskowania w terenie – blok zajęć będzie obejmował sztukę kamuflażu w terenie zielonym.

Rozpalanie ognisk – do czego ogień jest nam potrzebny oraz w jaki sposób rozpalić go bez użycia zapałek? Jak ułożyć ognisko tak żeby nie było problemu z  jego rozpaleniem oraz jakiego drewna najlepiej użyć?

Kolacja

Nocna gra strategiczna - gra oparta na fabule, połączona z wyjściem do lasu.

Dzień 2

Śniadanie

Kula Sferyczna - tzw. zorbing. Uczestnicy wchodzą do wielkiej kuli wypełnionej powietrzem i przypięci specjalnymi pasami toczą się w dół zbocza.

Strzelnica ASG – do dyspozycji będą repliki broni MP5, M15A2 oraz broni snajperskiej. Nauczymy się przyjmowania odpowiedniej pozycji do strzałów i skutecznego celowania.

Obiad

Archery Games - doskonała alternatywa dla  atrakcji takich jak paintball czy laser Tag. Gra wymaga od uczestników taktycznego myślenia, kreatywnego podejścia do napotykanych trudności, a także sporo ruchu. Zabawa jest przede wszystkim bezpieczna. Nie pozostawia żadnych siniaków. To znakomite rozwiązanie dla osób chcących poczuć dużą dawkę adrenaliny, mega zabawę i przy okazji trochę się poruszać.

Kolacja na patyku - wyśmienita kolacja przy ognisku. Obowiązkowe kiełbaski, pieczony chlebek, ciepła herbata i garść niezwykłych opowieści.

Wojskowy tor przeszkód - na uczestników czeka prawdziwa przeprawa przez rozmaite przeszkody i utrudnienia. Bieg na czas.

Dzień 3

Śniadanie

Gra terenowa z wykorzystaniem ASG – gra oparta o kanwę filmu „Helikopter w ogniu”, dwie drużyny mają za zadanie wykonać powierzone im misje, zlokalizować „pilota” oraz „zrzut” a następnie dostarczyć go bezpiecznie do bazy, w tym samym czasie druga grupa ma za zadanie zorganizować zasadzkę na przeciwną drużynę.

Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu płatny w cenie 25 zł/os *

Zakończenie Wycieczki

* zamówienie konieczne przy zgłoszeniu wycieczki.

Wyżywienie

Pełne, 3 posiłki dziennie.

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez profesjonalną kadrę BTA Kompas

Opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu

Zakwaterowanie i wyżywienie

Ubezpieczenie

Podatek VAT

Transportu

LOKALIZACJA I DOJAZD

Przystanek Drzewina

Niezwykle klimatyczny ośrodek wypoczynkowy położony w urokliwej miejscowości Drzewina na Kaszubach, wśród lasów, pól i łąk. Obiekt jest po generalnym remoncie wykonanym w 2017 roku. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach  3-, 4-, 5- i 6-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników duża sala na zajęcia, jadalnia, dwa zewnętrzne namioty,  boisko sportowe i dużo zielonego terenu rekreacyjnego.

Strona obiektu: http://przystanekdrzewina.pl/

Drzewina 6a
83-041 Mierzeszyn

e-mail: przystanek@przystanekdrzewina.pl

Własny lub organizowany

 
 
 
dojazd własny 0zł dojazd własny 0zł
dojazd własny 0zł dojazd własny 0zł
dojazd własny 0zł Dojazd własny 0zł
dojazd własny 0zł
regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Przygotowując się do wyjazdu należy wziąć pod uwagę specyfikę zajęć – większość czasu spędzamy aktywnie w lesie i na powietrzu. Ubrania muszą być wygodne, zapewnić ciepło z przeznaczeniem do ewentualnego zabrudzenia lub zniszczenia.

Oprócz ubrań, butów na zmianę, kosmetyczki i ręcznika należy pamiętać o nakryciu głowy i małym plecaku do wycieczek pieszych. Przyda się również kurtka przeciwdeszczowa - niewielkie deszcze nie stanowią dla nas przeszkody w zabawie :)