Integracja z klasą 3 dni

Wiek: 7-17 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
40-70 319 PLN 3 Zapytaj
.
30-40 329 PLN 3 Zapytaj
.
20-30 349 PLN 2 Zapytaj
.
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 7 lat do 17 lat
Opis

Przedstawiony poniżej projekt to profesjonalnie przygotowany trening prowadzony w plenerze, którego celem jest budowa zespołu, ukazanie sposobów radzenia sobie ze stresem, pobudzenie zachowań asertywnych, sztuka prowadzenia konstruktywnych sporów oraz integracja Uczestników. W projekcie korzysta się z metody nauki przez doświadczenie. Istotą całego treningu jest zmobilizowanie Uczestników do nowych zadań i działania. Logika konstrukcji przeprowadzanych zadań polega na tym, że jedynie współdziałanie wszystkich członków grupy, gwarantuje powodzenie.

Opis programu

 

DZIEŃ 1 

Przyjazd

Zakwaterowanie grupy

Obiad


Team Building - Szkolenie outdoor przeprowadzone będzie w warunkach całkowicie nowych dla uczestników, nie będą więc w stanie realizować zadań w oparciu o swoją dotychczasową wiedzę i rutynowe działania. To pozwoli zdystansować się od codzienności, stereotypowego myślenia, a przede wszystkim pobudzi kreatywność grupy.

Kolacja

W ogniskowym kręgu - po całodziennych ekscytacjach czeka nas relaksacyjna biesiada ogniskowa. Świetny czas na rozmowy, śpiewy i ogniskowe konkursy. 

W pogoni za świetlikiem - kiedy będziemy myśleli, że już po wszystkim i można odpocząć … to ruszymy do akcji! Wieczorna pogoń za sprytnym i zwinnym Świetlikiem podniesie adrenalinę przed snem i nie pozwoli nawet na chwilę nudy. Zabawa dostosowana do wieku uczestników.

DZIEŃ 2

Śniadanie

Kula sferyczna – zabawa, która dostarczy wszystkim dużo emocji. Została wymyślona w Nowej Zelandii przez Zorbsa Dwane'a i Adrew Akers'a, którzy nazwali ta atrakcję "zorbem". Urządzenie składa się z dwóch kul, jednej mniejszej zawieszonej w drugiej znacznie większej, przerwa pomiędzy nimi wypełniona jest powietrzem. Do środka mniejszej kuli wchodzi uczestnik, przypina się specjalnymi pasami i… toczy się w dół zbocza! Cała zabawa przypomina nieco pralkę ale jest uwielbiana przez młodszych i starszych! Urządzenie posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa.

Slackline - nauczymy się chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości 50 cm od ziemi. Slacline jest nową, zdobywającą ogromną popularność dyscypliną, zwłaszcza za granicą.

Bubble Battle - zabawa drużynowa przy użyciu magazynku (pojemnik z wodą), specjalnych nabojów (gąbki). Zadaniem drużyny jest zdobycie bazy przeciwnika.

Baloniada - czeka nas ostry doping i zagorzała walka podczas wielkiej rozgrywki balonami wypełnionymi wodą.

Obiad

Szkolenie i Impreza na Orientację - jest to atrakcyjna forma czynnego wypoczynku, podczas której zespół ma za zadanie potwierdzić w określonym limicie czasu, swoją obecność przy ustawionych w terenie punktach kontrolnych. Zróżnicowana skala trudności i terenu, pozwala dobrać odpowiednią trasę nawet dla najbardziej wymagających. Imprezy na orientacje opierają się głównie na zdrowym współzawodnictwie między zespołami oraz na niezbędnej współpracy wszystkich członków zespołu, w celu osiągnięcia wspólnego zwycięstwa. 

Kolacja

Capture the Flag -  Sztuka kamuflażu, szybkość, spryt i współpraca w grupie. To główne umiejętności jakie przydadzą się uczestnikom bardzo emocjonującej gry jaką bez wątpienia są „Flagi”. Wtargnij niepostrzeżenie na teren przeciwnika, zlokalizuj flagę, zdobądź ją i dostarcz do swojej bazy. Działaj w dużej grupie lub w małych zespołach. Jaką strategię obierzesz? Jak przechytrzysz przeciwnika?

DZIEŃ 3

Śniadanie


Elementy survivalu - uczestnicy poznają tajniki radzenia sobie w trudnych i nietypowych sytuacjach. Nauczą się budowy schronień, maskowania, pokonywania niedostępnych terenów, budowy paleniska i rozpalania ognia bez użycia zapałek.

Obiad

Zakończenie wycieczki

Wyjazd

 

Wyżywienie

3 x dziennie (śniadania, obiady, kolacje).

Cena zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez profesjonalną kadrę BTA Kompas

Opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu

Zakwaterowanie i wyżywienie

Cena nie zawiera

Dojazdu.

Co zabrać

Wygodne obuwie i luźny strój. 

Możliwość organizacji dojazdu za dopłatą.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA

Zajazd Ostrzycki

Zajazd Ostrzycki na Kaszubach – klimatyczny pensjonat położony nad przepięknym jeziorem w samym sercu Kaszub. Pokoje 3-, 4-, 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników teren rekreacyjny i sale zajęciowe. Na terenie obiektu działają telefony wszystkich sieci.

Ocena hotelu

Ocena hotelu według Kompasu

Zajazd Ostrzycki

ul. Droga Kaszubska 56

83-311 Ostrzyce