ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Jura-Gosciniec-t4-5206.jpg
Jura-Gosciniec-t4-5206.jpg

Klasyczny Team Building - wycieczka jednodniowa

Wiek: 9-17

lokalizacja:
Przystanek Drzewina

Wyjazdy integracyjne są domeną wyjazdów biznesowych, które organizujemy już od prawie 10 lat. Doświadczenie zdobyte przy profesjonalnym scalaniu kadr wykorzystujemy do "przełamania lodów" wśród dzieci i młodzieży. Mogą to być nowi uczniowie danego rocznika, może to być cała szkoła – zrobimy niezapomniany wyjazd dla malutkiej grupy, jak i dla ogromnej szkoły. Przygotowaliśmy kilka programów, tak aby jak najlepiej dopasować się do charakteru grupy.

 

 

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
1 dni
20-35 99 PLN 3 Zapytaj
.
35-40 89 PLN 3 Zapytaj
.
40-100 69 PLN 3 Zapytaj
.

Program

Pajęczynka
Między drzewami rozpięta jest "pajęczyna" z linek, grupa musi przejść przez tą pajęczynę tak, że przez jedno oczko może przejść tylko jedna osoba z grupy. Oczka są bardzo małe… Zadanie wymagające współdziałania w grupie.

 Ślepcy
Część grupy zakłada na oczy opaski i musi przy pomocy podpowiedzi od pozostałych ułożyć z liny określony kształt lub napis. Zadanie pozwala rozwijać komunikację w grupie.

Ładunek wybuchowy
Zespół, utrzymując w pionie drąg za pomocą systemu linek, musi przetransportować znajdujące się na nim jajko do mety. Zadanie wymaga dużo opanowania i bardzo dobrej komunikacji.

Tratwa
Grupa musi przez określony czas utrzymać się na bardzo ograniczonej powierzchni, np. jak najwięcej osób na jak najmniejszej ilości skrzynek. Zadanie przełamujące bariery i usprawniające komunikację w grupie.

Trucizna
Grupa przy pomocy systemu lin i chwytaków musi zneutralizować truciznę poprzez odpowiednie przemieszczanie przedmiotów. Zadanie kładzie nacisk na współpracę w grupie.

Ślepiec 
Uczestnicy zabawy dobierają się parami. Jedna z osób zamyka oczy i daje się prowadzić swojemu partnerowi po terenie trzymając go jedynie za 1 palec. Zadaniem przewodnika jest zapewnienie partnerowi poczucia bezpieczeństwa oraz "pokazanie" szczególnie interesujących rzeczy, miejsc. Uruchamiają się tu zmysły dotyku, słuchu, węchu.

Archimedes 
Grupa mając do dyspozycji kubki i miski musi wydostać z hydraulicznej tuby piłeczkę. Jest jeden problem - tuba jest dziurawa. Tylko determinacja grupy pomoże w wykonaniu zadania.

Sprawnościowy tor przeszkód  
Na uczestników czeka prawdziwa przeprawa przez rozmaite przeszkody i utrudnienia. Bieg na czas.

Wyżywienie

OPCJE DODATKOWE:

15 zł/os. ognisko z kiełbaskami

25 zł/os. dwudaniowy obiad przygotowany na miejscu

 

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez wykwalifikowaną kadrę BTA KOMPAS.

Podatek VAT.

Dojazdu, wyżywienia. 

LOKALIZACJA I DOJAZD

Przystanek Drzewina

Niezwykle klimatyczny ośrodek wypoczynkowy położony w urokliwej miejscowości Drzewina na Kaszubach, wśród lasów, pól i łąk. Obiekt jest po generalnym remoncie wykonanym w 2017 roku. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach  3-, 4-, 5- i 6-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników duża sala na zajęcia, jadalnia, dwa zewnętrzne namioty,  boisko sportowe i dużo zielonego terenu rekreacyjnego.

Strona obiektu: http://przystanekdrzewina.pl/

Drzewina 6a
83-041 Mierzeszyn

e-mail: przystanek@przystanekdrzewina.pl

dojazd we własnym zakresie - możliwość organizacji transportu za dopłatą

dojazd własny 0zł dojazd własny 0zł
dojazd własny 0zł dojazd własny 0zł
dojazd własny 0zł dojazd własny 0zł
regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Przygotowując się do wyjazdu należy wziąć pod uwagę specyfikę zajęć – większość czasu spędzamy aktywnie i na powietrzu. Ubrania muszą być wygodne, zapewnić ciepło z przeznaczeniem do ewentualnego zabrudzenia lub zniszczenia.