Górska Szkoła Przygody – 2 dni

Wiek: 7-18 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
2 dni
20-100 269 PLN 2 Zapytaj
maj, czerwiec
20-100 199 PLN 2 Zapytaj
kwiecień, wrzesień, październik, listopad
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 7 lat do 18 lat
Opis

Górska Szkoła Przygody to unikatowy program bardzo aktywnej edukacji ekologiczno - turystycznej. Park Narodowy Gór Stołowych jest bajkowym miejscem, w którym występują liczne baszty z piaskowca, szczeliny, skalne grzyby, fascynujące labirynty oraz punkty widokowe, z których rozpościera się wspaniały widok na okolice. Na naszych wycieczkach uczestnicy cały dzień biorą udział w zajęciach które je fascynują, które są marzeniem wielu młodych ludzi. Dodatkowo zajęcia te wymagają dużej aktywności i zaangażowania - tak, że wieczorem nie ma czasu na zbytki, zwłaszcza, że zawsze może przydarzyć się niespodziewany nocny alarm…

Opis programu

 

DZIEŃ 1 

Przyjazd i zakwaterowanie grupy


Zajęcia integracyjne - nic tak nie integruje jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych zajęciach Team Buildingu - pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących się zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. W programie m.in. pajęczynka, ślepiec, tratwa, skok zaufania i inne. Jest to bardzo dobry sposób na przełamanie lodów w grupie osób która do tej pory się nie znała, a ma przed sobą kilka lat wspólnej nauki, przygód i przyjaźni.

Obiad

Kula Sferyczna - zabawa, która dostarczy wszystkim dużo emocji.. Urządzenie składa się z dwóch kul, jednej mniejszej, zawieszonej w drugiej znacznie większej, przerwa pomiędzy nimi wypełniona jest powietrzem. Do środka mniejszej kuli wchodzi uczestnik, przypina się specjalnymi pasami i… toczy się w dół zbocza! Cała zabawa przypomina nieco pralkę ale jest uwielbiana przez młodszych i starszych!

Slackline - nauczymy się chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości ok. 50 cm nad ziemią. Slackline jest nową , zdobywającą ogromną popularność dyscypliną na całym świecie!

Kolacja

Dyskoteka tematyczna
-  Przygotujemy salę, stroje i muzykę - dla każdego coś miłego. Nauczymy się kilku szałowych ruchów i weźmiemy udział w tematycznych konkursach.

DZIEŃ 2

Śniadanie

Po śniadaniu wykwaterowanie, wszystkie bagaże zostaną złożone w jednym pomieszczeniu

Labirynt Skalny – przejście trasy turystycznej na Szczelińcu Wielkim, jednak nie w zwykły, tradycyjny sposób. Uczestnicy podzieleni na grupy będą mieli po drodze zadania do wykonania i wskazówki do odnalezienia. Jednocześnie będą to zajęcia edukacyjne z geografii turystycznej Gór Stołowych. 

Szczelinieckie Manewry - krótka zabawa na orientację przy schronisku "Na Szczelińcu". Pozwala przyswoić kilka podstawowych danych dotyczących Szczelińca. 

Obiad

Istnieje możliwość zamiany „Labiryntu Skalnego” na „zajęcia linowe” za dopłatą w wysokości 15 zł od uczestnika (przy min. 30 os. płacących).

Wyżywienie

1x śniadanie, 2x obiad, 1x kolacja.

Cena zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez profesjonalną kadrę BTA Kompas

Bilety wstępu

Zakwaterowanie i wyżywienie

Cena nie zawiera

Dojazdu

Co zabrać

Wygodne obuwie i luźny strój. 

Własny.

Możliwość organizacji dojazdów za dopłatą.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA

Wycieczki Szkolne

Zakwaterowanie w obiektach o standardzie turystycznym (hostele, schroniska młodzieżowe)