ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Energylandia-900-min.jpg
Energylandia-900-min.jpg

Przygoda w Krakowie z wizytą w Energylandii 3 dni

Wiek: 7-18

lokalizacja:
Wycieczki Szkolne

Program przygotowany specjalnie z myślą o młodych, aktywnych odkrywcach. Połączymy zwiedzanie Miasta Monarchów z szaloną przygodą w największym parku rozrywki w naszym kraju. Nie może Was tu zabraknąć!

 

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
45-60 655 PLN 3 Zapytaj
.
35-44 720 PLN 3 Zapytaj
.
25-34 785 PLN 2 Zapytaj
.

Program

DZIEŃ 1

Przejazd do Krakowa

Zakwaterowanie

Kraków - Miasto Królów Polskich - walorów turystycznych i atrakcyjności Krakowa nie trzeba przedstawiać. Jedno z najstarszych miast w Polsce miało mnóstwo czasu by zgromadzić i pielęgnować bogatą kulturę i mnóstwo unikatowych zabytków. Majestatyczny Wawel strzeżony przez groźnego Smoka. W kościele Mariackim czeka na nas majestatyczny ołtarz Wita Stwosza. Mury Starego Miasta, Barbakan, Brama Floriańska – wszystkie te niezwykłe miejsca kryją mnóstwo tajemnic w szczelnych zakamarkach, które to właśnie Wy skutecznie i dociekliwie odkryjecie. Kto zatem nie boi się Smoka Wawelskiego niech przyjeżdża do Miasta Królów!

Obiadokolacja

DZIEŃ 2

Śniadanie

Park Rozrywki Energylandia - jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się  około 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Obiadokolacja

Miasto światłem malowane - wieczorne spotkanie z pięknem miasta. Przespacerujemy się starówką, zobaczymy podświetlone, miejskie mury, wdrapiemy się ponownie na Wzgórze Zamkowe i obejrzymy panoramę nocą.

DZIEŃ 3

Śniadanie i wykwaterowanie

Miejskie podchody - współczesna wersja tradycyjnych podchodów stworzona dla tych, którzy chcą zmierzyć się z tajemnicami miejskiej dżungli. Gra uczy posługiwania się planem miasta, kształtuje umiejętności interpersonalne, zachęca do samodzielnego działania. Zabawa stanowi doskonały pretekst, by poznać lokalne atrakcje i zabytki, a także by spojrzeć na miasto z innej perspektywy.

Zakończenie wycieczki

Wyjazd do domu

 

Wyżywienie

2 razy dziennie (śniadania, obiadokolacje),

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (2 noclegi),

Wyżywienie 2 razy dziennie (śniadania, obiadokolacje),

Bardzo aktywny program -  zajęcia prowadzone przez instruktorów i animatorów od rana do wieczora,

Bilety wstępu do zwiedzanych miejsc,  

Opiekę kadry i instruktorów BTA Kompas,

Ubezpieczenie NNW (10.000zł) AXA

Transportu

LOKALIZACJA I DOJAZD

Wycieczki Szkolne

Zakwaterowanie w obiektach o standardzie turystycznym (hostele, schroniska młodzieżowe)

własny - możliwość organizacji transportu za dopłatą

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Przygotowując się do wyjazdu należy wziąć pod uwagę specyfikę zajęć – większość czasu spędzamy aktywnie, w lesie i na powietrzu. Ubrania muszą być wygodne, zapewnić ciepło z przeznaczeniem do ewentualnego zabrudzenia lub zniszczenia.

Oprócz ubrań, butów na zmianę, kosmetyczki i ręcznika, należy pamiętać o nakryciu głowy i małym plecaku do wycieczek pieszych. Przyda się również kurtka przeciwdeszczowa - niewielkie deszcze nie stanowią dla nas przeszkody w zabawie :)