(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
18.JPG
18.JPG

Górska Szkoła Przygody – 4 dni

Wiek: 7-18

lokalizacja:
Wycieczki Szkolne

Górska Szkoła Przygody to unikatowy program bardzo aktywnej edukacji ekologiczno - turystycznej. Park Narodowy Gór Stołowych jest bajkowym miejscem, w którym występują liczne baszty z piaskowca, szczeliny, skalne grzyby, fascynujące labirynty oraz punkty widokowe, z których rozpościera się wspaniały widok na okolice. Na naszych wycieczkach uczestnicy cały dzień biorą udział w zajęciach które je fascynują, które są marzeniem wielu młodych ludzi. Dodatkowo zajęcia te wymagają dużej aktywności i zaangażowania - tak, że wieczorem nie ma czasu na zbytki, zwłaszcza, że zawsze może przydarzyć się niespodziewany nocny alarm…

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
4 dni
20-100 489 PLN 2 Zapytaj
maj, czerwiec
20-100 449 PLN 2 Zapytaj
kwiecień, wrzesień, październik

Program

DZIEŃ 1 

Przyjazd i zakwaterowanie grupy

Zajęcia integracyjne - nic tak nie integruje jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych zajęciach Team Buildingu - pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących się zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. W programie m.in. pajęczynka, ślepiec, tratwa, skok zaufania i inne. Jest to bardzo dobry sposób na przełamanie lodów w grupie osób która do tej pory się nie znała, a ma przed sobą kilka lat wspólnej nauki, przygód i przyjaźni.

Obiad

Kula Sferyczna - zabawa, która dostarczy wszystkim dużo emocji.. Urządzenie składa się z dwóch kul, jednej mniejszej, zawieszonej w drugiej znacznie większej, przerwa pomiędzy nimi wypełniona jest powietrzem. Do środka mniejszej kuli wchodzi uczestnik, przypina się specjalnymi pasami i… toczy się w dół zbocza! Cała zabawa przypomina nieco pralkę ale jest uwielbiana przez młodszych i starszych! 

Slackline - nauczymy się chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości ok. 50 cm. nad ziemią. Slackline jest nową, zdobywającą ogromną popularność dyscypliną na całym świecie. 

Kolacja

Szkolenie Alpinistyczne

DZIEŃ 2

Śniadanie

Zajęcia linowe – w Górach Stołowych zajęcia linowe dostarczają niezapomnianych wrażeń! Przeprawa mostem linowym nad 50 metrową przepaścią jest trudna do powtórzenia gdziekolwiek indziej. Zapierające dech w piersiach widoki i skały, które rzeźbione były przez miliony lat – to musi robić wrażenie. Wszystkie zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy alpinizmu.Gwarantujemy zabezpieczenie w kaski, uprzęże i liny które posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa!

Obiad

Labirynt Skalny – przejście trasy turystycznej na Szczelińcu Wielkim, jednak nie w zwykły, tradycyjny sposób. Uczestnicy podzieleni na grupy będą mieli po drodze zadania do wykonania i wskazówki do odnalezienia. Jednocześnie będą to zajęcia edukacyjne z geografii turystycznej Gór Stołowych.

Szczelinieckie Manewry krótka zabawa na orientację przy schronisku "Na Szczelińcu". Pozwala przyswoić kilka podstawowych danych dotyczących Szczelińca. 

Kolacja

Ognisko

DZIEŃ 3

Śniadanie

Szkolenie i Impreza na Orientację  możliwość znalezienia właściwej drogi ma ogromne znaczenie w czasie każdej podróży, zarówno podczas małej, jak i wielkiej wyprawy. Dzięki tym zajęciom uczestnicy posiądą umiejętności posługiwania się mapą i kompasem, nauczą się rozpoznawania znaków topograficznych, rysowania map, oceniania odległości w terenie. Zdobytą wiedzę będzie można sprawdzić podczas zawodów i wypraw.

Obiad

Operacja Passendorf - gra strategiczna na terenie wsi Pasterka (przed wojną Passendorf). Uczestnicy podzieleni na zespoły maja odczytać wszystkie wskazówki i dotrzeć do ukrytego skarbu... Program został opracowany specjalnie na potrzeby dzieci i młodzieży, tak aby przekazywać wiedzę przez zabawę.

Kolacja

Dyskoteka

DZIEŃ 4

Śniadanie

Po śniadaniu wykwaterowanie, wszystkie bagaże zostaną złożone w jednym pomieszczeniu.

Elementy survivalu – uczestnicy poznają tajniki radzenia sobie w trudnych i nietypowych sytuacjach. Nauczą się budowy schronień, maskowania, budowy paleniska i rozpalania ognia bez użycia zapałek

Obiad

Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć paintball'owych w miejsce jakiś zajęć zaproponowanych w programie. Dopłata do paintball'a - 45 zł/os. przy min. 35 osobach.

Wyżywienie

3x śniadanie, 4x obiad, 3x kolacja.

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Przeprowadzenie zajęć.

Dojazdu.

LOKALIZACJA I DOJAZD

Wycieczki Szkolne

Zakwaterowanie w obiektach o standardzie turystycznym (hostele, schroniska młodzieżowe)

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Wygodne obuwie i luźny strój.