Integracja z klasą 5 dni

Wiek: 7-18 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
5 dni
4-70 489 PLN 3 Zapytaj
.
30-40 509 PLN 3 Zapytaj
.
20-30 539 PLN 2 Zapytaj
.
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 7 lat do 18 lat
Opis

 

Przedstawiony poniżej projekt to profesjonalnie przygotowany trening prowadzony w plenerze, którego celem jest budowa zespołu, ukazanie sposobów radzenia sobie ze stresem, pobudzenie zachowań asertywnych, sztuka prowadzenia konstruktywnych sporów oraz integracja Uczestników. W projekcie korzysta się z metody nauki przez doświadczenie. Istotą całego treningu jest zmobilizowanie Uczestników do nowych zadań i działania. Logika konstrukcji przeprowadzanych zadań polega na tym, że jedynie współdziałanie wszystkich członków grupy, gwarantuje powodzenie.

 

Opis programu

 

DZIEŃ 1 

Przyjazd

Zakwaterowanie grupy

Obiad

Team Building - Szkolenie outdoor przeprowadzone będzie w warunkach całkowicie nowych dla uczestników, nie będą więc w stanie realizować zadań w oparciu o swoją dotychczasową wiedzę i rutynowe działania. To pozwoli zdystansować się od codzienności, stereotypowego myślenia, a przede wszystkim pobudzi kreatywność grupy.

Kolacja

W ogniskowym kręgu - po całodziennych ekscytacjach czeka nas relaksacyjna biesiada ogniskowa. Świetny czas na rozmowy, śpiewy i ogniskowe konkursy. 

DZIEŃ 2

Śniadanie

Summer Party ZONE - czyli wszystko co oferuje woda, plaża, mnóstwo piasku i nasze głowy pełne pomysłów! Na kąpiele może jeszcze nie przyszła pora, ale na moczenie nóg i konkursy plażowe jak najbardziej! Czeka na nas mnóstwo emocji podczas specjalnego turnieju Water Challenge!

 

Baloniada!!! - czyli ulubiona zabawa młodszych i starszych: czeka nas ostry doping i zagorzała walka podczas wielkiej rozgrywki balonami wypełnionymi wodą.

Bubble Battle - Wszyscy uczestnicy zabawy są dzieleni na dwie drużyny i … tu zaczyna się cała zabawa! Potrzebny nam będzie specjalny magazynek (wiadro z wodą), specjalne naboje (gąbki) i celne oko! Przyda się też trochę sprytu i odpowiednia taktyka działania w drużynie. W ten sposób na pewno uda nam się zdobyć upragnioną bazę!

Zabawa przy użyciu gąbek i wody - do realizacji przy odpowiedniej pogodzie

Obiad

Kula sferyczna – zabawa, która dostarczy wszystkim dużo emocji. Została wymyślona w Nowej Zelandii przez Zorbsa Dwane'a i Adrew Akers'a, którzy nazwali ta atrakcję "zorbem". Urządzenie składa się z dwóch kul, jednej mniejszej zawieszonej w drugiej znacznie większej, przerwa pomiędzy nimi wypełniona jest powietrzem. Do środka mniejszej kuli wchodzi uczestnik, przypina się specjalnymi pasami i… toczy się w dół zbocza! Cała zabawa przypomina nieco pralkę ale jest uwielbiana przez młodszych i starszych! Urządzenie posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa.

Kolacja

W pogoni za świetlikiem - kiedy będziemy myśleli, że już po wszystkim i można odpocząć … to ruszymy do akcji! Wieczorna pogoń za sprytnym i zwinnym Świetlikiem podniesie adrenalinę przed snem i nie pozwoli nawet na chwilę nudy. Zabawa dostosowana do wieku uczestników.

