ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Mazury 3.jpg
Mazury 3.jpg

Mazury aktywnie - 3 dni

Wiek: 7-18

lokalizacja:
Wycieczki Szkolne

Uczestnicy wycieczki przebywać będą w samym centrum Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku, nad jeziorem Tajty. Nie trzeba nikogo przekonywać, że jest to zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc w Polsce do uprawiania aktywnych form wypoczynku.

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
45-100 399 PLN 3 Zapytaj
.
35-44 479 PLN 3 Zapytaj
.
25-34 529 PLN 2 Zapytaj
.

Program

 

DZIEŃ 1 

Przyjazd

Zakwaterowanie grupy

Obiad


Zajęcia integracyjne - nic tak nie integruje, jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych zajęciach Team Buildingu - pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących się zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację i współdziałanie w grupie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. W programie m.in. pajęczynka, ślepiec, tratwa, skok zaufania i inne. Jest to bardzo dobry sposób na przełamanie lodów w grupie osób, które do tej pory się nie znały, a mają przed sobą kilka lat wspólnej nauki, przygód i przyjaźni.

W ogniskowym kręgu - po całodziennych ekscytacjach czeka nas relaksacyjna biesiada ogniskowa. Świetny czas na rozmowy, śpiewy i ogniskowe konkursy.  

DZIEŃ 2

Śniadanie

Szkolenie i impreza na orientację – na szkoleniu Instruktorzy nauczą Uczestników w jaki sposób umiejętnie korzystać z mapy i kompasu, aby nie zgubić się w lesie. Następnym krokiem będzie wykorzystanie zdobytej wiedzy w prawdziwym marszu na orientację, gdzie podzieleni na grupy Uczestnicy będą musieli odnaleźć ukryte punkty kontrolne w lesie. Cała zabawa dostarcza Uczestnikom mnóstwo atrakcji i łączy w sobie wiele dyscyplin sportowo-turystycznych.

Obiad

Elementy survivalu - uczestnicy poznają tajniki radzenia sobie w trudnych i nietypowych sytuacjach. Nauczą się budowy schronień, maskowania, pokonywania niedostępnych terenów, budowy paleniska i rozpalania ognia bez użycia zapałek.

Kolacja

Dyskoteka tematyczna - przygotujemy salę, stroje i muzykę - dla każdego coś miłego. Nauczymy się kilku szałowych ruchów i weźmiemy udział w tematycznych konkursach.

DZIEŃ 3

Śniadanie

Olimpiada Wilka Mazurskiego – blok sportów nieznanych! Czeka Was szereg konkurencji zapomnianych i nieodkrytych!  Ekesz kekesz - gra ciesząca się niezmiennym powodzeniem i uznaniem wśród młodzieży na wszelkich wyjazdach grupowych. Chcesz poznać co kryje za sobą ta intrygująca nazwa? Oldschool Games - odkryjemy na nowo takie urządzenia jak skakanka,  zośka i sznur. Czym jest gra w klasy, skakanie w gumę, gra w ciupy i monety? A może zbudujemy specjalny tor do gry w kapsle?  Ciepło-zimno, pomidor, kolory, Baba Jaga patrzy, murarz, podaj dalej - to śmieszne zabawy, które zawsze się sprawdzają! Blanketball - zawodnicy odbijają piłkę za pomocą specjalnego koca trzymanego przez kilka osób. Nie tylko zręczność będzie nam niezbędna - współpraca i dobra koordynacja grupowa też się nam przydadzą :-)

Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu płatny w cenie 20 zł/os *

Zakończenie Wycieczki

* zamówienie konieczne przy zgłoszeniu wycieczki.
 

Wyżywienie

3 x dziennie (śniadania, obiady, kolacje).

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez profesjonalną kadrę BTA Kompas

Opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu

Zakwaterowanie i wyżywienie

Transportu

LOKALIZACJA I DOJAZD

Wycieczki Szkolne

Zakwaterowanie w obiektach o standardzie turystycznym (hostele, schroniska młodzieżowe)

Możliwość organizacji dojazdu za dopłatą.

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Przygotowując się do wyjazdu należy wziąć pod uwagę specyfikę zajęć – większość czasu spędzamy aktywnie w lesie i na powietrzu. Ubrania muszą być wygodne, zapewnić ciepło z przeznaczeniem do ewentualnego zabrudzenia lub zniszczenia.

Oprócz ubrań, butów na zmianę, kosmetyczki i ręcznika należy pamiętać o nakryciu głowy i małym plecaku do wycieczek pieszych. Przyda się również kurtka przeciwdeszczowa - niewielkie deszcze nie stanowią dla nas przeszkody w zabawie :)