(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
górska przygoda.jpg
górska przygoda.jpg

Górska Szkoła Przygody – 2 dni

Wiek: 7-18

lokalizacja:
Wycieczki Szkolne

Górska Szkoła Przygody to unikatowy program bardzo aktywnej edukacji ekologiczno - turystycznej. Park Narodowy Gór Stołowych jest bajkowym miejscem, w którym występują liczne baszty z piaskowca, szczeliny, skalne grzyby, fascynujące labirynty oraz punkty widokowe, z których rozpościera się wspaniały widok na okolice. Na naszych wycieczkach uczestnicy cały dzień biorą udział w zajęciach które je fascynują, które są marzeniem wielu młodych ludzi. Dodatkowo zajęcia te wymagają dużej aktywności i zaangażowania - tak, że wieczorem nie ma czasu na zbytki, zwłaszcza, że zawsze może przydarzyć się niespodziewany nocny alarm…

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
2 dni
20-100 299 PLN 2 Zapytaj
maj, czerwiec
20-100 229 PLN 2 Zapytaj
kwiecień, wrzesień, październik, listopad

Program

 

DZIEŃ 1 

Przyjazd i zakwaterowanie grupy


Zajęcia integracyjne - nic tak nie integruje jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych zajęciach Team Buildingu - pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących się zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. W programie m.in. pajęczynka, ślepiec, tratwa, skok zaufania i inne. Jest to bardzo dobry sposób na przełamanie lodów w grupie osób która do tej pory się nie znała, a ma przed sobą kilka lat wspólnej nauki, przygód i przyjaźni.

Obiad

Kula Sferyczna - zabawa, która dostarczy wszystkim dużo emocji.. Urządzenie składa się z dwóch kul, jednej mniejszej, zawieszonej w drugiej znacznie większej, przerwa pomiędzy nimi wypełniona jest powietrzem. Do środka mniejszej kuli wchodzi uczestnik, przypina się specjalnymi pasami i… toczy się w dół zbocza! Cała zabawa przypomina nieco pralkę ale jest uwielbiana przez młodszych i starszych!

Slackline - nauczymy się chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości ok. 50 cm nad ziemią. Slackline jest nową , zdobywającą ogromną popularność dyscypliną na całym świecie!

Kolacja

Dyskoteka tematyczna
-  Przygotujemy salę, stroje i muzykę - dla każdego coś miłego. Nauczymy się kilku szałowych ruchów i weźmiemy udział w tematycznych konkursach.

DZIEŃ 2

Śniadanie

Po śniadaniu wykwaterowanie, wszystkie bagaże zostaną złożone w jednym pomieszczeniu

Labirynt Skalny – przejście trasy turystycznej na Szczelińcu Wielkim, jednak nie w zwykły, tradycyjny sposób. Uczestnicy podzieleni na grupy będą mieli po drodze zadania do wykonania i wskazówki do odnalezienia. Jednocześnie będą to zajęcia edukacyjne z geografii turystycznej Gór Stołowych. 

Szczelinieckie Manewry - krótka zabawa na orientację przy schronisku "Na Szczelińcu". Pozwala przyswoić kilka podstawowych danych dotyczących Szczelińca. 

Obiad

Istnieje możliwość zamiany „Labiryntu Skalnego” na „zajęcia linowe” za dopłatą w wysokości 15 zł od uczestnika (przy min. 30 os. płacących).

Wyżywienie

1x śniadanie, 2x obiad, 1x kolacja.

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez profesjonalną kadrę BTA Kompas

Bilety wstępu

Zakwaterowanie i wyżywienie

Dojazdu

LOKALIZACJA I DOJAZD

Wycieczki Szkolne

Zakwaterowanie w obiektach o standardzie turystycznym (hostele, schroniska młodzieżowe)

Własny.

Możliwość organizacji dojazdów za dopłatą.

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Wygodne obuwie i luźny strój.