DZIEŃ 3

Śniadanie

Szkolenie i Impreza na Orientację - jest to atrakcyjna forma czynnego wypoczynku, podczas której zespół ma za zadanie potwierdzić w określonym limicie czasu, swoją obecność przy ustawionych w terenie punktach kontrolnych. Zróżnicowana skala trudności i terenu, pozwala dobrać odpowiednią trasę nawet dla najbardziej wymagających. Imprezy na orientacje opierają się głównie na zdrowym współzawodnictwie między zespołami oraz na niezbędnej współpracy wszystkich członków zespołu, w celu osiągnięcia wspólnego zwycięstwa. 

Obiad

Ruro skoczki – dla wszystkich miłośników skakania i rywalizacji przygotowaliśmy nie lada atrakcje. Dmuchane rury do skakania. Zabawa ta jest niezwykle widowiskowa i może w niej brać udział aż 10 osób równocześnie. Podzieleni na grupy będziemy walczyć o uzyskanie jak najlepszego czasu.

Slackline - nauczymy się chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości 50 cm od ziemi. Slacline jest nową, zdobywającą ogromną popularność dyscypliną, zwłaszcza za granicą.

Kolacja

Pięciobój fikuśny - poszczególne drużyny zmierzą się ze sobą w pięciu przedziwnych konkurencjach, w których każdy będzie miała do wykonania niecodzienne zadanie. Liczy się czas, współpraca, dobra koordynacja i zwinność.

DZIEŃ 4

Śniadanie

Strzelanie z ASG - to zajęcia strzelania do tarczy bronią do złudzenia przypominającą oryginał - amerykański karabin szturmowy M15-A4. Każdy przeżywa dreszcz emocji dotykając sprzętu znanego tylko z filmów! 

Strzelanie z łuków - poznamy również broń znaną od stuleci - jedną z najszlachetniejszych odmian sportu - strzelamy do tarczy z łuków sportowych.

Obiad

Elementy survivalu - uczestnicy poznają tajniki radzenia sobie w trudnych i nietypowych sytuacjach. Nauczą się budowy schronień, maskowania, pokonywania niedostępnych terenów, budowy paleniska i rozpalania ognia bez użycia zapałek.

Kolacja

Dyskoteka tematyczna - Przygotujemy salę, stroje i muzykę - dla każdego coś miłego. Nauczymy się kilku szałowych ruchów i weźmiemy udział w tematycznych konkursach.

DZIEŃ 5

Śniadanie

Wykwaterowanie 

Gra terenowa – ta gra będzie zwieńczeniem wszystkich zajęć i szkoleń w których brali udział uczestnicy. Podczas gry pojawią się zadania specjalne gdzie trzeba będzie się wykazać nabytymi umiejętnościami rozpalania ognia, strzelania z broni pneumatycznej, poruszania się w terenie z mapą i kompasem, udzielaniem pierwszej pomocy, pokonywaniem trudnego terenu. Podczas gry uczestnicy i ich odzież mogą ulec całkowitemu pobrudzeniu i zamoczeniu! Warto mieć oddzielny strój do tych zajęć terenowych.

Obiad

Zakończenie wycieczki

Wyjazd

 

Wyżywienie

3 x dziennie (śniadania, obiady, kolacje).

 

Cena zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez profesjonalną kadrę BTA Kompas

Opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu

Zakwaterowanie i wyżywienie

Cena nie zawiera

Dojazdu.

Co zabrać

Wygodne obuwie i luźny strój. 

Możliwość organizacji dojazdu za dopłatą.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA

Zajazd Ostrzycki

Zajazd Ostrzycki na Kaszubach – klimatyczny pensjonat położony nad przepięknym jeziorem w samym sercu Kaszub. Pokoje 3-, 4-, 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników teren rekreacyjny i sale zajęciowe. Na terenie obiektu działają telefony wszystkich sieci.

Ocena hotelu

Ocena hotelu według Kompasu

Zajazd Ostrzycki

ul. Droga Kaszubska 56

83-311 Ostrzyce