(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
górska przygoda 5 dni.jpg
górska przygoda 5 dni.jpg

Górska Szkoła Przygody – 3 dni

Wiek: 7-18

lokalizacja:
Wycieczki Szkolne

Górska Szkoła Przygody to unikatowy program bardzo aktywnej edukacji ekologiczno - turystycznej. Park Narodowy Gór Stołowych jest bajkowym miejscem, w którym występują liczne baszty z piaskowca, szczeliny, skalne grzyby, fascynujące labirynty oraz punkty widokowe, z których rozpościera się wspaniały widok na okolice. Na naszych wycieczkach uczestnicy cały dzień biorą udział w zajęciach które je fascynują, które są marzeniem wielu młodych ludzi. Dodatkowo zajęcia te wymagają dużej aktywności i zaangażowania - tak, że wieczorem nie ma czasu na zbytki, zwłaszcza, że zawsze może przydarzyć się niespodziewany nocny alarm…

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
20-100 399 PLN 2 Zapytaj
maj,czerwiec
20-100 339 PLN 2 Zapytaj
kwiecień, wrzesień, październik, listopad

Program

 

DZIEŃ 1 

Przyjazd i zakwaterowanie grupy


Zajęcia integracyjne - nic tak nie integruje jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych zajęciach Team Buildingu - pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących się zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. W programie m.in. pajęczynka, ślepiec, tratwa, skok zaufania i inne. Jest to bardzo dobry sposób na przełamanie lodów w grupie osób która do tej pory się nie znała, a ma przed sobą kilka lat wspólnej nauki, przygód i przyjaźni.

Obiad

Kula Sferyczna - zabawa, która dostarczy wszystkim dużo emocji.. Urządzenie składa się z dwóch kul, jednej mniejszej, zawieszonej w drugiej znacznie większej, przerwa pomiędzy nimi wypełniona jest powietrzem. Do środka mniejszej kuli wchodzi uczestnik, przypina się specjalnymi pasami i… toczy się w dół zbocza! Cała zabawa przypomina nieco pralkę ale jest uwielbiana przez młodszych i starszych! 

Slackline - nauczymy się chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości ok. 50 cm nad ziemią. Slackline jest nową , zdobywającą ogromną popularność dyscypliną na całym świecie!

Kolacja

Szkolenie Alpinistyczne

DZIEŃ 2

Śniadanie

Zajęcia linowe – w Górach Stołowych zajęcia linowe dostarczają niezapomnianych wrażeń! Przeprawa mostem linowym nad 50 metrową przepaścią jest trudna do powtórzenia gdziekolwiek indziej. Zapierające dech w piersiach widoki i skały, które rzeźbione były przez miliony lat – to musi robić wrażenie. Wszystkie zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy alpinizmu. Gwarantujemy zabezpieczenie w kaski, uprzęże i liny które posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa!

Obiad

Labirynt Skalny – przejście trasy turystycznej na Szczelińcu Wielkim, jednak nie w zwykły, tradycyjny sposób. Uczestnicy podzieleni na grupy będą mieli po drodze zadania do wykonania i wskazówki do odnalezienia. Jednocześnie będą to zajęcia edukacyjne z geografii turystycznej Gór Stołowych.

Szczelinieckie Manewry - krótka zabawa na orientację przy schronisku "Na Szczelińcu". Pozwala przyswoić kilka podstawowych danych dotyczących Szczelińca. 

Kolacja

Ognisko -
po całodziennych ekscytacjach czeka nas relaksacyjna biesiada ogniskowa. Świetny czas na rozmowy, śpiewy i ogniskowe konkursy.

DZIEŃ 3

Śniadanie

Po śniadaniu wykwaterowanie, wszystkie bagaże zostaną złożone w jednym pomieszczeniu.

Operacja Passendorf - gra strategiczna na terenie wsi Pasterka (przed wojną Passendorf). Uczestnicy podzieleni na zespoły muszą odczytać wszystkie wskazówki i dotrzeć do ukrytego skarbu... Program został opracowany specjalnie na potrzeby dzieci i młodzieży, tak aby przekazywać wiedzę przez zabawę

Obiad

Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć paintball'owych w miejsce jakiś zajęć zaproponowanych w programie. Dopłata do paintball'a - 45 zł/os. przy min. 35 osobach.

Wyżywienie

2x śniadanie, 3x obiad, 2x kolacja.

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez profesjonalną kadrę BTA Kompas

Bilety wstępu

Zakwaterowanie i wyżywienie

Dojazdu.

LOKALIZACJA I DOJAZD

Wycieczki Szkolne

Zakwaterowanie w obiektach o standardzie turystycznym (hostele, schroniska młodzieżowe)

Własny.

Możliwość organizacji dojazdu za dopłatą.

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Wygodne obuwie i luźny strój.