ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Obóz ASG level 3 - Działania na tyłach wroga
Obóz ASG level 3 - Działania na tyłach wroga

Manewry Militarne z elementami survivalu 3 dni

Wiek: 12-18

lokalizacja:
Przystanek Drzewina

Manewry militarne – specjalnie dla chłonnych wrażeń Uczestników przygotowaliśmy unikalny program militarno-survivalowy, podczas którego każdy będzie mógł wcielić się w rolę zawodowego żołnierza jednostek specjalnych. 

 

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
25-34 519 PLN 2 Zapytaj
.
35-42 439 PLN 3 Zapytaj
.
43-45 419 PLN 3 Zapytaj
.

Program

 

DZIEŃ 1

Obiad

Zakwaterowanie w bazie

Zapoznanie ze sprzętem ASG (Air Soft Guns), regulaminem jego użytkowania oraz poszczególnymi elementami ekwipunku osobistego.

Szkolenie w podgrupach z zakresu posługiwania się mapą i kompasem, urządzeniami GPS oraz łącznością bezprzewodową. W razie konieczności zajęcia będą trwać również w godzinach wieczornych.

Kolacja

Gra terenowa 2 godz – zapoznanie z najbliższym terenem wokół bazy poprzez udział w grze terenowej.

DZIEŃ 2

Śniadanie

Podstawy survivalu – blok zajęć będzie obejmował naukę różnych sposobów rozpalania ognia, budowę i zastosowanie różnych rodzajów ognisk, budowę kuchni polowej wraz z przyrządzeniem na niej posiłku traperskiego.

Strzelnica ASG – zajęcia na strzelnicy z wykorzystaniem ASG, do dyspozycji będą repliki broni MP5, M15A2 oraz broni snajperskiej. Podczas zajęć uczestnicy będą się uczyć jak przyjmować pozycję strzelecką w czasie strzelania do tarczy oraz podczas działań taktycznych.

Obiad

Szkolenie i impreza na orientację InO - zasady posługiwania się mapą i kompasem w terenie oraz marsz po najbliższej okolicy w poszukiwaniu punktów kontrolnych.

Kolacja

Zajęcia z maskowania w terenie – blok zajęć będzie obejmował sztukę kamuflażu w terenie zielonym, budowanie ukryć i schronień. Uczestnicy zostaną zapoznani z tajnikami skrytego podchodzenia przeciwnika, co może się przydać podczas kolejnych gier i ćwiczeń w terenie.

DZIEŃ 3

Śniadanie

Zielona taktyka – blok zajęć z zakresu poruszania się w terenie zielonym w szyku ubezpieczonym, podejmowania działań operacyjnych przez formację militarną, nauka porozumiewania się w zespole za pomocą gestów, praktyczne wykorzystanie łączności radiowej.

Kula Sferyczna - tzw. zorbing. Uczestnicy wchodzą do wielkiej kuli wypełnionej powietrzem i przypięci specjalnymi pasami toczą się w dół zbocza.

Szkolenie z pierwszej pomocy – szkolenie teoretyczne z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej będzie obejmowało umiejętności związane z transportem rannego na polu walki, tamowaniem krwotoków, doraźnej pomocy w przypadku kontuzji i drobnych dolegliwości.

Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu płatny w cenie 20 zł/os *

Zakończenie Wycieczki

* zamówienie konieczne przy zgłoszeniu wycieczki.

Wyżywienie

3x dziennie (śniadania, obiady, kolacje). 

 

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez wykwalifikowaną kadrę BTA KOMPAS.

Zakwaterowanie.

Wyżywienie. 

 

Transportu

 

LOKALIZACJA I DOJAZD

Przystanek Drzewina

Niezwykle klimatyczny ośrodek wypoczynkowy położony w urokliwej miejscowości Drzewina na Kaszubach, wśród lasów, pól i łąk. Obiekt jest po generalnym remoncie wykonanym w 2017 roku. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach  3-, 4-, 5- i 6-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników duża sala na zajęcia, jadalnia, dwa zewnętrzne namioty,  boisko sportowe i dużo zielonego terenu rekreacyjnego.

Strona obiektu: http://przystanekdrzewina.pl/

Drzewina 6a
83-041 Mierzeszyn

e-mail: przystanek@przystanekdrzewina.pl

Własny - możliwośc zamówienia transportu za dopłatą.

Dojazd własny 0zł
regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Przygotowując się do wyjazdu należy wziąć pod uwagę specyfikę zajęć – większość czasu spędzamy aktywnie w lesie i na powietrzu. Ubrania muszą być wygodne, zapewnić ciepło z przeznaczeniem do ewentualnego zabrudzenia lub zniszczenia.

Oprócz ubrań, butów na zmianę, kosmetyczki i ręcznika należy pamiętać o nakryciu głowy i małym plecaku do wycieczek pieszych. Przyda się również kurtka przeciwdeszczowa - niewielkie deszcze nie stanowią dla nas przeszkody w zabawie :)