Gdzie jest Nemo? - wycieczka jednodniowa

Wiek: 4-8 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
1 dni
20-30 50 PLN 3 Zapytaj
.
30-70 45 PLN 4 Zapytaj
.
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 4 lat do 8 lat
Opis

Witam w Przystanku Drzewina. To właśnie tutaj, nasz mały bohater ze swoimi przyjaciółmi postanowili zaprosić Was do wspólnej zabawy.

Opis programu

 

Puszczamy Oczko Wodne - aby rozpocząć naszą zabawę w poszukiwanie naszego małego przyjaciela musimy zapoznać się z naszym terenem i czekającymi nas wyzwaniami. Każdy otrzyma specjalny, wodny pseudonim, którym będzie posługiwał się podczas poszukiwań. Czeka na nas również kilka zabaw na rozprostowanie kości!

Co się dzieje w naszej bajce? - zanim zaczniemy musimy sprawdzić na ile znacie naszego malutkiego Nemo i jego przygody. Będziecie musieli spośród wieli bajkowych postaci odnaleźć te, które pojawiają się w naszej bajce. Czy odróżnisz Dory od Bambiego i Bulgotka od Gumisia? Czy znasz odpowiedzi na pytania ze specjalnego quizu wiedzy o Nemo? Sprawdźmy to!

Gdzie jest Nemo? - pamiętacie jak nasz bohater dzielnie radził sobie ze swoimi przygodami? Podczas swojej długiej podróży spotkał wiele dziwnych stworzeń. Przed nami również szereg punktów do zdobycia i zadań do pokonania:

Pamięć Dory - sprawdzimy Waszą spostrzegawczość i pamięć podczas pojedynku z rybką- zapominajką.

Dorsze w sieci - pamiętacie jak Nemo trafił do ławicy? Sprawdzimy jak wiele rybek jesteście w stanie złowić z zamkniętymi oczyma.

Skorupa Żółwia Luzaka - na naszej plaży odpoczywa sobie wyluzowany Żółw Luzak. Podczas gdy on spokojnie sobie odpoczywa my ozdobimy jego skorupę kamyczkami, szyszkami i patyczkami - wszystkim co znajdziemy w lesie. Zobaczymy, czy mu się spodoba!

Wodna Szkoła Marlina - szereg gier i zabaw ruchowych dla najmłodszych! To co każdy maluszek lubi - trochę ruchu i radosnej zabawy.

 

Wyżywienie

OPCJE DODATKOWE:

10 zł ognisko z kiełbaskami

16 zł dwudaniowy obiad przygotowany na miejscu

Cena zawiera

realizację 4 godzinnego programu przez doświadczonych w pracy z maluszkami instruktorów BTA Kompas

bezpłatny udział opiekunów (nie dotyczy zamówienia obiadu)

podatek VAT    

 

Cena nie zawiera

Dojazdu

Co zabrać

wygodny strój

Własny  - możliwość organizacji transportu za dopłatą

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA

Przystanek Drzewina

Niezwykle klimatyczny ośrodek wypoczynkowy położony w urokliwej miejscowości Drzewina na Kaszubach, wśród lasów, pól i łąk. Obiekt jest po generalnym remoncie wykonanym w 2017 roku. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach  3-, 4-, 5- i 6-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników duża sala sportowo-dydaktyczna, jadalnia, dwa zewnętrzne namioty sferyczne, boisko sportowe i dużo zielonego terenu rekreacyjnego.

Strona obiektu: http://przystanekdrzewina.pl/

Przystanek Drzewina
Drzewina 6a
83-041 Mierzeszyn